Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ні, я туди теж на роботу їжджу:) точніше не до самих Пасік, а на вул. Грунтову, але от тільки той 179 підходить.)
     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може й так, але вважаю, що на Сихові великих проблем з транспортом немає, і маршрутки, і тролейбуси і тепер навіть трамвай. А от деякі райони дуже обділені в громадському транспорті...
     
  3. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ну, трамвай іде до Соборної, тролейбус зараз навіть не знаю куди, бо були різні варіанти.
    Я власне про те, що НА Сихів від Метро не доберешся, бо, більшість маршруток ідуть в центр і забиті вже з Рудного.
     
  4. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Мене дратують львівські маршрутки, в період снігопадів. Того снігу випадає раз на приказ, комунальники не почистять, а громадський транспорт робить собі що хоче. Водії не виходять на маршрут, змінюють його.
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата які маршрутки їдуть від "Будинку Меблів" на Любінській або від зупинки на перехресті Любінська-Виговського до КК?
     
  6. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    25 має їхати там і, можливо, 131- от в ній не впевнена чи вона там проїжджає
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Chekay, дякую за посилання. Бачу, що мені краще підійти до зупинки Виговського-Любінська - там зупиняється 25 і 131.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як мене остатньо бісить 51 маршрутка, і як вони їздять рідко, зїжджають з маршруту коли вздумається, хамлять і підвищують голос на пасажирів
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Підкажіть, де саме на Широкій зупиняється безкоштовна маршрутка з Ашану?
     
    • Баян Баян x 1
  11. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Зупинка біля тої великої церкви, то її початок і кінцева.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Підкажіть, будь ласка, чи має право на безкоштовний проїзд дитина-інвалід або її супроводжуючий, якщо дитина ще мала?
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Чим доїхати з Сихова до аеропорта? До нового терміналу?
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хіба з пересадкою. Наскільки я знаю з Санта-Барбари нічого напряму не їде... Хіба, що ви з іншого куточка сихова поїдете і то до аеропорту взагалі мало транспорту їздить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    З Санти. Я так подивилася, треба до перехрестя Любінська-Виговського і тоді на тролейбус. Тролейбус вже їде до того "нового"терміналу чи розвертається на кругу біля "старого"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mumija

    mumija Member

    тролейбус 9 їде до нового терміналу, і 48 маршрутка від перехрестя Любінська -Виговського. Але щоб сісти на тролейбус, то треба на іншу зупинку перейти (прямо на Любінській біля Шекспіру.)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    до нового?:blush:
     
  18. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Так, до нового терміналу

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    І маршрутка, і тролейбус до нового, АЛЕ, маршрутка рідко їздить, а тролейбуси майже всі Електрони нові на лінії

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну, в перше, що приїде,в то мама і сяде. Просто просила сказати чим їхати.