luxury-магазини та торгові центри

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Stella, 27 Січень 2010.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    це вже трохи краще ;)
     
  2. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Чорні авокадо там класні, якщо досить м`які. Інтер`єр прикольний, з тою Алісою, але мені не подобається "темінь", що підсвічуються тільки вітрини повноцінно. Все-таки я люблю чітко бачити де я іду.
    Круассани без начинки - смакота!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member


    В массімо дутті такий запах в магазині цікавий, хтось помітив це? Більше ніде так в форумі не пахне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    гарний запах як і асортимент
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    я те саме кажу чоловіку, коли ми там. заманюють клієнтів на запах :girl_crazy:
     
  6. readytogo

    readytogo Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А що там, смачненьким пахне? Бо я бачила колись програму, то там розповідали, що у Макдональдсі, крім того, що йде запах від приготування їжі, то ще є спеціальний освіжувач-дезодорант з тим запахом, щоб заманювати людей. Ну, бо всі знають, що запах там специфічний у Макдаку.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Це така їхня ідея, приглушене світло, типовий аромат, схожу концепцію має мережа Аберкромбі і Фітч,
    речі Массімо Дюті дуже красиві та елегантні, проте ціна трохи кусюча, там вигідні розпродажі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    так, речі в них шикарні, і знову ж таки ціни закордоном на нові колекції дешевші ніж в нас...на жаль... чекаємо сейлу!
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В принципі,як завжди))І не факт,що сейл буде дійсно сейлом ,а не підняттям цін і потім ніби його зниженням..
    --- дописи об"єднано, 29 Жовтень 2015 ---
    Я чула доречі,що в Форум переїжджає Польський візовий центр.Цікаво куди саме?Шкода..бо мені на Садову було ближче))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ну я такі речі січу: запам'ятовую ціни на речі, що мене цікавлять і просто порівнюю під час сейлів. В принципі магазини собі такого не дозволяють, щоб просто дурити покупців.

    Я любила магазин Motivi - там завжди такі реальні сейли були до 70 %. А тепер всі магазини мережі закрились по Україні...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Я теж жодного разу такого не бачила в магазинах міжнародних брендів. Таке хіба собі баби на базарах можуть робити, а магазини типу зари\резерведу і т.п. таким не займаються, то вже наклеп.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Isa

    Isa Well-Known Member

    Не знаю чи Інтертоп то "баби на базарі",але таке часто там спостерігаю...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  14. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    не знаю якого класу є магазин Інтертоп на любінській, але він собі таке позволяв. Я виловлювала чоботи одні, то запамятала ціну. Потім почались знижки, є мої чобітки, розмір. Я така щаслива вже, дивлюсь ціну - а там мінус 30% і ціна вища за звичну не раз мною бачену, хаха! Ну, але знайшла їх таки в іншій точці, дешевше за початкову інтертопівську. Вотак.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Та, э в них таке...вони люблять взагалі моделі старих колекцій тягти із сезону в сезон і тільки ціну піднімати(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. OnceInParis

    OnceInParis Member

    В КК ще й як дозволяють. Терранову ніколи не любила, але сподобалось кілька речей. Запам'ятала ціну, якраз і сейл розпочався. І що ж? Підвищили ціну, гарно перекреслили, і та ж ціна, яка була і до сейлу, зазначена як розпродаж. І так було зі всім одягом, який я хотіла придбати. Звісно, нічого не купила принципово.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    зараз був важкий період, бо і залишки з минулих колекцій, зміна курсу валют кардинальна
    ясно що залежане продавали втридорога, мало хто був настільки благородний що продавав речі по старій ціні
    але й до того ціна бувало зростала за сезон, не дивуюся
    в нашій країні треба бути проінформованим про собівартість продукту
    приміром вкінці літа купила малому в Інтертопі мештики Ессо за 600 грн і подруги малій купила, останні розміри і якраз на них знижка
    меншої ціни не було ніде ,в Польщі навіть в аутлетах не нижче 900
    тоді ж ціна на аналогічні з нової колекціі була десь між 1200 і 1800, не памятаю, ясно що це забагато (на той момент, зараз не моніторила), давай знижки чи не давай, кресли ціну чи ні
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я обходила той люксовий Форум весь вздовж і впоперек, шукаю сукню- це аут, нічого не можу підібрати. То таканина г..о, то хвасон не дуже, то довжина(в більшості) не моя(закоротке/задовге). Якийсь повсякденний одяг, чи до роботи- валом, а щось святкове- нереально або я якась не тойво.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Походіть магазинами в центрі, по Дорошенка є пару гарних, писали вже про них
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ще на Франка- магазин "RICH", а також навпроти "Чародійки" є магазин із сукнями ( авторськими чи щось у тому роді).
    Зараз, в принципі, на сукні в магазинах не особливо "сезон", тому асортимент менше. Ну але зате можна натрапити на розпродажні непогані ціни.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2015 ---
    у них влітку були джинсики -скінні із завищеною корсетною талією. Я їх спочатку пригледіла по ціні 699 грн, потім вони були по 499, 399 і нарешті- по 299. Я собі узяла 2 пари. Потім Терранова певний час була закрита, а як відкрилася, такі модельки поставили по "акційній ціні" за 499 грн :)
     
    • Подобається Подобається x 3