Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

  1. Альона

    Альона Well-Known Member

    Продовження теми. Початок тут
    ***********************************************************************************************************
    Тоді б Україна точно загнулась. До речі, світло підприємствам теж не будуть відключати.
     
    Останнє редагування модератором: 31 Жовтень 2014
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Круто. Завтра маму перепитаю. Вона в Бережанах в РЕМі працює.
    Але чому райцентрам аж так відключатимуть? Зранку година, в обід 2 год 2о хв, підвечірок 1 год 20 хв, потім на 40! хв включать і знов на 1 год 20 хв викючать. Вісім скачків напруги в день. Сумарно 6! годин без світла. Прощайте наші старенькі холодильники
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Львівські новини

    то такий ніби "загальний рекомендований по Україні". Але регіонально дозволено коректувати. От по Тернополю скоректували. Ще би м по Львову вже дали якусь приблизну інфо
     
  4. Hexe

    Hexe Well-Known Member

  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Дівчата, подивіться собі відсікачі. То така штука десь біля лічильника ставиться, контролює напругу, якщо висока то відсікає, коли нормалізовується включає. Не знаю чи добре пояснюю. То в електриків можна попитати. Ми собі таке будемо ставити, треба ж якось техніку рятувати.
     
  6. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Львівські новини

     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Львівські новини

    ДТП на Пасічній у Львові: мотоцикліст насмерть збив дівчину-пішохода

    http://zik.ua/ua/news/2014/09/16/dtp_na_pasichniy_u_lvovi_mototsyklist_nasmert_zbyv_divchynupishohoda_523745

    Мій чоловік якраз гуляв з собакою поруч і бачив цю аварію. Це жах, дівчата.... Дорога освітлена, як можна було не побачити дівчину?! Як можна було так летіти?! Шкода...
     
  8. Kviten

    Kviten Member

    Відповідь: Львівські новини

    якраз зайшла в цю тему писати, що біля нас знову дтп... а Людвіг вже написала :sad: ну скільки то ще буде продовжуватись.......
    Вічна пам'ять загиблій :sad:
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Як мені колись пояснювали- відсікач дійсно відключає зависоку напругу. Але включати її треба самому. Не знаю, чи то зручно...
    Класно мати потужний стабілізатор - не на окремі електроприлади, а на цілу хату. Але він і коштує відповідно...
     
  10. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Львівські новини

    Який жах, море крові! Кажуть, що він гнав зі швидкістю 200 км\год. Ну як можна у місті так нестись ??? :girl_impossible:
     
  11. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Львівські новини

    У Львові стартувала реєстрація на безкоштовні екскурсії до зазвичай закритих місць
    більше та розкладhttp://www.032.ua/news/620328
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    і сьогодні сам помер в реанімації
    (хресна працює на 8 лікарні як раз сьогодні її зустріла і почали говорити за цю аварію)
     
  13. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Мого чоловіка співробітник, був другом загиблого.Розказував, як вони любили поганяти, от вискочить він на трасу, і ніякий мєнт його не наздожене, але смерть таки наздогнала:girl_sad: сумно, бо жити ще тим людям і жити......
     
  14. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    !!! УВАГА !!!
    http://varta1.com/%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%B3%D0%B0-2/
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Дівчат знайшли, з ними все добре
     
  16. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Львівські новини

    а де вони були і що з ними трапилось, бачила це оголощення у Фейсбуці і дуже мене шокувало це.....
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Писало на котромусь з сайтів, що знайшли пізно ввечері. Вони гуляли вулицею. Там не все добре в сім'ї і дівчата так виразили протест.
     
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    У Львові з храму викрали скриньку для пожертв на АТО
    [​IMG]
    Про це повідомив отець, який служть у храмі, написала 21 вересня на своїй сторінці у Facebook волонтер Люба Возняк.

    «А з печального, то сьогодні (21 вересня, - ред.) отець в Домініканах розказав, що скриньку яку люди кидали свої пожертви на шоломи в четвер було викрадено якимось молодиком. При тому, що скринька була дерев'яна на ніжці, а не просто коробочка на столі», - повідомляє Люба Возняк.

    Збір коштів для купівлі шоломів українським військовим розпочався з 12 вересня у трьох храмах Львова. Принести гроші можна у храм Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор), у церкву Михайла на вул. Винниченка та в церкву Собору святого Івана Хрестителя на вул. Зубрівській.

    Нагадаю, раніше у кінці серпня в аптеці поблизу Львова молодик викрав скриньку з грошима для військових.

    P.S. руки пообривала за це...
     
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Львівські новини

     
  20. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    непогана новина для жителів Топольної та ближнього центру.