Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    @Shapokliak, а корки є?
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я з Угорської через Червоної калини на Липову алею машиною. То чим ближче до 9 , тим щільніший рух, але так щоб корки, то ні. Тягнучка з Липової алеї вниз на Стуса. А трамваї бачу з вікна машини...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Підкажіть, де саме на пл. Петрушевича кінцева приміських маршруток? Зокрема, цікавить напрямок Пасік-Давидова. 161, якщо не помиляюся.
    Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Там, де поворот на Зелену- навпроти Ювелірного магазину, але з іншої сторони. Або в людей спитаєте))

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А мені здається, що перенесли ту зупинку з пл.Петрушевича. Тобто приміські тепер не заїжджають до Львова, а аж від АС №5 їдуть. Принаймні читала таку інформацію десь в вересні в самій маршрутці (160-161). Але з того часу ними не їжджу, то може і повернули до Петрушевича)
     
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Деякі приміські таки заїжджають. Сьогодні якраз там бачила 160.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  7. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    саме 160 і 161 таки звідти. Інші з Луганської.
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Креативно Креативно x 1
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Останнє редагування: 28 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    А мені не смішно. Вже добиратися на верх Личаківської - нереальна жесть. А що буде як закриють до Пасічної - годі і думати.
    Повітряне таксі із "5 елементу" - прийди!!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я так розумію, що з понеділка 18 грудня проїзд у львівських маршрутках буде 5 гривень?:girl_devil: Круто, враховуючи, що мені до роботи їздить тільки 49 (який один на рейсі!!!), то добирання в дві сторони буде 20 грн. за день (ну 4 маршрутки, 2 пересадки:)). Чи то може якість транспортного обслуговування поліпшиться з підняттям ціни?:girl_crazy: Після Нового Року ще ніби мають ціни на проїзд зрости. Ну правильно, там ж мінімальну зарплату підвищують, треба то компенсувати:))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ще тут напишу. Люди, вимагайте будь ласка щоразу квиток в маршрутці, і іншим передайте! Давайте спробуємо змінити ту дурну схему нульового обліку пасажирів? Нехай собі спочатку кривляться і підсміюються, я вірю, що колись то таки стане і в маршрутках абсолютною нормою, а не вийнятком :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та вже давно обіцяють ті електронні квитки,і ніби десь з кінця 2018 мали би їх ввести. Може якраз?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    обіцяного знаєш скільки чекають? :) І до кінця 2018 ще 3 рази захочуть вартість проїзду підняти, то чому ВЖЕ не користуватися паперовими квитками хоча б?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    або жодного. А як доїхати на вокзал (стратегічний пункт), ринок? Крім того, ніхто із чиновників не згадує, що там по дорозі ще й наше поліклінічне відділення куди потрібно добратися хворим людям до вузьких спеціалістів. Вони просто взяли і забрали транспорт, а ви, люди, сваріться між собою і вирішуйте свої питання як хочете.
    Сьогодні зранку, наприклад, довго чекала на маршрутку №50, а вона, проїхала така переповнена, що аж нахилилася.
     
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    так, теж таке помічала. От в понеділок за цілий день жодного не було на рейсі (слідкувала через програмку). Але навіть, якщо той 49 і є, то тепер один маленький:))) Де ж подівалися ті великі маршрутки?
    Для прикладу: я тепер з Привокзальної на Рясне їду 1.5 години! Спочатку трамваєм в центр, а там на 6а, хоч реально по часу мало би бути 40 хв. Проїзд до 5 грн. підняли, і все покращення на тому завершилося)
    --- дописи об"єднано, 21 Грудень 2017 ---
    Я і заяви писала на гарячу лінію, і на управління транспорту, і на гарячу лінію дзвонила (ну хоч то більше чоловік дзвонив, але по 2 рази на тиждень), але чиновникам, як я зрозуміла, абсолютно байдуже. І що з тим робити? Просто нереально добитися, щоб нас почули?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Anelja Angel

    Anelja Angel New Member

    Дуже сумніваюсь, що ситуація з транспортом в нас покращиться, нажаль ні скарги, ні дзвінки не допомагають((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ага, я от вже не уявляю як я за кілька місяців буду Влада на гурток возити... бо і зараз о 19 год ледве біля Водоканалу влізаємо (в 50% випадків не в першу!) маршрутку. Бо що 44, що 15 їдуть страшенно переповнені :sad:
    Ну і то реально лише у Львові такий сюр з тими посвідченнями. В моєму рідному місті в маршрутці є 2 пільгових місця (а не безмежна їх кількість), відповідно бабульки мають вибір: або платять, або чекають наступну маршрутку в надії на вільне пільгове місце. Проїзд в половину вартості для пільговиків точно покращив би ситуацію, але ж де - вибори скоро :girl_devil:
     
  19. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Дівчата, не будьте наївні. Не допоможе ні оплата пільговиків, ні підвищення ціни. Половина водіїв просто виїхало на заробітки - маршрутки стоять на приколі. Допоки весь транспорт не стане комунальним і водія не буде цікавити хто заплатив, а хто ні - нічого не поміняється. В Тернополі, доречі, багато не говорили, а електронний квиток вже ввели. Думаю в нас будуть відтягувати цей момент як можна довше - це ж необліковані величезні кошти.
    P.S.Одного разу бачила як чоловік попросив в водія квиток - той посміхнувся і сказав,щоб забирав всю пачку - в нього їх скільки хочеш - все одно ніхто не перевіряє.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    тому і є ціла пачка бо з 100 людей добре якщо 1 попросить. Але ті квитки кожен має окремий номер, їх видають серіями на АТП за якоюсь певною процедурою і звітністю. Пачка квитків мала б закінчитися за кілька рейсів якби всі їх брали, а так водій може возити її місяць аж поки в АТП не зобов"яжуть за нову розписатися. Звісно він може ними розкидатися при нинішніх розкладах, а якби квитки брали всі і йому б довелося щодня їхати за новою партією то вже би так не сміявся і не кидався.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3