Лохотрон - жорстока реальність

Тема у розділі 'Оголошення', створена користувачем SovaBa, 31 Січень 2009.

  1. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Sandoryk ну навіть не знаю. Перейшла на сайт в браузері перед адресою пише не захищено. Хіба створіть окрему віртуальну картку де буде тільки тих пару доларів . Бо підозри що то сайт зчитуватиме картку .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Sandoryk звичайно, що лохотрон. Там навіть назва бренду вказана невірно, якась дешева підробка китайська. Я б навіть не дивилась в той бік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    Протягом місяця дзвінки майже кожного дня, а іноді по кілька дзвінків у день з номерів +49.... Берлін. Чула від сестри за цей лохотрон, і трубку не беру, але все одно вже просто дістало, що кожнісінького дня дзвонять з різних закордонних номерів!!! :girl_devil:
     
  5. Norkova ledi

    Norkova ledi Member

    А що чули за цей номер? В чому суть розводу? До співробітниці теж дзвонить Берлін через день, теж трубку не бере.
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    +380916016185
    дзвонять типу з приватбанку
    - В мене нема карток в Приватбанку
    - Я говорю про вашу картку Ощадбанку. Ви здійснювали щойно розрахунок в інтернет магазині Розетка на суму 850грн?
    - Ні
    - Ви не підтверджуєте платіж на суму 850грн?
    - Ні
    - Перевірте, чи ваша карта біля вас
    - Яке відношення Приватбанк має до моєї карти Ощадбанку?
    - Це все державні банки. Ми одна філія
    - Яка філія?
    - Ніяка.
    дзвінок завершено, а так все правдоподібно починалось
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Інформативно Інформативно x 3
  7. New look

    New look Well-Known Member

    згадалось, колись у мене було:
    одного дня розмістила оголошення про продаж депілятора в неті, зателефонував мужчина і якось так швидко вирішив купити той депілятор дружині)) сказав що оплатить на карту і попросив номер. За день так і не оплатив, а на слідуючий день телефонують з "привату" і відразу чути якісь посторонні шуми і невпевненість тієї людини, каже мені на кострубатій українській:
    - з вашої такої-то картки був зафіксований підозрілий платіж...бла бла бла, скажіть
    -ви шахрай?!
    -слиш ти каза...:girl_crazy:
    :girl_haha::girl_in_dreams:
     
    • Смішно Смішно x 11
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я тут в забила писала по то як мене кинули на олх. Включила та коза телефон, але трубку не бере, збиває. З чужого теж не взяла. Що я можу зробити? Може всі посиденьки їй би подзвонили)))? Ото б вона здивувалась якби дзвонили часто і з різних номерів))). Може таки совість в неї є і вона відправить мені ту нещасну куртку? Бо відчуваю, що то не спланована акція, а експромт).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Як варіант, може бути банальна ситуація: доручила чоловікові відправити, а він забув/забухав/загубив/відправив не туди... Чи дитина на ту куртку сік вилила або в шоколаді вимастила в останній момент чи ще щось в тому дусі. Дівчина злякалася, псіханула, не знає як це все тепер розрулити. Тому і повідключала все. Якщо куртка ще є і неушкоджена, то велика вірогідність, що завтра відправлять. Якщо куртку загубили чи зіпсували - буде морозитись. А ви ПІБ і номер телефону гуглили? Немає про неї відгуків як про недобросовісного продавця? Якщо ситуація не вирішиться, можна спробувати картку їй заблокувати в Приваті (чи який там в неї банк) за шахрайство. Можна номер телефону внести в базу як шахрайський на сайтах типу: Телефонный справочник «Кто звонит?». Найти номер телефона. Поиск людей Можна діставати в соцмережах, як тут вже радили... Якщо маєте до цього натхнення.
     
    Останнє редагування: 2 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. KamilaZub

    KamilaZub New Member

    Беріть гарантію того, що вам все вишлють. Все ж таки у НП існує спеціальний наложений платіж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Veselivka

    Veselivka Member

    Завжди читала повідомлення про афери в інтернеті в думала, що ніколи з тим не стикнувся. Сама винувата, неуважна. Знайшла моя мала в інстаграмі сторінку по продажу цікавих чехлів для телефону. Замовила. Я глянула в переписку, написала поштову адресу і оплатила вартість :girl_blush2:. Через декілька днів, бо попались вихідні, пишу їй щоб скинула номер накладної для відслідковування. І почалось. Виявляється, що вона зробила з Алі експрес замовлення на мою поштову адресу, і чекайте місяць... Злість мене розпирала, я не вірила, що зробила таку дурницю. Виходу не було, почекала місяць. Коли посилки так і не отримала, почала їй писати, щоб вона повернула гроші. На що отримала блок в інста і повідомлення :"посилка три тижні вже в Україні, чекайте колись та прийде".
    Ні грошей, ні чехла. Меркулова Оксана Валеріївна шахрайка 5168742334631327
    постійні Розіграші (@tvoya_kramnuchka_) • Instagram photos and videos
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2020
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Креативно Креативно x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, що то за прикол з тими тренажерами-апаратами Нуга Бест, ті що пенсіонерам тулять? Затягнули мою маму на перший сеанс, їй сподобалось)) Каже, що плечі болять менше. Там типу безкоштовно спочатку...Розкажіть...
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Dominika моя мачуха ходила. Розводняк. Працює наступним чином - пенсіонерам ( переважно ) дають можливість 14 раз безкоштовно скористатися масажерами, різними, що кого болить. Масажер справді не поганий по відчуттях, прогрівається де треба, плюс працює натаскана людина з медичною освітою, долучається ефект плацебо. Ті 14 ( чи скільки там) візитів розтягуються на місяць, за той час люди діляться між собою позитивними враженнями, спостерігають постійний брак масажерів, типу їх розкуповують швидко, замовляти довго, люди в чергу записуються..... ну ви знаєте як на наших людей впливає дефіцит)
    За час перебування в салоні людина свято вірить, що штука помічна, ціна в 15 тис грн не так вже й сильно лякає, а потім приходить « акція» і за 11 тис грн той масажер то вже як за дурно)))
    Мачуха навіть додому принесла один щоб ми всі спробували яка то неймовірно зцілююча штуковина. Масажується дійсно класно. Я їй запропонувала купити перший ж ліпший з Інтернету за 3500 грн, може би деколи релакснула вдома. Відмовилася категорично, то то ж мають бути турмаліни, «інфрачервонілучі» і т.д.
    Сама ж вона на таку покупку не пішла - їй за дорого.
    Але присадила на пробний курс купу своїх знайомих пенсіонерів.
    Познайомилася там з людьми, які взяли масажери в кредит, який досі виплачують з пенсії.
    Але покупкою задоволені.
    За часів Супрун МОЗ коментував явище чудодійних масажерів, якщо коротко - після консультації лікаря і нічим не відрізняється від решти побутових масажерів. Ліцензій і сертифікатів від МОЗ нема, хоча мачуха мене досі переконує, що всі сертифікати на ! медичну! продукцію їй пред’явили .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @marianast дякую за таку розгорнуту відповідь. Дам мамі ввечері почитати ваш допис, може прозріє, бо в мене поки ніяких вагомих аргументів того, що це разводняк не було.
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

  16. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    @Veselivka, можливо замовлення вже прийшло?
    Здивував Ваш допис тим, що користуюсь АлиЕкспресом давно.. Маю свій екаунт і лише з нього і замовляю.
    За політикою цього сайту, якщо товар не приходить - гроші повертають через суперечку. Мені всі оплати повертали. Бувало таке, що товар доходив вже після повернення коштів. Тоді за невчасну доставку він мені був безкоштовно.
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Бачу що ця штука шириться, і теж спрямована більше на довірливих пенсіонерів - B2B Jewelry. Черговий МММ лохотрон замаскований під ювелірку
    Розкажіть своїм родичам, друзям, що нічого вестися на цю беліберду
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Моя історія, може хтось з таким стикався, але я вперше:
    Приходить на вайбер сьогодні повідомлення від Укрпошти, що мені приїхала посилка. Я нічого не замовлялла і нічого не очікувала. Думаю, якась помилка, піду, напевно там телефон є, одразу наберу і виясню. Приходжу, а мені кажуть оплатити 168 грн. На пакеті дивний номер телефону, не мобільний, не стаціонарний (не київський тобто). Набираю-не обслуговується. Посилку вернула, сказала забирати не буду. В неті перевірила, в людей аналогічні випадки. Пустишки-посилки:girl_devil:
     
    • Інформативно Інформативно x 7
    • Корисно Корисно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в середині пакету якась рекламна продукція. Разводняк). Але де вони ті адреси беруть?
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я не знаю, пощупала пакет, але власне там просвічувалися картинки. Відмовилася забирати.
    Та от власне, де вони ті бази беруть, вигідно ото їм десь купляти їх, щоб на 150 грн розводити людей.