Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Львівська маршрутка

    а що робити туристам? оплачувати квиток на тиждень чи як? а якщо хочеш приїхати лише на день-другий
    цікава також ідея стосовно приміських електричок і поповнення цих квитків через ай-бокси, інтернет та супермаркети. Забув поповнити у Львові - сиди у селі
     
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Ну не треба так утрірувати. В київському метро є проїздні на місяць, картки, що поповнюються на певну кількість поїздок, і одноразові жетони. Електронні квитки дадуть можливість тим, хто їздить регулярно, не стояти в чергах за квитками, ну переветрати сумку в пошуках дріб’язку...
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Львівська маршрутка

    в данній статті нічого не згадується про таку можливість, пише "пластиковий квиток", з можливістю поповнення
     
  4. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Написано ж таке:
    Взагалі ідеї хороші, сподобалось те, що менше маршруток будуть центр перетинати, ну і якість ТЗ...
    Але невідомо як це буде на практиці.
    І в нашій країні я у слово "тендер" взагалі не вірю...
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Львівська маршрутка

    читайте уважніше:
    особисто мені ідея дуже подобається. Враховуючи який бардак зараз з перевезеннями, то є шанс, що хоча б більш-менш стане краще. І власне мені подобається, що трохи з перевізниками розберуться, а то наразі є перевізники, які у своїй власності не мають ні одного автобуса, за новим проектом такого бути не може.
     
  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Львівська маршрутка

     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Якщо раніше я могла з одного кінця міста в інший їхати однією маршруткою, то тепер мушу пересідати в центрі + платити за дві маршрутки + ціна проїзду буде вижчою. А хто слідкуватиме за тим, щоб всі оплачували тими картками?
     
  8. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Читала, що якщо сідаємо на радіальні маршрути, то платимо, як за одну маршрутку (якщо перерва між ними не становить більше, ніж скількись там годин - одну/дві).
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Не зовсім. Ви просто їхатимете іншою маршруткою, яка не перетинатиме центр, але їхатиме з вашого мікрорайону в інший. Або ж таки пересідатимете. але за проїзд знову не платитимете (така система вже й зараз працює на маршрутах 1,5, 11 і ще якісь є. зараз не згадаю, бо ними не користуюсь)
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Я теж так думала, але почитала перелік маршрутів і таких не знайшла

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:05 ----------

    В мене мама так хотіла скористатися вичекалася, щоб використати той трансферний квиток, так і не дочекалася і поїхала звичайною маршруткою
     
  11. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    а чого не дочекалась? вони дуже часто їздять, один за одним
     
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Власне, що чекала досить довго. Дівчата, давайте не будем читати поміж рядків.
    Мені вони теж подобаються і я тільки за якщо поступово будуть замінені всі маршрутки на такі автобуси.

    ---------- Додано в 08:37 ---------- Попередній допис був написаний в 08:31 ----------

    Така ж ситуація була в мене, колись 1год чекала біля церкви Анни на 1, коли він ще їздив з Рясне до АС-2. Змушена була іти пішки аж до готелю Львів

    ---------- Додано в 08:39 ---------- Попередній допис був написаний в 08:37 ----------

    Чесно кажучи, я думаю, що ці зміни не підуть на користь звичайним пасажирам.
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Львівська маршрутка

    колись читала, що хочуть забрати всі маршрутки, які дублюють рух електротранспорту - ото буде весело зранку на роботу їхати, якщо є лише один тролейбус, який серед дороги ще й може поламатися :)
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Саме так і буде...
     
  15. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    ну це бред і такого ніхто робити не буде, взагалі в нас люди чомусь якось негативно до змін відносяться.
    До прикладу з Сихва по Зеленій ходить 24 тролейбус, і море маршруток , ви хочете сказати що буде далі їздити тільки один 24 тролейбус??...
    Думаю буде один великий, який буде їздити з періодичністю до 10 хв і все буде люкс, і комфорту побільшає
    а загалом змінять систему, тоді подивимся і будем критикувати чи хвалити, а зараз не знаючи фактів і спираючись на " чули , читали" .... поживем побачим. Розумію в якій державі ми живемо, але все ж думаю зміни мали б нести щось краще

    ---------- Додано в 09:50 ---------- Попередній допис був написаний в 09:47 ----------

    а ви бачили затверджений проєкт, чи побували в 2012 році
     
  16. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    вже Писарчук випустив газету з схемами руху нових автобусів. Нічого втішного я там не побачила, але надіюся в реальності це буде дійско краще і комфортніше.
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Це до того, що їхати з одного кінця в інший не зможемо, обо"язкова пересадка в центрі.
     
  18. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Львівська маршрутка

    сьогодні біля ц.Юра чекала на 77 маршрутку. попередня від мене втекла. стою мерзну. чекаю (а їздять вони не частіше ніж раз в 20-30 хв. це з власних спостережень).
    і ось з"являється маршрутка. летить. я завчасно махаю рукою. та де там, проноситься мимо з 3-а пасажирами в салоні.
    побажала йому,шоб завше так їздив (типу з 3-а пасажирами). йому бачте лінь стати, бо на зупинці всього двоє людей:girl_devil: та й пішла на 95
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Львівська маршрутка

    або хордовим маршрутом без заїзду в центр, що зовсім не погано, як на мене
     
  20. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Чекала сьогодні на трамвай (на кінцевій), стояла добрих 20хв. Приїжджає той вищезгаданий трамвай і водій оголошує, щоб пасажири не заходили, бо він не поїде, так як там десь на дорозі пробка. "Абалдєть"... Повозмущалась і попленталась на маршрутку... А "там" заявляють, що маршрути електротранспорту дублюватися не будуть. Цікаво звучить, але я не маю бажання (і стільки фінансів) кататись на таксі (в подібних випадках з нашим електротранспортом)... Щодо пересадок на радіальних маршрутах, то взагалі... Кілька раз була в кінці робочого дня біля Магнусу, люди ви бачили в цей час чергу на маршрут №3 (думаю, що з іншими така ж ситуація)??? Цікаво побачити маршрути хордових маршруток...