Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

 1. svoybox

  svoybox Well-Known Member

  Підтверджую. Також продавала і купувала і не малі суми, все ок.
  Ну хіба афера з підміною товарів, як вище описали, тоді хіба страхувати може поможе
   
 2. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Не так страхувати, як просити чітко прописувати операторів, що саме в посилці - колір, модель. Тобто "ошийник червоний фірма ААА, модель БББ", розмір М", тоді в разі підміни є шанс довести, що товар таки інший повернувся.
   
  • Подобається Подобається x 2
 3. Online

  Online Well-Known Member

  Я таке чула неодноразово. В основному про мобільні, планшети, ноутбуки. Розраховано на те, що ти нічого не доведеш. Бо в накладній написано тип товару і все. Ноутбук відправили? Ноутбук повернули. Які проблеми? А те, що б/в замість нового або неробочий замість робочого - доведи. Хіба при відправленні вимагати огляду працівником і детального опису.
  Думаю, що ті аферисти або в змові з кимось з працівників відділення і провертають все в їхню зміну. Або їм по знайомству дозволяють оглянути товар самостійно без контролю з боку оператора.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 4. Barnaulka

  Barnaulka Well-Known Member

  Сьогодні мала трохи нервів, бо якісь засранці намагалися зламати мій приват24. Спочатку прийшла смс для підтвердження входу та пропущений дзвінок від Приват-банку (побачила пізніше, бо маля спало). Подзвонила на гарячу лінію і поспілкувалася з оператором. Вона казала, що то хтось, певне, ввів неправильно цифру свого номеру і вийшов мій, а пароль вказав свій і вийшло, що я отримала смс і дзвінок; воно якось дивно - але ок, повірила, бо думала, що на тому все завершиться. Про всяк випадок змінила пароль у своєму профілі на компі, що було підтверджено дзвінком із привату.
  Але через годину отримала ще два дзвінки для підтвердження зміни паролю! Само собою, нічого не підтверджувала і знову подзвонила до оператора. Там сказали, що хтось, напевне, знову неправильно номер ввів і намагався відновити пароль через опцію "Забули пароль" і нічого страшного не сталося. Ну ок.
  Але за годину - знову дзвінок, цього разу з номеру 0919876864. Якийсь чоловік, не назвав себе, сказав, що він із "клієнтської служби підтримки Приватбанку". Але говорив російською мовою та дуже по-хамськи. Почав випитувати, чи я дзвонила до операторів Привату. Я бачила, що номер не той, та й справжні оператори зі мною розмовляли українською (у моєму профілі вказано, що мовою спілкування з банком є українська). Після того, як я тричі змусила його повторити питання, а тоді попросила спілкуватися зі мною українською, вже було чути, що дядько дратується. Спитав, чи я не розумію російської. Після мого "Ні" шайхрай у нервах глибоко вдихнув і щось пробував українською говорити. Але у відповідь почув, що оскільки у нього номер підозрілий, та й манера спілкування хамська, ні на які питання відповідати не буду. Нічого більше не сказав, вимкнув дзвінок.
  Після цього знову поспілкувалася із операторами, зареєстрували моє звернення (чи що воно в них там) щодо цього номеру. А потім поміняла номер телефону у приват24.
  Пошук у гуглі показав, що з цього номера часто намагалися обдурити людей.
   
  Останнє редагування: 13 Квітень 2019
  • Інформативно Інформативно x 4
  • Корисно Корисно x 3
  • Креативно Креативно x 1
 5. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Опа, а для чого? В мене номер лише один купу років. Так порадили в приваті? В мене там дві копійки на рахунку), але ж всяке буває.
   
 6. Barnaulka

  Barnaulka Well-Known Member

  Я ж не знала, припинять чи ні спроби влізти, тому, про всяк випадок, змінила. Але є нюанс))). На рахунку було 93 копійки, а зміна номеру коштує 1 грн :girl_crazy:
   
 7. Louth

  Louth Active Member

  В ідеалі т.зв. "фінансовий" номер має бути інший, ніж ви користуєтеся для розмов (тобто треба мати таку собі секретну СІМ-карту, виключно для Приват24). Так ви його менше світите, коли даєте комусь контакти і т.п., і менша ймовірність шахрайських атак.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Інформативно Інформативно x 1
 8. Vyshenjka

  Vyshenjka Щаслива мамуся

  Barnaulka, маю телефон на 2 сімки. До привату24 прив'язаний номер, який відомий лише найближчим людям. Коли купую-продаю через інтернет, то користуюся тим іншим номером мобільного, який не прив'язний до привату.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. Barnaulka

  Barnaulka Well-Known Member

  Той номер мало небагато людей, а для купівлі-продажу через інтернет його взагалі не використовувала, бо не купую і не продаю нічого сама, лише через кількох посередників, яких знаю особисто.
  Тепер сімка із номером для Привату буде у звичайній кнопковій нокії, його ніхто не має і шанси, що хтось до нього спробує влізти - мінімальні. Щодо попереднього - то уявлення не маю, як його довідалися шахраї. Та й карточка банку - лише соціальна, коштів на ній не було і мені дивно, що взагалі полізли. Хіба навмання...
   
 10. Barnaulka

  Barnaulka Well-Known Member

  Шахраї знову взялися за своє. Лиш у мене нема більше банківських карток, так що промахнулися :)))

  123.jpg
   
 11. Alstroemeria

  Alstroemeria Well-Known Member

  Мені періодично приходить повідомлення, начебто від Приватбанку, що заблокована моя картка. От тільки картки Приватбанку в мене немає і ніколи не було. :girl_crazy: