Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    На маршрутку я б не уповала, бо то скоріше примара, ніж транспорт. Їздить раз на годину, а то й рідше.
     
  2. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    не зовсім "львівська маршрутка", але не знаю де спитати ...
    Можливо хтось знає інформацію станом на цей тиждень: звідки ( якої АС ? ) відправляються маршрутки, що їдуть далі за м.Турка? І як дізнатися їх графік руху?
     
  3. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Svjatkova, можливо, АС -8 - головний залізничний вокзал? (Сама точно не знаю, в Гуглі дивилася)
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Мені здається з приміського
     
  5. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    метро, ас-8
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може хтось підкаже куди написати скаргу на міжміську маршрутку? Знайшла якісь контакти управління транспорту ЛОДА
    Управління транспорту і зв’язку
    (tv@loda.gov.ua, transport@loda.gov.ua)
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, от тикніть мені носом, де є програмка на мобільний чи в неті з розкладом маршруток.
    маю додаток Львівський транспорт, працює неадекватно, зависає, часом зовсім не відображає розкладу конкретного маршруту
    ну коли в нас все буде працювати нормально і цивілізовано??? поки ми не вступимо в ЄС і нам не профінансують організацію міського транспорту, як це було в Польщі???
    ну просто вже не пасує.. таке туристичне місто і бла бла бла
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Є, але було написано, що її не підтримує андроїд
     
  9. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я не знаю як то називається цивілізовано, в мене воно Eway . Іконка - синій квадратик з буквою Е. Скачала випадково, треба було знайомого відправити на вокзал в дощ і не хотілося чекати. Воно таке прикольне: показує маршрутку в реальному часі де зараз автобус і куди рухається. Дивилися у вікно ( а мені той маршрут гарно проглядаєтья) то так і їхали. Вийшли перед наступною і встигли. Але то певно автобус має бути обладнаний gps. В моєму випадку то був 16
     
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Багіра, якщо з ноута, чи комп'ютера, то можна дивитися тут Повний перелік актуальних маршруток Львова на карті. Автобуси, трамваї, тролейбуси, маршрутки Львова
    Хоч теж деколи і той сайт підводив (ну може не так сам сайт, а як самі водії маршруток скоріш за все відключали свої джпс). Бо було, що слідкувала за конкретною маршруткою, а вона доїжджала до кінцевої і зникала:girl_smile:
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    для IOS?
     
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Але ще той сайт трохи з затримкою показує (десь на одну зупинку приблизно:)).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я користуюся цією програмкою постійно для пошуку маршрутки, якщо їду в якесь нове місце

    от зараз сіла біля вікна наблюдати за тою єдиною маршруткою, що їде біля будинку і заодно протестувала додаток на мобільному і на компі
    одної так і не було, а на карті оновлювала час від часу, то вона за пару оновлень все доїжджала доїжджала, а за наступним оновленням вже ніби проїхала...
    наступні маршрутки - показало затримку десь в 1-2 кілометри
    тобто маршрутка проїхала, а на карті показує що доїжджає, і так ще певний час... я розумію якби було запізнення і з наступним оновленням за секунд 10-15 показувало реальне місцерозташування, але ні
    --- дописи об"єднано, 28 Вересень 2017 ---
    ааа, ну власне.. мені показувало і більше, але просто вулиця біля будинку не має корків зазвичай, може тому
    дякую за поради.. коли останній раз я пробувала цей додаток він працював значно гірше і глючив
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    А ше може іншу маршрутку показати. Я так 16 чекала, а проїхав тільки 13 біля податкової.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я визначила ту приблизну затримку на власному досвіді) Бувало, що чекала на маршрутку, і оскільки на телефоні нема інтернету, то дзвонила додому, а чоловік вже дивився мені за маршруткою по сайту. То казав наприклад, що от якраз мала би повз мене проїжджати, а не було (значить вже проїхала:). А якось їхала в маршрутці, і казала чоловікові де я проїжджаю, а він відповідно порівнював з сайтом. То і виходило приблизно -1 зупинка затримки сайту)
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я в неті теж на eway дивлюся. Ті великі автобуси нормально показує (десь на зупинку затримка, як вище писали, або взагалі без затримок). За жовті розвалюшки не знаю. Але буває, що автобус "пропадає" або стоїть в одному місці довго і потім різко засвічується в іншому. Напевно, зв'язок глючить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Їхала сьогодні 32 маршруткою. Цікаво, де АТП знаходить таких рафінованих агресивних хамів? В яких колоніях чи притонах? Водій на прохання зупинитись почав кричати, що треба кнопку тиснути : «чого кричите, є ж кнопка.. то шо, тєлЄфон, що на нього ся дивити? Та тисніть! Тиснути треба, то я почую» і ще якісь бздури. Хоча пасажири і кнопку тиснули, і сигнал був. А потім його прорвало безперервним матом без вкраплень інших слів на: прохання зупинитись, пасажирів, що заходили, та просто так. За 5 хвилин почула всю нецензурщину, яку знала, і навіть більше. Вперше виникло бажання поскаржитись. Тільки скажіть, куди?
     
    Останнє редагування: 3 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    може десь на гарячу лінію міста? Гаряча лінія міста
    не впевнена, що саме туди, але колись на маршрутку (про те, що з'їхала з рейсу) жалілася. писала їм електронного листа.
    --- дописи об"єднано, 3 Жовтень 2017 ---
    ще отаке знайшла Інформація про перевізника ЛК "АТП №1" у місті Львів
    можна перейти на сайт того ЛКП і їм чи подзвонити (керівництву) чи якесь звернення-заяву-відгук написати:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    не зовсім про маршрутки, але теми про трамваї не знайшла. Якщо є - перенесіть, будь ласка.
    Через прогнозоване закриття верху Личаківської і тому такий же прогнозований параліч Зеленої досліджую питання добиратися на Сихів.
    Скажіть, 8 трамвай зранку перед 8 год. в напрямку Сихова - переповнений? Як корки в тому напрямку в той час?
    Коли треба виїжджати з кінцевої в центрі, щоб орієнтовно 8:05 бути коло к-тру Довженка?
    дякую небайдужим знавцям
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2017
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Щоранку між 8 і 9 їду з Нового львова, то спостерігаю заповнені вагони з Сихова , а з центру на Сихів переважно досить вільні (прозорі такі). Стоячих мало буває.
     
    • Подобається Подобається x 1