Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Останнім часом знов активізувались телефонні аферисти. З мого оточення знаю про такі випадки - дзвонять ніби то працівники Приватбанку, кажуть що в них якісь там плани чи послуги змінюють (при тому знають ПІБ людини), просять віддзвонити на їх номер або надати інформацію (паспорт, якийсь код і т.д.). На щастя людина запідозрила що то щось підозріле. Звернуласть до банку, і там вже в відділі Приватбанку підтвердили, що їх працівники НІКОЛИ з такими проханнями і повідомленнями не телефонують і такі дзвінки порадили ігнорувати та звертатись про такі факти до віділу Приватбанку:girl_yes2:. І ще один випадок - дзвонять на мобільний, і говорять що це син, чи невістка, що попали в проблемну ситуацію і пробують теж "розвести" на гроші. На щастя родичі по голосу і інших обставинах просікли, що то ніяка не родичка дзвонить). Задали наводяще запитання, на що аферистка послала і кинула трубку:girl_crazy: Так що будьте пильні і не довіряйте нікому хто телефонує з такими питаннями і розповідями :girl_yes2:
     
  2. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Хтось в курсі, що то за флешмоб до дня св. Миколая? Типу зроби подарунок 1 дитині, натомість твоя отримає купу-купезну від інших? Бачила і в контактах, і в ФБ заклики приєднатися. Десь пише подарунок на 100 грн, десь 150-200. Розвод?
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тут дівчата на Посиденьках в таке минулого року бавилися, тільки книжкове, десь в блогах було. @nibysh @SoloGalka точно пам"ятаю, може вони розкажуть. Мені здається що то "пірамідка" - хто організував і перший долучився дійсно отримає 30, хто в останніх рядах - нічого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це від людей залежить... я книжку відправила.. і мені прийшло не 7шт, правда, але 3-4, чи навіть 5шт. точно. але ніхто ніякої звітності не вимагав, все робилося по своїй добрій волі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Олена Донченко - Серед моїх френдів, милих і хороших,... | Facebook

    Обережно піраміда
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мені жодної не прийшло, а ми надіслали книжечку одному хлопчику ;)
    саме так
    кpаще вже тут на ДП замутити:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    І мені теж жодної, а я відправляла. Це швидше не запланований лохотрон, а люди ведуться на халяву, не подумавши


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, не знаю. Я відправила і мені прийшли від усіх посиденьок, що приймали участь:kisss: Я, правда, була в числах останніх, хто зголосився, але 8 штук отримала і вони всі чемно поїхали до Канади:girl_yes2:
    Все залежить від людини,яка підписується на участь - є відповідальність, значить відправить подарунок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Прочитавши цифри наведені вище, складається враження що це розвод від Укрпошти або від іграшковий магазинів. Тим більше що мені було озвучено суму подарунку в не менше як 100 грн і надсилати лише УП.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я,коли відправляла свою книжку, не конче то й очікувала на ті,котрі прийдуть нам. Можливо тому мені й не було аж так принципово.....але дуже приємно було вибирати і відправити книжку. І отримати також! Про подарунок.....я не хочу брати в цім участі, з внутрішніх переконань. А от від вітальної листівки - не відмовилась би....
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я вчора теж на ФБ читала про ті флешмоби, так багато людей то називає добром і т.д... чому б не взяти участь в "флешмобі" "Миколай про тебе не забуде", і підготувати подарунок сиротам чи стареньким? Взамін, правда, 36 подарунків не пришлють...
    Або вже, як хочеться побавитись, обмін як обмін, як у нас тут, скільки учасників, стільки й подарунків. Але люди спокушаються на халяву і хочуть вірити в "диво"))))

    Отправлено с моего X9180 через Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  12. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    І мені аж в приват написали про те добро. Це також, якби казали відішли людині - 100 грн , а тобі за це 3600 - ну хто в таке повірить?
    Але ж по логіці так виходить, оскілтки там пише, що нехай сума буде символічною - ''100 '' грн.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, натикнулась недавно на якийсь розвод на ОЛХ, але поки не розібралась у чому розвод). Отже, побачила оголошення про продаж кутка шкіряного нового по якійсь нереальній ціні. Передзвонила, сказали що куток знаходиться у Славську. Через 10хв передзвонив чоловік і сказав, що можемо під'їхати і на нього глянути сьогодні. Але нам сказали, що не можуть показати, бо на роботі. Крім кутка продавали й інші гарні якісні меблі по якихось нереально дешевих цінах. Домовились на суботу. Оголошення про продаж зникло наступного дня, номер я записала. На вайбері була картинка яхти в шторм. Через день цей номер зник. Через декілька днів натикаюсь на цей же куток з іншим набором меблів, і теж за смішні гроші. Номер інший, картинка на вайбері та сама. Тепер куток вже знаходиться у Мостиському районі. Через день уже ніхто не відповідає. Зараз знову з'явились ті. меблі, але продавець вже інший))). Не можу зрозуміти як вони розводять, бо те, що це аферисти - 100%. В мене вже манічка). Я їм постійно дзвоню))). Але ніяк не вдається домовитись про зустріч. То на роботі, то мають вже забрати. А причина продажу - проблеми))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

    Бо вони хочуть щоб їх попросили переслати, а вони попросять завдаток за пересилку туди-назад. А Ви як грім серед ясного неба, глянути вживу хочете на те чого нема... Думаю десь так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я розумію, що "собака зарита" якраз у тому "глянути". Але ж вони дивні, бо кажуть, що воно у Львів.обл. Тому глянути якраз і не проблема. Бо речі дорогі (відносно). І ціни там усі +- 10 тис. Я думаю, що хочуть завдаток. Але якось зовсім не тиснуть. Підігріли разок, що вже двоє мають дивитись. Але я сама все питаю.
     
  16. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    У нас таке було з машиною, та машина висіла за смішні гроші, типу вона візу вже має імігрувати і чоловік продає свою машину, іноземець. І відповідала, і про зустріч, потім пропала, при чому коли скопіювала те повідомлення в пошук, то видало, що те саме писала й іншим навіть текст не міняючи і пропадала. Просто в чому фішка? Хіба продати не дивлячись, але хіба люди поведуться на купити без того.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А може там платні дзвінти, по вищому тарифу напр 5-10 грн за зєднання і ще стількиж за хвилину. Якщо за день подзвонить 10-20 людей той 100-400 грн може бути. Зустрічала схожу схему в пошуку праці. Дзвониш кажуть, що вде роботи немає. А інколи тих пару грн і не дорахуєшся.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А то не має попереджатись, що то є платні дзвінки? То був Київстар, потім МТС
     
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Rodionochka може бути розвод, а може бути таке, як я мала недавно - люди теж боялися розводу, але хотіли продати матрац+ламелі. За 2500 грн був матрац SLEEP&FLY 1.8х2 + ламелі Венето 1.8х2. Матрац з гарантією 10 років, куплений в кінці червня. Дівчина завагітніла і в кімнату не влазиться дитяче ліжечко. Продавали. Ми, дійсно одна одну обялися. Вони не хотіли відпраляти НП з післяоплатою, бо боялися, що ми не заберем (навіть при адресній відправці). А я боялася заплатити попередньо. Та і взагалі не хотіла світити свою картку - розводів достатньо. Ми тиждень боялися одна -одну:haha:. Накінець-то я організувала доставку через перевізника - закинула на транспортний сайт (яким щоденно користуюся в роботі) і знайшлися хлопці з бусом в Києві. Приїхали, подивилися, все перевірили, нормально запакували. Я після їхнього підтвердження (попередньо зробила договір з перевізником і отримала всі установчі документи) оплатила їй на картку . І, в результаті тижневої нервотрьопки і "колисання" відправника, маю бомбезний матрац і ламелі.
    Висновок: всі перелякані. Боїмося один-одного і розводу на гроші. НО, якщо трошки вділити уваги і терпіння, можливий позитивний результат.
    Пи.Си. НП попередньо порахувала за послуги 1500 грн(однозначно було би більше, бо не могли знести з 4 поверху, 2 години мордувалися). Я зробила за 600 грн перевізнику +100 грн водіям за старання.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ну але за диван оголошення відразу зникає, а потім з'являється вже в іншому р-ні :) - такого і житті не буває хто би трагав ті меблі туди-сюди?
    Тут однозначно розвод пов'язаний з передоплатою або скиданням завдатку.
    Я вже теж на олх здалека ті розводи бачу - особливо смішно коли оголошення російською про якусь круту штуку, а знаходиться в найглухішому селі Львівської області .
    Основна фішка тих розводів - неможливість побачити речі вживу, а оскільки ціна дуже приваблива, знаходиться бажаючі ризикнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1