Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. sherry

    sherry Well-Known Member

    то страшно насправді виглядає. Моя мама зараз сидить і боїться що їй щось зроблять, бо вона водія захищала. І водія шкода, надіюсь з ним усе гаразд. І залишити ситуацію такою як вона не хочеться, а що зробити навіть не знаю.
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Так, люди не хочуть лізти в конфлікти. Може хтось шось дзямнути в маршрутці на підтримку ,але рідко. Переважно сварки відбуваються між певним пасажиром і водієм. В більшості випадків хамить, кричить водій. Але я деякий час маршрутками вже не їжджу ( бо просто сиджу дома), але думаю що навряд чи шось змінилося.
    Думаю інші пасажири не хочуть псувати собі нерви, настрій, якщо будуть влазити в конфлікт. Так від того, що їдеш в переповненій маршрут ці, в яку ледве вліз і чекав пів години , настрій не сильно хороший) всі напевно тільки і думають про те, щоб швидше вибратися з маршрутки, а ще ті пробки, дороги. Сумно і страшно, що живемо в таких умовах.
    Але щодо уступань місць при вагітності, то я була приємно вражена. Бо з того часу , як в мене булр видно живіт, то місцем поступалися весь час ( за винятком одного разу, коли стояла біля дідка, хоч не сильно старого, але який вперто сидів, поки не вийшов). І старші, і молоді, і чоловіки і жінки, всі уступали. Хоч може то в мене живіт був такий великий)) Бо деколи, як заходила в маршрутку, то декілька хлопців могли пропонувати місце одночасно) або " пробивали" мені місце інші пасажири. Тобто , якщо не бачили сидячі, що я стою, то стоячі їм про це казали)) Ех, де ті часи?)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Бо у Львові повна д..а з ГТ. Я влітку була в Рівному і Луцьку, то шок дістала. В першому - спеціальні картки для пільговиків, звичайний ламінований картон з написом "Пільговий". Є 4 штуки на автобус. Є вільна картка - пільговик бере її і їде безкоштовно. Нема - платить або чекає наступний автобус, який приїде через 7-10 хвилин. В Луцьку транспорт їде по графіку! Якщо пише на зупинці, що тролейбус буде через 3 хвилини, він буде через 3 хвилини. У Львові скоро з кулаками треба буде протискатися в ГТ. То ще треба було постаратися, щоб таку ситуацію допустити. Цивілізована черга, здається, є лише на Січових Стрільців на 33 і це один з небагатьох нормальних маршрутів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ну тому що у Львів половина населення Рівного. Луцька. і інших міст переїхало. От в них і з транспортом квітка. а в нас- людей понаїхало. будинків набудували. а транспорт залишився в такому стані як і був.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, то всьо лучани і рівненчани. А до того у Львові було все прекрасно. А ні, не було, але то всьо москалі.
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я ж написала що все залишилось як і було. тільки кількість жителів збільшилась. ніц не роблять тільки дозволи на будівництво штампують..
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ні, бюджет Львова має великий профіцит, за ті гроші можна було нормальні автобуси купити, і наймати нормальних людей на нормальну зарплату, і вимагати з них так як треба. А не "ой-ой, цього звільнимо, завтра ніхто не прийде".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    згідна. До речі десь читала що закупили великі автобуси .але щось їх не видно на маршрутах.
     
  9. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Наче всі львів'яни погоджуються, що питання можна вирішити введенням електронного квитка.
    Тоді і водіям легше працюватиметься.
    Але чогось не густо водіїв, які б відстоювали ті електронні квитки...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Олюнька так то зрозуміло чому. Не варто вірити перевізникам, які вони бідні і нещасні. Ел.квиток би чітко показав з якої сторони правда. А так є можливість маніпулювати цінами на проїзд, шантажувати блокуванням рейсів.
    Ой, дістали ті маршрутки... Стільки років одне і те саме.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Деколи думаю, що таки колись було краще з маршрутками). Ну принаймні колись довше ходили ( до нас на Рясне). В студентські роки могла і після 10 сісти, чи навіть в 11 вечора. А зараз вже на свій страх і ризик можна залишатися десь до 9 вечора, бо потім навряд чи доїдеш в Рясне.) Ну але це можливо тільки в наш район так. Ну Сихів думаю можна і трамваєм і автобусом доїхати ( ну можливо людей багато, але хоч їздять у вечірній час). А в нас таке враження, що всі мають сидіти дома) Ну у нас всього 4 маршрутки. Два номери з них їздять дууже рідко.
    Як я ще весною ходила на роботу, то з дрбиранням був капець!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це має місце, але не основна проблема. Наприклад, багато моїх знайомих кажуть, що в Києві значно краще з ГТ. Ооо, в них метро, сказали б наші керувальники міста. В тих двох містах я побачила алгоритм і більш-менш порядок. Там теж маршрутки не в найкращому стані і бувають повні, але люди якось звикли до того, що раз не можна везти півавтобуса пенсіонерів, то не можна і крапка. Або плати 5 грн. Ну і банально: я приїхала в незнайоме місто, ґуґлкарти кажуть мені, що потрібно їхати тролейбусом #N. На зупинці я бачу розклад, де пише, що цей тролейбус ходить раз в 40 хвилин, розумію, що до наступного чекати 30 хвилин і йду шукати інший варіант. І той інший приїжджає вчасно.
    Ай, я такв зла на то все, що слів нема. Місто аж плаче за новими трамвайними лініями, за виділеними смугами для них, за великими автобусами, за підземними паркінгами поблизу центру, а всякі г..нюки хіба вміють перекрити черговий кавалок вулиці "для пішоходів", який влітку йде під майданчик для ресторану, а взимку під парковку. І ще будуть розказувати, що треба на ровери пересідати. Послати б їх сьогодні на ровер з малими дітьми.

    16, 46, всі радіальні. Тобто ті, що належать місту. Тут теж цирки: кричить народ, жи утискають приватників і всі файні маршрути підхапав Садовий. Але Садовий (за гроші міста, оф коз) хоча б може на ті маршрути нормальні автобуси закупити. А приватник буде коритом возити, в нього збитки (ггг) і жодних зобов'язань перед пасажирами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    На 47а додали великі. А точніше повернули :girl_in_dreams:, бо 4-5 років тому вони й були, а потім кудись зникли (поступово замінилися маленькими жовтими).
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    + 3А ... і їздить часто, і великий.
    З приватних можу вступитися за 53 маршрут. Так, б.в. автобуси, але 1)- великі, 2)- їздять часто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Дівчата, та ну його, той громадський транспорт. Краще сто тридцятий фестиваль "кави, шоколаду, мармеладу, пампухів, курячих крилець і ще чогось ..." провести. Туристи - вони своїм автобусом їздять, або пішки гуляють. А львів"яни і так поїздять , бо конкурс він буде. Тільки що вирішить?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    5 років тому я з 3ма дітьми могла запросто їхати що в центр, що на Сихів.
    Зараз про таке навіть не мислю. Зі всіма дітьми - тільки якщо сідати на кінцевій.
    На Героїв УПА стабільно в одну сторону ходжу пішки (з Наукової), бо або не влізусь в транспорт зі слінгом, або корки такі, що прийду пішки швидше від тролейбуса.

    Ну і до Універу 8-10 років тому дорога займала мені 40 хв, а зараз більше години і з траблами (корки, набитий трол тощо)
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2018 ---
    і не лише в Рясне. Я нещодавно стояла півгодини біля церкви Анни о 20:30-21:00, нічого не їхало в сторону Наукової. Врешті залізла в забитий 51 (на рідкість екскурсійний маршрут) і трусилась в ньому хвилин 45.
     
  19. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Але, по моїх спостереженнях 51 маршрут, хоч і екскурсійний, але ходить часто і до пізньої години. Одного разу сіла на нього на Науковій в 23.30. Вже жодної іншої маршрутки не було.
    А з Сихова мій малий не міг доїхати в 22 годині в суботу в район Привокзальної нічим. Пустеля. Мусив їхати в центр трамваєм. А далі - пішки. Зручно, правда?
    І ще цікаво. Якщо маршрутки припиняють їздити в 21 годині, то чому так пізно починають їздити нічні? В той проміжок з дому не виходити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Ті маршрутки у Львові, то взагалі щось немислиме:girl_devil::girl_emo::girl_cray:. Живу в районі Пасічної, то добратись будь-куди (окрім Сихова, мабуть. Але я в той район ніколи не маю потреби їхати) - то суцільна мука. Напрям Пасічна-Наукова, який часто долаю-то щось страшне, як і маршрути 23,27,44. Після 20:00 можна розраховувати лише на 23, який потрібно вичекатися 40 хв, або і більше, ледве запхнутися в нього, і їхати ще 40 хв. з Наукової на Пасічну у забитій вщент маршрутці, бо ж більшість їде на Тракт Глинянський:girl_devil::girl_emo:. Я б хотіла подивитися на того "генія", що планував маршрути по Львову,обчислював кількість їх, що потрібна для того чи іншого району...Таке враження, що зроблено "пальцем в небо".
    З недавнього...Субота (ВИХІДНИЙ, на секундочку), вечір, дощить, народу на зупинці тьма (вул. Наукова, біля Сільпо)...чекаю я той нещасний 23 (40 хв.чекала, ііі- недочекалась), потім змушена була добиратися на Пасічну через центр. Спершу 45 до Галицького ринку, потім пішаком по дощі на Митну ( бо ж там більше автобусів їздить теоретично, а по факту - хіба 50-го можна чекати ще в такій годині), знову ж таки чекала-чекала, приїхала та 50-ка, у якій я і добралась на Пасічну, всю дорогу проїхавши на одній нозі. То просто вже зла не вистачає з такими скотськими умовами перевезень...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Співчуваю Співчуваю x 2