Львівська маршрутка

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Цитрина, 17 Липень 2011.

  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    але і працюючих пенсіонерів багато їздить)
    особисто я за монетизацію того проїзду чи як воно називається- моє обоє батьків пенсіонери - тато раз в місяць їздить і то в них маршрутка платна) мама - два рази в тиждень на село.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я один раз спеціально рахувала, маршрутка 21, від Нового цуму до Метро в задні двері зайшло 20 людей, заплатили семеро.Вік 20-40 років
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А все тому, що і не довести і не покарати за безквитковий проїзд(як в електротранспорті), бо ж квитків не дають... Всі хочуть бути хитрим - перевізники мати необліковану готівку, а пасажири у відповідь - халявний проїзд...
    Про електронний квиток чи монетизацію для пільговиків тільки говорять, та й по всьому, облік пасажирів - хто як хоче так і порахує. Схоже на те, що перевізники "рішають" з ким треба в міській раді, бо якби була (як модно казати) "політична воля", то вже за стільки часу був би і облік, і обілечування, і справедлива монетизація пільговикам і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Не часто їжджу у маршрутках, зазвичай протягом дня - тоді всі оплачують (і водії це контролюють).
    Але декілька разів довелося проїхатись (спочатку вміститись в маршрутку, а потім доїхати до потрібної зупинки і вижити)
    увечері в годину пік.
    Так, тоді дуже мало хто оплачує за проїзд (і молодь, і дорослі).
    Думаю, це через надзвичайну переповненість маршрутки.
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2019 ---
    чи можемо ми вплинути на ситуацію, і таки добитися введення електронного квитка, а, відповідно, й нормальних умов проїзду?
     
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Сьогодні, 27 січня, у Львові на площі Ринок біля входу у міську Ратушу відбудеться протест проти підняття ціни на проїзд в маршрутному транспорті. Про це у Facebookповідомляють організатори заходу.
    «О 13:00 на площі Ринок біля входу в міську Ратушу!!! Чекаємо усіх, покажемо своєю присутністю, що львів’яни проти необґрунтованого підняття тарифу на проїзд у міському транспорті, необлікованого руху готівки з перевезень і відсутності якості самого перевезення!!!», – йдеться у повідомленні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Гарний допис із Фейсбуку, цитую :
    "Просто в маршрутці. маршрутка.jpg
    Тепер боюсь в 25 сідати
    [насправді я давно підозрювала, що ті притуляння всіх до всіх у переповнених маршрутках до добра не доведуть]"
     
    • Смішно Смішно x 12
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member


    Ото подумалося (я знову за старе) -
    скоро Великдень, - от якби провести конкурс на найчистішу маршрутку у Львові,
    із грошовою винагородою переможцю.......:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Кому актуально - 141 маршрутка знову має кінцеву на Приміському , не на маршала Рибалко.
     
  9. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Порадьте ,будь ласка, яким транспортом найзручніше дістатися від автовокзалу на Стрийський до Духовної семінарії на Хуторівці.
    Дякую!
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Прямий тільки 40 автобус, можна будь чим до перехрестя Стрийська-Наукова, а потім 15-20 хв пішки, або пересісти і вийти на наступній зупинці Гуртовий Шувар
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчатка, а чим можна доїхати до Шувару з Мазепи ?( кінцева 13, лікарня швидкої допомоги)
     
  12. Melisa

    Melisa Well-Known Member

    41 маршрутка іде і до нижнього і до верхнього Шувару (довго))))), або пройтися до Б. Хмельницького і сісти на 53 маршрутку (до верхнього Шувару)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

  14. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Мама вчора їхала в 47а, то казала, що приїхав після мийки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Monada

    Monada Active Member

    Підкажіть , хто їздить в маршрутках , впускають по перепусках чи ні.Цікавить 51 маршрутка
     
  16. Kewmr

    Kewmr Active Member

    Для простих людей маршрутки доступні зараз у Львові, чи лише на таксі можна по місту пересуватись?
     
  17. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Доступні, чоловік їздить
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Оце зайшла собі в автобус 16, з тих великих і вирішила стати в «прольоті» між вікнами і кріслами. І тут водій оголошує в свій гучномовець - пані, не стійте, ідіть сядьте.
    Якась бабуська скоренько гукає, що то «до вас, дівчинко».
    А я не поняла в чім прикол ... стояти тепер ніззя в транспорті?!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То ж, наче, лише сидячих пасажирів на честь карантину возять тепер
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Може хтось знає, підкажіть: нічні маршрутки зараз курсують, чи їх відмінили через карантин?