Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ага, майже рік не піднімали ціну, то напевно вирішили, що пора!) Хоч зараз за 5 грн. так нічого не купиш, то і їм все мало. Враховуючи, що однієї маршруткою рідко можна доїхати до місця призначення ( ну принаймні з мого району), то весело;( Добре , що я декреті і нема зараз потреби їздити кожен день. Хоч такими темпами, як знову почну ходити на роботу, то проїзд і по 30 буде)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Нічого собі! Тоді львівські маршрутки випередять київські. Тут найдешевші по 6, найдорожчі по 8. Місяців два тому здибала навіть вимираючий вид - за 4 грн. Правда, на тому маршруті за якийсь час підняли до 5 чи 6, не пригадую вже.
     
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Підняття цін, мабуть, чекає на всі міста. Піде ланцюгова реакція.
    Тернопіль ще два тижні тому озвучив, що проїзд піднімуть до 9 грн.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    сьогодні люди страйкували в Тернополі і знову проїзд 5
    --- дописи об"єднано, 5 Листопад 2018 ---
    два дні протрималось 9грн за маршрутку і 8 тролейбуси
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Воно то так, але перевізники сказали , що не стануть виїжджати...
     
  7. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    Спочатку нехай впровадять електронний квиток. А потім побачимо чи піднімати треба , чи опускати до 2 грн.
    Нерентабельні, блін. В жодну маршрутку не запхаєшся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  8. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    100%. От як тільки його впровадять, то я готова і 10 грн. платити ( якщо проведуть аналіз і виявлять що саме така ринкова ціна перевезення у Львові) тільки б не їздити як "оселедець в банці". А то вже зла не вистачає, умови - нульові, переживаєш чи доїдеш, все на ходу розвалюється, втиснутися нереально, все тобі порвуть і повимазують поки доберешся, і ще + до того всього треба вичікувати на окремі маршрути 40 хв, а то й більше, і немає гарантії, що він приїде (бо може щось тим горе-водіям стрельнути в голову, і вони собі тупо з"їжджають з маршрутів, нікого і нічого не бояться, бо вони ж "приватники")
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Але ж як їх змусити той електронний квиток запровадити?!
     
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Повністю погоджуюсь, без реального обліку пасажиропотоків будь-який "обгрунтований" тариф - фікція. А як їх порахувати? Навіть там, де ніби є "квитки", вони стидливо лежать собі біля водія і дуууже рідко хто візьме чи попросить... ще й подивляться всі як на ненормального... потім за зміну прозвітують про стільки пасажирів, скільки треба, та й по всьому... і задекларують значно менше. Тут або електронний квиток, і пільговикам в тому числі на певну кількість поїздок на місяць, або стовідсотково видавати всім квитки , проводити контроль, як в трамваї чи тролейбусі (там переважно таки пасажири не дуже ризикують їхати без білета, то чого в автобусі можна?) . Хто без квитка - штраф, незалежно чи платив водію. Бо зараз і навпаки буває - сама бачила, заходять на задні двері, і не олачують, а чи посвідчення, чи ні - х.з. А що йому зроблять - вся маршрутка безбілетна, скаже , що передавав гггг...
    П.с. А в Тернополі сьогодні таки не поїхали маршрутки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    якраз реального обліку вони і бояться. Що водії, що власники, бо так завжди можна голосити про нерентабельність, а зароблені гроші розпихати по кишенях. А оновлення автопарку чи капремонт і догляд існуючого нікого не цікавить. От справді, частина людей в нашій країні працює за принципом "Все і зразу сьогодні, ніби завтра не буде"
    от і я готова платити більше за чисті маршрутки з е-квитком, які курсують за графіком
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вчора о 12 годині я не влізла в 2 маршрутки поспіль :sad:
    Тепер щодня ходжу пішки не менше 7 км, що в принципі непогано, але...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @cjomcjomka, я з 10 кілометрів мінімум при гарній погоді набігую, бо впихатися в невпихуєме не хочеться. Але то я сама, а з дитьом доводиться їздити, бо вона пішки стільки не пройде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а я завжди не сама :)
    Але останнім часом бачу, що й сама б не завжди в той транспорт влізла. Ну реально двері відчиняються, а з них чиясь п'ята точка висить :sad: Капець.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У Львові погодились підняти тариф на проїзд в автобусах і безкоштовно возити пенсіонерів
    Міськрада сьогодні проголосувала за підвищення вартості проїзду в маршрутках до 7 грн. орієнтовно з 1 лютого (залежно коли опублікують), зате пенсіонерів тепер всі перевізники возитимуть безкоштовно
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    передвиборча акція
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real


    Сьогодні чекала 25 хв 43. За цей час було два 46, один 37 і більше нічого. Зате всі переповнені. Маршрутки з кожним днем все гірше ходять. Колись 43 ходив вчасно. За останній місяць-два їх на маршруті точно зменшилось. Після 8 вечора не їздять. І за що платити 7 грн? Сьогодні в обидва боки я їхала "шпротами".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    схоже, це так "готують" львів'ян до підняття вартості проїзду..... :girl_feminist:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    не в тему. але є сайт руху маршруток. lad.lviv.ua
    по ньому дивлюсь рух маршруток) пра я тіки про нього взнала, не знаю чи достовірна інфа. він також має бот в телеграмі. забиваєш код маршрутки і дивишся коли буде на зупинці
    як за що- за пенсіонерів))
    ми з Ромою зараз двічі в тиждень катаємось не в час пік) влітку щодня їздили. то заходить людей 10-15 . а платитть 2-3 а решта все пенсія..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не обов’язково пенсіонери. Зараз дуже багато людей просто не платять за проїзд. Я насправді ніколи не спостерігала за людьми в транспорті. А колеги по роботі поділилися власними спостереженнями. Так як і ви пишете: 2-3 оплатять, решту сховають гроші назад в кишеню...