Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Ось просто уявила - після півгодини очікування маршрутки зранку, нарешті всунулась в набитий 29 ( це ще диво, що він зупинився) - і з задньої підножки прошу квиток. Навіть не смішно. Водій не чує коли просять задні двері відчинити, щоб вийти, ну квитки це просто за межами реальності.
    Просто нас, львів"ян, поставили в таке становище, що радієш, що втиснувся і хоч якось доїхав - тому тільки муніципальний транспорт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  2. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    наївно. Такі квитки не мають жодного захисту, а що там є якась серія, то це все можна надрукувати в друкарні (навіть у тій, де друкували офіційно, за замовленням) і дійсно видавати пачками людям. Ми це вже проходили ще за совєтів. Поки що одна надія на електронний квиток.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Зранку, сівши в марштутку, чую суперечку чоловіка із водієм. На претензії водій відповідає,щоб жалілися хоч президенту. Завтра він не вийде на роботу, а післязавтра прибежить до нього начальство на колінах просити виїхати на маршрут.
    В нас практично всі маршрутки їздять незаконно, бо не були укладені договори на перевезення. Відповідно, ніякого впливу на перевізників влада не має, і відповідно ніякої відповідальності вони не несуть.Ось така сумна картина
     
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дівчата, а Личаківська проїзна до повороту на Мєчнікова? і чи ходить трамвай №7
    П,С, актуальне питання до 7.40 22.02. 18
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Трамвай 7 ходить за звичним маршрутом, 2 повертає теж на кінцеву 7, на Пасічну не їде. Мечникова-Личаківська вже давно відкрите перехрестя, наразі перекритий лише маленький шматочок дороги між вул. Котика і Черемшини
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Заходжу я вчора в переповнену маршрутку, стою собі з краєчку, звільняється місце і я сідаю, проїхали дві зупинки як обертається з іншої сторони бабуся, бо помітила свою подружку і каже: -" Була я нині на базарі, дещо купила і їду додому, так ми ноги болят, і ніхто місце не уступит. Во ти сі подиви таке молоде сіло на передне крісло, місце не уступає, ну ти видиш ніякої культури, та деж ми такі були, ми старших поважали, ну нічого я моцна, можу постояти" ( у бабусі доречі під ногами величезна сумка стоїть, їде з базару)

    Інша бабця: 
- Та яка зараз культура, во будут в тому віці і будут видіти як то добре постояти
    
- Ну ти видиш і таки не втає

    Я обертаються і кажу:
- Я вагітна
    
А вона: - Ой і шо, я вагітна до Трускавця 45 км простояла і нічого. Я вже так їхала раз, кажу дівчині встань, бо мені тяжко стояти, а вона каже - я вагітна, ну ти представляєш, таке молоде і так бреше.
Напевне рентген в очах має, що так може стверджувати хто бреше, а хто ні.
    
Інша довго не думає і каже:
-А во посідают і кажут, шо їм зле, на перших місяцях можна й постояти, ніц їм не буде.
    
Ну і тут оці бабусі починають, обговорювати молодьож, бо їх батьки культури не навчили, що молоді люди тільки те і роблять, що притворяються ніби їм погано, а з чого їм може бути погано, та з жиру бісяться.
 Мене це все дуже обурило і я обернулася і кажу: Знаєте, ви в такому віці хоч би повстидалися таке говорити, бо ви не знаєте кому добре, а кому погано. А раз ви моцна баба, можете їхати на базар, то можете і постояти. Дами зразу затихли, з великим здивуванням, як то я їм таке сказала.

    В мене живіт з куртки замітно, але дехто думає, що я просто поправилась, я ніколи нікого не прошу уступити місце навіть як мені погано, але коли хтось звільняє місце, то я сідаю, якби ця бабця ввічливо попросила я б уступити їй місце. Доречі вона стояла всю дорогу і їй ніхто не уступив місце, хоч усі чули їх розмову.
 Шкода, що старше покоління ніколи не задумується над тим, що в кожного є свої болячки, чи тяжка робота і починають впевнено казати, що у всьому винне виховання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Aylin не звертайте уваги. Ті бабці ще кого хоч «знесуть» на шляху «до мети (вільного місця)». А вам треба думати про дитину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  9. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    То жах, до чого докотилися. Вони кажуть, що молоді люди не культурні, а самим ще вчитеся.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в суботу мене в маршрутці штовхнули в живіт зі словами "у мене ж СУМКА!"
    Я заходила (з меншими дітьми), а та пані "виходила на наступній". І я пояснила, що протиснутись не зможу, тож вже на зупинці, по факту, випущу її. Її це не влаштувало. Не дала здачі лише тому, що однією рукою притримувала дітей, а в іншій була.... сумка, ггг :)

    Бійки з пенсіонерами нерідко спостерігаю в міжміських (141, 171), причому - не лише словесні баталії :sad: Водій глушить мотор і каже, що або пенсіонер (за віком) платить, або ніхто ніде не їде.
    І це сум і дурдом, але і водія цілком можна зрозуміти, бо він в "ножицях" ціни на бензин і стареньких пасажирів...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @cjomcjomka, а вам місцем не поступаються в маршрутках?
    бо мені дуже рідко, хоч вже помітно і через шубу живіт. то навіть в пустих маршрутках буває, що одна я стою, а всі сидять:) на вашому терміні мали би вже зразу підскакувати і поступатися, чи то не всі так роблять?)
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Водія не можна зрозуміти. Якщо людина має пільгу, то має право нею скористатися. Якщо держава не відшкодовує, то це не вина пільговика. Воювати з пільговиками недостойно.

    Маршрутки в нас категорично незбиткові. Саме тому вони не хочуть видавати квитки, бо зразу стане видно які в них "біди". А те що не хочуть технічний стан до ума доводити, то нащо? Всі і так їздять і дуже "розуміють".

    Про штовхання в живіт - це окрема тема. Якась дуже антигуманистична. Це ж що в людини в голові і в тому місці де має бути серце?
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2018 ---
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Thebestnata тепер вагітним дуже рідко вступають місце.
    Як була вагітна просто налаштувалася на хвилю: мені ніхто нічого не винен. Тому психологічно було легше. Ну а фізично: сідала на кінцевій, чекала більш порожню маршрутку, йшла на зупинку назад, їхала з пересадками. Вагітність була складна і стояти по годині в транспорті було небажано, тому доводилося якось перебиватися.
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я їхала з двома дітьми 6 і 4,5 р. Безпечніше було посадити разом їх на одинарне місце, а я стояла поряд і пильнувала (на коліна взяти вже не дуже можу.
    Загалом буває, що поступаються (милі хлопчики) , а буває, що і ні.
    Нещодавно їхали з Дмитром в робочий день в годину пік. Біля дверей стояли. Він мене обійняв, і живіт був захищений :)
    --- дописи об"єднано, 26 Лютий 2018 ---
    Так @Orman пенсіонери по віку пільговикам не є, нова постанова в січні вийшла
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це історія в принципі про пільговиків, а не пенсіонерів. Ніби водії так не робили ДО постанови.
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    І будуть їздити, бо нема альтернативи.
    На рахунок незбитковості, то палка з двома кінцями. Де б не читала про громадський транспорт в Європі - всюди на дотаціях. І там переважно платять всі, просто за різними тарифами. І все одно якусь частину покриває міський бюджет. В нас кількість пільговиків реально зашкалює, з потребою і без. От ми з тобою маємо право не платити в комунальному. Мені якось совість не дозволяє.
     
  18. Merry

    Merry Well-Known Member

    там транспорт і близько так не перевантажений як у нас. Великі автобуси їздять напівпусті.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    То не ми, а наші діти мають право.
    Ну я також як їду з кінцевої до кінцевої зі всіма дітьми, то за 2-3 місця оплачую, беру квитки і всі сидимо
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В час пік навантаження велике, просто ходять автобуси за графіком. В нас (з Любінської) великі автобуси і тролейбуси досить комфортні, якщо це не 9 ранку і не 6 вечора.