luxury-магазини та торгові центри

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Stella, 27 Січень 2010.

  1. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Так в більшості магазинів 50- 70%
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Zubra

    Zubra миється в бані

    Всі хто хотів щоб New Yorker появився у Львові радійте . В новому трц Вікторія Гарден буде магазин New Yorker
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Чесно кажучи нічого надзвичайного , шось на зразок Терранови . Так собі якість .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так вони себе і не позиціонують як лакшері.
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Хеелп! Від Форуму чим до Вікторії Ґ. добратись?(нумер автобуса якого скажіть будь ласка).
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    25
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @NataliaFed розкажіть, що там і як там.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Повний триндець поки))). Я ніколи не ходила у зв'яку із цим на жодні подібні заходи, а сьогодні з нудьги поїхали. Тому, враження такі якісь ~~ . В загальному- так, як всюди, на перший погляд. Нічого надзвичайного і особливого не побачили. Багато магазинів ще не відчинились, трохи бардак , так все виглядає поспіхом роблене. Дуже мало сьогодні шопінгували, бо черги до примірочних і кас в декотрих магазинах - нереальні для очікування моїм хлопцям. А, поїсти було теж на грані фантастики))))). Тому, і не насмакувались особливо.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @NataliaFed який там продуктовий супермаркет?
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В середину не заходили але великий.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Чи маєте на увазі якої мережі?
    Сільпо.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так. Цікаво, на той район 3 Сільпо:dntknw:
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Там якийсь особливий, я так зрозуміла, що схожий до того що у Форумі. (Сама ще не була і не бачила).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Була там. Куча всього є. Більший ніж у Форумі є. Треба ще раз буде сходити, роздивитися, коли людей менше буде

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  15. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О, люди добрі!)) Мене б витягли звідти за 2хв.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  17. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Прийшлось і мені побувати у "Victoria Gardens" вчора..
    Ну якщо коротко - популярним він буде завдяки спортзалу, Папашону та кіно..
    З магазинів (тих, що відкрились) сподобались Вайкікі і Глорія Джинс (якщо не рахувати того, що останній - з рос.пакетами, продавцями, цінами в рублях на етикетках ітп.)
    З решти - чи то гламурний "Південний" з минулорічними колекціями чи то "7-й кілометр" - я тих магазинів не зрозуміла((. Моделі якісь випірені, якщо щось симпатичне, то ціни мамадарагая..
    Ну але я вважаю, що до року-двох там все налагодиться, більшість магазинів просто закриються, бо не стягнуть ні конкуренції ні оренди, натомість відкриються інші.
    Гарна флористика там.
    Не закінчені ремонтні роботи. Я не заглядала там по кутках і не придиралась до плитки ітп, але в туалетах різко віддає каналізацією, туалети не прибрані, використані папірчики валялись по підлозі у всіх кабінках. фу.
    Прибиральниці "важні", роблять вигляд, що людей там немає, стоять в проходах до і на виході, поки не попросиш відійти - вона тебе в упор бачити не буде..
    І ще - оті дооовгі коридори в туалети - у всіх ТЦ стіни кольорові чи в плитці - так, що не видно дефектів чи пилі на стінах. А в Вікторії вони білі, розмальовані одуванчиками-квітами. Гарно, але ж за місяць - 2 вони будуть повністю затерті руками-возиками для прибирання, пальцями, і це буде зовсім негарно.
    Сільпо дорожче, ніж той же Ашан, що на сусідній вулиці, хоча й гарне і більше, ніж у Форумі.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Погоджуюсь.
    Наразі, з тих ТЦ, що є, мені Форум імпонує найбільше(хоч, я і досі там заблукаю часом ). КК чойто проївся)).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    скоро буде ще
    29 грудня, виконком погодив проект нового торговельно-розважального закладу на проспекті Червоної Калини, 60.

    І ще там заплановане будівництво перших у Львові хмарочосів висотою 90 метрів о_О:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Локація мені не підходить:nea:. Хоча, колись тільки в Ашані тарились) але зараз лінь туди ганяти. Будуть мати сихівчани, де вигулюватись)).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1