Львів – найкраще місто для життя в Україні

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Ольга, 12 Червень 2009.

  1. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Львівяни, ви не ображайтеся, але місто таки не найкраще для життя, з проблемами води, бруківкою (ніхто не хоче купляти машину зі Львова). Воно суперове для прогулянок, для покупок)
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    ет.. а технічний прогрес???? вода буде, ліш би дєнюжка була :girl_crazy:

    нащо купляти у Львові зі Львова, якщо можна купити з Хранківська :girl_haha: або нову :girl_crazy:

    :eek::eek::eek:

    Файно, що любите своє місто, і ми своє любимо :girl_in_love:

    Пи.Си. Я ще колись напишу про погляд на Львів після життя в Києві :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Я важко собі представляю життя не у Львові, можу порівняти з тими містами у яких я була, Тернопіль,Іванофранківськ Миколаїв, Одеса, Запоріжжя, Кривий ріг,Київ. Однозначно Львів для життя саме воно. Так є свої мінуси але вони є у всіх містах, якщо не бруківка то пилюка з руди, якщо не вода то багатогодинні пробки. З усіма мінусами для мене Львів - зе бест(в Україні:girl_cool:) ще Одесса мені подобається але не знаю її в плані побуту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    так, коли ми одружувалися, ми хотіла обручки з білого золота, яких, нажаль, 2 роки тому ще не було у нашому місті Франковому, тому ми їздили до вас аби купити.сьогодні в нас вже також у кожному ювелірному є, але тоді не було + дешевше.
    Незнаю як у вас зарплати, але речі явно у Львові дешевші, туфлі, чоботи тільки там треба купляти, та й кофоточи і все решта також...
    Є свої плюси , є мінуси. Наше, наприкоад, можна з одного кінця міста піти в інший за 2-3 години. Можна н екористуватися громадським транспортом (якшо нема свого0 щоб на роботу добратисяУ Львові такого не зробиш..
    Я не маю нічого проти Львову, дуже люблю це місто!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    не найкраще, а НАЙ-НАЙ-НАЙ ПРЕКРАСНІШЕ, не враховуючи "добрих" дятьків з полосатими патичками

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 Листопад 2009
  6. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Я теж люблю Львів.Особливо Площу Ринок,Вернісаж.Просто погуляти у красиву погоду,посидіти на лавочках...:girl_in_love:
     
  7. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Львів прекрасний, от якщо б ще була тут якась водойма - ріка велика,озеро або море... Літом дуже бракує. А ще мені б хотілось трохи кращого клімату - менше дощів, більше сонця.
    Хоча,коли вибираємось з району погуляти в центр, розумію - Львів таки найкращий.
     
  8. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    мені у Львові бракує..... людяності, простодушності, дружелюбності... так так, знаю, що забагато хочу і ніби то все є. Але якщо обєктивно подивитися на місто, а себто на людей, то особисто я відчуваю шалену меланхолію, депресію, гоноровість (найчастіше безпідставну основану на так званій "галицькій інтєлігентності").... можливо я загрубо висловилась - зате відкрито.
    Ще мене злить те, що Львів - то Європецське місто, тут така культура і тд тп... БРЕХНЯ! Європа? культура?? води нема, дороги - найгірші мабуть зі всієї країни, газ розбавлений, будинки розмальовані всякими тупими написами.... і цей список можна продовжувати і продовжувати, навіть згадаючи той випадок з маршруткою нинішній - та де в цивілізованому світі транспорт не по графіку ходить і зупиняється де хоче і кому хоче!
    одним словом - гонорують львівяни якоюсь ілюзією...

    п.с. звісно, зрозумійте мене правильно, є в нас і чудові люди, і гарна архітектура... але загалом.... картина більш плачевна...
     
  9. Anusik

    Anusik New Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Шановні добродії.... Я ось тут "пережила" вибори "з середини" в своєму місті... І те, що побачила - мене вразило.
    Нажаль, моє рідне місто, яке має непросту історію, залишило майже все корінне населення - євреї, і залишилися тут нащадки робітників великої кількості заводів - люмпен-пролетаріат.
    Я дуже втомилась від хамства Центральної України.

    Мій новий чоловік з Франківська, і цього літа ми там відпочивали тиждень. Мене вразила різниця між однаковими, на перший погляд, жителями однієї країни.
    НАВІТЬ НА РИНКУ Франківська мене НЕ обхамили! Я таке вперше бачила!
    І скільки ми їздили по Західній - завжди привітність....

    Я дуже люблю Львів з дитинства, коли взимку, шкільною екскурсією ми їхали до Яремчи. Така архітектура.... Така краса. А ваші кав'ярні, а ваше високе почуття гумору...

    Тепер я хочу задати питання - якщо я наважуся переїхати у Львів жити, чи важко мені буде?
     
  10. Stella

    Stella New Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    дуже абстрактне питання.. :) боїтеся що не знайдете роботи чи страшно від самого переїзду, чи щось інше?
    сам переїзд завжди супроводжується нервами, переживаннями... але якщо знаєте чим будете займатись, або просто хочеться змінити життєву обстановку - то вперед :)
     
  11. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    А я Львів дуже люблю. Для мене це ніби "золота серединка" між тихим спокійним життям в сільській місцевості і стрімким ритмом життя у великих мегаполісах. Як на мене, воно все якось поєднано у нашому чудовому місті.
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Після вчорашнього повернення з Києва ще раз переконалася -що жити хочу лише у Львові!!!! Хочу спокійно ходити шпортаючись рідною бруківочкою, дивитися на гарненькі будиночки на площі Ринок, спокійно пити каву з горняток в наши затишних мініатюрних кафешках.
    В столиці з-за багатоповерхівок сонця не видно, почуваєш себе мурахою, по вулицях, особливо в метро тебе заносить натовп вічно спішащих людей... кава розчинна з паперових стаканів на ходу... архітектура зі скла та металу...
    Ще раз переконалася, що Київ то не моє
     
  13. BIEDRONKA

    BIEDRONKA Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    І не моє:8: Зі всім з Вами погоджуюся!!! Та й дітей ,мені здається, у Львові простіше виховувати.
    Я люблю тебе, Львове!!!
     
  14. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    мені там будинки заважкими видаються, такі великі, сірі і ніби падають на тебе.
    неспокійно там.
    а Львів - це стан душі
    і люди тут інші, мабуть повітря з ароматом кави і шоколаду формує якісь специфічні риси :))
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    ага,ото мене найбільш нервує в Києві.У Львові є якась родзинка,є свій особливий настрій,спокій,незважаючи на всі негаразди з маршрутками,дорогами і т.д.Я в Києві переважно буваю один день,але я втомлююся так за той день,ніби цілий тиждень на ногах...Той центр,він якийсь такий радянський...Повсюди російська мова,пафосна молодь,почуваєш там себе якоюсь букашкою.А пройдешся по пл.Ринок у нас і відчуваєш якусь особливість у собі,бо місто таке і ми у ньому такими стаємо.
     
  16. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    зате в києві вода і мости:)
    київ для мене навіть більш український, але то ше така просвітлена радянська україна:girl_smile:
    і метро там, і швидко, і чисто, і будинки височезні - так шо я фанатка столиці:girl_spruce_up:
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Подивилась тему, "А із нашого вікна..", і зрозуміла, що Львів таки найкраще місто для житя в Україні. Київ не люблю тільки за великі відстані і протяги в метро. а так могла б там жити.
     
  18. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Я також люблю Київ. Але Львів-це щось дуже рідне. Наше місто надзвичайно гарне! Такої архітектур, як в нас, напевно, більше на Україні немає. Я кожного разу гуляючи по центру милуюсь красою і величністю будинків, вузьких вуличок.
    Але у Львові поганий клімат. І це відчуваю нетільки я на собі, але й багато моїх рідних і знайомих. Можливо навіть ви зауважували, що поза межами Львова самопочуття покращується..... бо на мені це дуже відображається.
     
  19. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    це якраз моя любов...всі ці урбаністичні краєвиди, мости, метро, багатоповерхівки, все таке велике і широке:girl_dance: меленькі львівські будиночки ніби тиснуть, ніби не достатньо повітря. І клімат просто супер, нема постійних дощів. А ще я ніби заряджаюсь від тієї великої маси людей, що біжать кудись і сама стаю набагато активніша, бо у Львові постійно хочеться спати:girl_blush2:
     
  20. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Львів – найкраще місто для життя в Україні

    Львів- це місто,в якому кожна людина може відчути себе,як вдома, незважаючи на національність і віросповідання. Ну хіба десь ще можна знайти таких привітних людей,як у Львові? (бувають і прикрі винятки, але на них ми закриваємо очі:girl_curtsey:) Які завжди підкажуть, куди піти і де можна гарно посидіти і з якої точки Львів видно найкраще. (не те, що в Одесі:як спитаєш,як пройти, то троє людей тебе скерують в трьох різних напрямках і в результаті - береш таксі і кажеш адресу:girl_crazy:) Тільки у Львові так гармонійно поєднується класика з сучасністю і від того він стає ще прекраснішим і улюбленішим:girl_in_love:
    Тут кожна вуличка дихає романтикою і так і спонукає випити чашечку ароматної кави поруч з коханою людиною:girl_in_love: Люблю наше місто....