Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Львівська маршрутка

    А я от спостерігаю, що жоден радіальний маршрут не ходитиме по Науковій. Тобто якщо досі я могла за 5 хвилин дійти до зупинки, сісти на маршрутку і заїхати до центру - тепер доведеться пиляти або на трамвай трійку, або на Стрийську до 11тки. І певно та вулиця не одна така. Що за...? :sad:
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Не хочу більше сперечатися на рахунок маршрутів, знаю одне, бачила схеми, і маршруту який мене цікавить Ас-2, або Галицьке перехрестя- Південний нема. Я буду змушена пересідати в центрі
     
  3. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Дівчата, а по Пасічній хоч якийсь маршрут проходитиме? ))))
     
  4. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    дівчата, а де ті схеми ?, щоб можна було глянути.
     
  5. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Ось тут можете глянути схему руху.
    Можна обрати номер маршруту і подивитись,куди їде, які вулиці перетинає.
    Хтось з дівчат вище писав, що по Науковій лише трамвай, тролейбус - можете глянути схему і впевнетись в протилежному.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2011
  6. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    ну багато, але автобус великий і всі поміщаються, то в чому проблема?

    я от біля універу бачу черги на 31 і 77, і в ті маленьки маршрутки люди не поміщаються і чекають наступної або 50 маршрутка теж завжди черги
     
  7. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Не зовсім львівська маршрутка але...живу в Сокільниках і щоб добратися до Львова та з Львова потрібно іти 20-25хв. пішки до Стрийської або до зупинки де їдуть районні маршрутки, і то зранку вони переповненні. Раніше їздила 71С - інтервал руху був 45-60хв, але коли почали ремонтувати Кульпарківську її зняли, через село пустили районні маршрутки, вже 2 тижні як відкрили Кульпарківську а нашої маршрутки так і невидно...:girl_devil:
     
  8. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Так, я знаю. Але ні 50 маршрутка, ні 31, ні 77 і т.д. не є радіальними маршрутами. Бо виходить, що для того, щоб добратися з одного місця в інше треба вистояти 2 черги (замість1). Та й саму пересадку не має можливості здійснити на одній зупинці, а треба топати, наприклад, від Магнусу до готелю Львів. Де комфорт і зручність? Я би такий варіант "їзди" розглядала як "прогулочний" в гарну погоду. Бо коли надворі дощ, сніг, хляпа, а на додаток ти не з пустими руками, а з покупками (не всі мають авто для такого), то бігати від зупинки до зупинки і стояти в чергах не дуже хочеться. Можливо потім буде краще, але станом на сьогодні комфорту і зручності від радіальних маршрутів 0. Така моя думка наразі. А там час покаже.
     
  9. Відповідь: Львівська маршрутка

    Моя думка десь приблизно так ж сама. Живу на Левандівці. У нас "радіального" маршруту взагалі не передбачено. Всього через наш район курсуватиме 7 маршрутів. З них 2 транзитних з Рясне на Сихів - та 20М (мені до них троха далеко тьопати), один (28М) їздитиме з Білогорщі через Янівський цвинтар - вул. Шевченка - "Магнус" - кудись "вдаль", де я ще не була :girl_blush2: (вул. Жовківська). Решта 3 - більш-менш нормальні маршрути: 14М - Суботівська - "Скриня" - "Магнус" - Б. Хмельницького, 17М - Суботівська - Виговського - Наукова - Сихів - Зелена - Пасічна - Глинянський Тракт і новий цікавий маршрут, перероблений із 91-го - 37М - Суботівська - "Скриня" - Бандери - Київська - Чупринки - Сахарова - Стрийська - В. Великого - Кульпарківська - Петлюри.
    Ну і ще один маршрут - тролейбус 12 (це якщо Городоцьку все-таки колись доремонтують).

    Загалом схема не найгірша. Хоча тепер складно буде добратися до Нового ЦУМу (ні, можливо, звичайно, якщо є час і натхнення на екскурсію), зовсім нічого не їздитиме на Личаківську, ну і в центр хіба до "Магнусу" чи до універу. Ну але нічого. Звикнемо :girl_crazy:
     
  10. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    а 72 що йде через Личаківську не буде курсувати ?
     
  11. Відповідь: Львівська маршрутка

    Ні.
    вул. Личаківську перетинатиме лише маршрут 17М в момент проїзду з Пасічної на Глинянський Тракт.

    Не згідна я з принципом нумерації маршрутів. От є 5А ("радіальний", автобус) і 5М. На фіга? Чи не краще було для радіальних залишити цифри від 1 до 9 (сподіваюсь, з часом їх стане більше, ніж 5), а вже решті маршрутів присвоювати номери починаючи з 10-ти. Тоді не було б тої плутанини з позначками "А" і "М".
     
  12. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    ну все, зараз в мене буде інфаркт, мій малий їздить 72 на Підвальну в школу, і так він виходить за годину до початку занять, щоб нормально добратись, а тоді що дитині виходити взагалі в шостій ранку, цеж катастрофа буде, я в шоці.
     
  13. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    мене на Сихів розв"язка практично влаштовує, особливо в цетрі на 5 цілком нормально в 18/00 можна сісти, там вроді черги немає, але не пхаються всі як дикі.З кінцевої він там їде не заповнений по максимуму, як до прикладу Богдани в 18/00 біля Корони(((
    можливо після введення будуть якісь доопрацювання,як кажуть "по ходу роботи" але відразу точно буде важко розібратись з тими буквами і новими номерами
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2011
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Львівська маршрутка

    обєщали-с з 15.11. відкрити. А на Лисенка направду ще тільки бракує гармошки, циганів і медведів.:connie_pull-pigtail
     
  16. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    ну трамвай 7 вже їздить, принаймі трамвайні колії на Личаківській вже відкриті
     
  17. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    маршруткою користуюсь постійно, но з таким хамством зі сторони водія зустрілась вперше, їду 91 першою маршруткою і в центрі біля пам"ятника Шевченка, водій щойно випустивши пасажирів, які виходили рвонув вперед, я йому кажу:" Зупиніться, там мужчина старший хоче сісти", водій правда зупинився, але не встиг той дідусь зайти в маршрутку, як водій ( вибачте на слові) на нього визвірився,: " якщо ви нічого не бачите, то сидіть дома і не лазяйте по місту", я намагалася його трохи урезонити, але і я получила за те, що посміла водію зробити зауваження, вийшовши з маршрутки я зі всього того, забула записати номер, за таке хамство треба відповідати.
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Це дійсно хамство.
    Нічого, до того водія старість теж колись прийде.
     
  19. roziava

    roziava New Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Теж сьогодні їхала маршруткою 62 і водій такий попався , що хіба кілька букв підберу,щоб назвати його. Одна нога в маршрутці,інша на тротуарі, а воно їде... На зупинці троє людей залазить на ходу, а бідолашну бабусю,яка практично зайшла двері гримнули і вона вилетіла. Водій,жодних емоцій...Люди пробували йому виразити своє "фе", а він спокійно " Не подобається виходьте":girl_impossible:
     
  20. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Львівська маршрутка

    Недавно їхала з донею на Левандівку, так вийшло, що мусили сісти в маршрутку в час пік. Місця нам ніхто не звільнив, тому стали спереду, за поручнем біля водія, думаю, нам недовго, постоїмо. А він "визвірився", чому стоїте тут, заважаєте Кажу, що пройти нема як, народу повно. Тоді водій знову в крик - чому я взагалі їжджу в 6 вечора, коли людей і так багато, їдьте собі в 9-тій, коли нікого нема. І це все ледве не з матюками, криком... Коли я сказала йому, що зателефоную його керівництву і поскаржусь, каже: "чого ви зразу жалітись, я ж вас просто попросив трошки відійти і все".