Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. Ой, я такого рагуля зустріла в п'ятницю! 53 маршрутка, прошу зупинитися на зупинці (на тимчасовій, бо Городоцька перекрита) - реакції нема, проїжджаємо. Вже 3 людини горлають "зупиніть". Певно, я горлала найголосніше, бо водій обертається і собі горланить до мене: "Ти шо, й:shutup:ута. Я сам знаю, де маю зупиняти!". Ги. Врешті за енну кількість метрів вийшла, записала номер телефону свідка, машини. Та й піду завтра скаржитися. А шо дєлать, я то, може, і й:shutup:ута, але злопааааам'ятна:biggrin:
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Львівська маршрутка

    ггг, класна тема :)

    а мене недавно шофер з маршрутки випускав, хотів щоб швидко, а вийшло "щоб довго" — бо думав, що я буду на ходу вискакувати (...ага, на каблуках :girl_crazy:) а я почала вимагати, щоб зупинився повністю. Навіжена, нє? чого захтіла :girl_haha:
    то я про себе тааакого наслухалася..!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Відповідь: Львівська маршрутка

    Нє, ну то стандарт... вони ж думають, що пасажири - каскадери якісь :biggrin:
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Колись їхали маршруткою №73. Водій вирішив,що він не поїде до Південного, а висадить пасажирів на Симоненка. Повідомив він про це вже на Симоненка. В мого чоловіка був саме той настрій (просто був втомлений після важкого робочого тижня)... Одним словом, на наступний день (ми їхали у вихідний день) він декілька разів розмовляв з керівником компанії, а в кінці дня йому прислали факсом наказ про звільнення водія. Правда, мало вірю, що того водія таки звільнили, але запам"ятали мого чоловіка точно... Краще б той водій їхав до Південного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Львівська маршрутка

    а мене хотів один висадити в середній смузі. Як наполягла щоб зупинився нормально, то він кинув щось типу "яка принцеса знайшлась", на шо я йому сказала, що так я принцеса :)

    *то нічо що принцеса трохи вагітна, бо дійсно міг не побачити - це давніше було*
     
  6. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Хм, класна тема :)
    Маю задоволення їздити маршрутом №72. На цьому маршруті є один неврівноважений водій, який постійно сам собі і пасажирам всю дорогу розказує які всі навколо к:shutup:зли, які всі тупі і не вміють їздити, не бачать знаків і т.д. І то мусиш слухати всю поїздку, а якщо зробиш йому зауваження, то всі будуть слухати всю дорогу, але вже про тебе, яка ти к:shutup:за і т.д.
    А ще був там один, то взагалі дурнуватий. Одного разу запхалася я в переповнену маршрутку і попала власне на цього "розумника". Доречі маю навіть номер авто ВС 2778 АА, бо потім писала скаргу на нього. Так ось, на наступній зупинці він вирішив ще "допхати по 2грн", коли вже просто не було куди заходити/залазити пасажирам, а на вулиці ще стояло декілька "по 2грн" (як вони кажуть), той "водій" випихається з свого крісла і кричить до пасажирів, що стоять спереду "Чого поставали? Пхайтеся дальше!" всі в шоці на нього дивляться, а він продовжує "Чого стали як коні?! Я сказав дальше пхайтеся, а нє то зараз монтіровкою попхаю!" Що то було далі тут не описати, їхав він дальше мовчки, але "нервово шарпаючи" маршруткою. Думаю, що скарга подіяла ( а може вона не одна вже була), бо більше цього "водія" на маршруті я не зустрічала...
     
  7. svitlychok

    svitlychok Загублений

    Відповідь: Львівська маршрутка


    [OFF, для вітань є окрема гілка]Всім добрим людям добрий вечір![/OFF]
    нє львіські маршрутки то є шось таке ге....:beee:
    але маршрутки які їздять у винники 36А і 75 то веееееееееелике:beee::beee:
    поперше їх дочекатися то треба адське терпіння то нема, то ше нема. то вже не їздять(особливо після 21.30), а бульбу певно лекше б везли і менше пхали ніж людей


    [OFFтопище, за який штрафують][COLOR="модераторський червоний"]нашому маленькому сонечку нині 4 рочки[/COLOR][/OFF]
     
    Останнє редагування модератором: 18 Липень 2011
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Люди, а куди скаргу на маршрутчиків писати? хто ті скарги приймає/розглядає?
     
  9. Відповідь: Львівська маршрутка

    Ну, я сьогодні в управління транспорту ЛМР збираюся перейтися. На сайті ЛМР, кажись, є електронка управління для контакту, але шось там глухо, як в танку.
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Львівська маршрутка


    Їде маршрутка як велика собача будка
    На дорозі всіх підрізає
    Бо шансон в салоні рубає
    Чисто як про Львів. Пісня у оффтопі у Мазератті
    Міські маршрутки - Управління транспорту і зв'язку ЛМР (79012, м. Львів, вул. Ак. Сахарова, 2)
    А приміські - управління розвитку інфраструктури облдержадміністрації
     
  12. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    хоч тема і називається Львівська маршрутка, думаю, що Стрийська :) далеко не втекла :)
    найбільше, що мене добиває - так це їхня манера їзди. Літають по місту, як навіжені.
    А ще те правило, за яким на одному рейсі може їхати не більше трьох стареньких інвалідів-пільговиків :girl_devil: один шофер так заївся з моїм дідусем інвалідом, що свідомо об"їжджав його, бачачи на зупинці, то вже взагалі абсурд.
     
  13. Відповідь: Львівська маршрутка

    Сходила. Всьо красіво. Скарги приймають оперативно. Начальник - прєлєсть.
    Як буде далі - напишу ;).
     
  14. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Згадала історію смішну, що трапилась зі мною в Києві.
    їхали ми літом в маршрутці - спека - капець. хто сидить, хто стоїть - їдемо.. і тут водій (російськомовний) дуже голосно запитує: "Вам там, падлюкам, не дуєт?".. спочатку була доовга тишина, а потім короткі такі смішки з різних куточків - виявляється, він запитав :"Вам там, под люком не дует?".
    вже пройшло років 3, мабуть, відтоді, а це мене ще й зараз посміхає, як згадую...
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Кожного дня їду з центру 91-ю маршруткою. Благо, людей не так багато, завжди можна сидіти. І пригод в маршрутках у мене також не дуже багато, я намагаюся не звертати уваги на людей, що з пустого в порожнє переливають по телефону на цілу маршрутку, єдине, чого я просто не можу витерпіти, це запах. Мені просто щастить на дядька з запахом пива, риби і цигарок, який дихає прямо в мою сторону, або на хазяїна собаки великої, яку він тримає на руках, а її нудить, і вона всю їжу повертає на крісло...І потім такий запах стоїть по всьому салону:bad::bad::bad:! Я вже не кажу про жіночку, яка нещодавно шукала щось у сумці, і почала телефон тримати вухом і плечем - який пішов запах з її підмишки! О май гуднес! Просто аж очі сльозяться...:ninja: Висновок у мене такий, що я стерплю і нахабність водія, і лялякання по телефону над вухом, але от запах, то моя слабкість, особливо в таку спеку.
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Львівська маршрутка

    якщо то ввечері, то таке можна зрозуміти
    а от з самого ранку, коли запах немитості запшиканий парфумами, ще й голова масна - ось того ніяк не можу зрозуміти
     
  17. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Я недавно заходжу в маршрутку і дивлюсь весь салон в лушпинні від соняшникового ньасіння, дивлюсь, а то водій їсть і все на підлогу лущить, я там чуть не впала. Ото культура.
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Угу, і над ним надпис: "насіння їжте з лушпинням а банани з шкіркою"
     
  19. IvannaSS

    IvannaSS New Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    О!!! Яка чудова тема! Я ще до декрету, будучи вагітною, щодня добиралася на роботу в протилежний кінець міста, то теж таакого про себе наслухалася... Тепер їзджу менше, то й нервів менше йде.
     
  20. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    У нас на 31 маршруті є водій "телефонний маніяк". Він постійно,всю дорогу з Ряшівської до універу розмовляє по телефону!!! Якщо б це був одиничний випадок, то не здивувалася би, але ж потрапляю на нього досить часто і він постійно говорить. Причому з різними людьми (підозрюю, що з колєгами-водіями), розказує їм одне й то саме і на весь салон... Коротше поки доїдеш до кінцевої, можна вивчити той текст на зубок, вдома цитувати)))) Але то мене нервує....