Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Нема сенсу, я їм доступно пояснила що до чого:)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Boduk ku

    Boduk ku New Member

    "А за пару хвилин надійшло друге СМС "Ошибочно пополнила ваш счет на 50 грн, умоляю, верните мне их!"
    Все аналогічно, тільки між СМСками пройшло не більше хвилини. Ось ще один шахрай: 068-931-4253
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    повзламували сторінки і у моїх друзів((
    Прислали з їх сторінок такий текст мені:
    Привіт,у можеш позичити 50 грн на київстар?Мамі просто потрібнотерміново рахунок поповнити.Поповни будь ласка їй нoмeр,якщo змoжeш,я післязавтра тобі поверну.Ось номер 0969302605
    +
    Пр ивіт,у мoжeш пoзичити 60 гpн нa київcтap?Мaмi пpocтoпoтpiбнo терміново абонплату сплатити,а на рахунку немає.Поповни будь ласка їй нoмeр,якщо можеш,я післязавтра тобі віддам.Ось номер 0978894242

    Я одразу ж зрозуміла, що це шахраї, бо із цими двома дівчатами ми просто із одного міста, але ніколи в пп не спілкувалися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Дівчата, хтось бронював квартиру на ОЛХ ? Якщо просять перевести завдаток - чи можна себе якось застрахувати від аферистів?
     
  5. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Нeдавно, на варті обговорювали випадки з махінаціями орeнди чeрeз олх. Як застрахувати сeбe, нe знаю. Алe можна хоча б вимагати скинути фото на право власності на квартиру, бо часто афeристи нe мають жодного відношeння до квартири "яку здають".
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    то точно якісь аферисти
     
  7. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Та не обов’язково...Люди теж хочуть бути впевнені, що даремно не "тримають" квартиру на відповідну дату. По суті, я ж теж можу без завдатку домовитись на декілька варіантів квартир. Не знаю, як бути. Просити фото паспорта? Чи це щось дасть?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    минулого року ми шукали квартиру в Іллічівську для відпочинку. Шукали через ОЛХ, але коли дзвонили, то казали що перед тим як бронювати і давати завдаток прийдуть родичі і самі глянуть на те житло . Так от, після такого попередження багато хто починав "мести хвостом" і було видно що або аферисти, або реальний вигляд не відповідає фото.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Мій чоловік теж таке запропонував)) але не люблю брехати та й не знаю, що тоді далі говорити, якщо погодяться :)
    Теж в Іллічівську шукаю. Ви знайшли через ОЛХ без передоплати?
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    якщо так, тоді можна сказати що друзі/родичі не можуть викроїти час, але вже будете знати що господарі не бояться і не приховують всієї картини.
    ні, ми давали завдаток і то десь за 2 чи 3 тижні і добре що так. бо коли приїхали, то господиня почала пробувати щось крутити що то мало і треба доплатити.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

     
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Natur

    Natur Well-Known Member

    А що за схема, бо в менк пише, що стооінка не знайдена

    Отправлено с моего lenovo A820P через Tapatalk
     
  14. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

     
  15. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Шановні клієнти!

    Звертаємо вашу увагу на те, що з’явилася інформація про масову спам-атаку від імені українських банків засобами електронної пошти з повідомленням про заборгованість по кредиту та про складання судового позову у зв’язку із її несплатою.

    Метою даної розсилки є направлениий фішинг – шахрайський спосіб заволодіння персональними даними за допомогою вірусу, що міститься у вкладеному файлі та активізується з його відкриттям. Її ціль - змусити одержувача відкрити вкладений файл із примірником позову.

    Задля вашої безпеки ми наполегливо просимо зберігати пильність та не реагувати на ці листи і не відкривати вкладені файли. Нагадуємо прості правила безпеки, що здатні запобігти шахрайським діям зловмисників:



    • не відкривайте листи і вкладення механічно, подумайте, чи очікували ви листа від цього відправника;
    • перевіряйте коректність адреси відправника перед відкриттям листа;
    • електронні листи, що прийшли з незнайомих або підозрілих адрес або такі, що містять вкладення у вигляді будь-яких файлів чи файлових архівів і, посилання на будь-які веб-ресурси необхідно не відкриваючи !!! негайно видалити, включаючи копії, створені в папках «Відправлені» і «Видалені».


    Для зв’язку з клієнтами співробітники банку завжди використовують офіційні адреси поштових скринь банку @otpbank.com.ua та лише адреси клієнтів, вказані ними при підписанні документів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Дівчата, я до вас за порадою. Шукаємо з чоловіком машину для покупки. На сайті Авто ріа знайшли заманливу пропозицію оголошення продажу нового автомобіля, по ціні легкого бу. В цього продавця кілька таких нових машин по нижній середньоринковій ціні. Так от суть покупки - потрібно їхати в Дніпропетровську обл ( Дніпродзержинськ) укласти угоду, оплатити 20 % від вартості авто, тоді вони замовляють авто зі складу і привозять безкоштовно до майбутнього власника. Тоді на місці людина дивиться і оплачує решту суми. Щось підозрілого мені то виглядає, але ще ніколи не займатись покупкою авто. Які можуть бути нюанси, чи можу я потім не дочекатися ні авто ні аванс. Форумлянки з досвідом у тому підкажіть, бо гроші немалі. Дякую.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    З нашими реаліями я б однозначно не ризикувала. Розказували знайомі, що хотіли взяти в оренду житло, проплатили завдаток, здзвонювались з маклером, а як прийшлось до діла то ні маклером ні житла. Та й схід України в мене, особисто асоціюється з аферами.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Однозначно розвід. Не ведіться на те. Пригнати машину, привезти - то вона має бути навпаки дорожча. Дорогі покупки купляла тисячу разів все перевірити.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @MakarOnka виглядає як афера, думаю не варто на таке вестись, ми теж на равторіа свою машину шукали, правда розглядали лише зі Львова, брат купував аж з Вінниці, то двічі на машину їздив дивитись і сюди привозили переоформляти
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    сьогодні і до мене навідались з тими баняками. правда дуже цікаву (але дурну) історію розказували. Що бідних поляків на кордоні з баняками завернули і шкода викидати, бо гроші заплатили, а баняки хороші, собі ж вибирали, то заїхали в моє місто (яке від будь-якого кордону ой як далеко), може хто купить. Запитала який кордон перетинали - та той, що біля Перемешля, ну да проїхали 200 км і ніхто не купив, перепитала може той що на Волині (від мене до того пропускного пункту ближче), сказали що закрили вже! А що я буду сперечатись, полякам видніше ;) Запитала звідки вони...та то взагалі, їдуть з Тернополя в Гданськ машиною, та ще й через Радехів, могли б хоть карту подивитись, ніж такий брєд нести! Побажала полякам щасливої дороги і географію повчити і польську (я так само польською говорю - українські слова з польським акцентом, Гданськом там і близько не пахло). Воно круглі очі на мене, а я у відповідь - в оту байку що Ви мені розказали, тут в місті ніхто не повірить, з кожної хати хтось в Польщі працює.
    Через 10 хв машина вже виїжджала з нашої вулиці, певно всі сусіди відфутболили!
    Так що будь-те обережні і таким горе полякам не помагайте!
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1