Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

  1. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Капець , а воно ще таке наглюще, знає , що ій нічого не буде, от в витворяє. Ій хіба паро разів ноги руки поламати, може спамятається. Але хто хоче з тим лайном зв'язуватися


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @KrystynaM так, теж дивно що всюди писали що "проведуть експертизу" а в результаті вона поїхала "чудити" в Трускавець, і аж там дійшло до звернення від потерпілих, при чому наявність у неї неповнолітньої дитини яку виховує і те, що вона визнала вину (за те що лупила чужу дівчинку на майданчику електрошокером і тягла її за волосся) врахували як "пом'якшуючу обставину". Так що вона і надалі має право розгулювати містами з шокером і т.д. :girl_yes2:(чи чим вона там орудує, нападаючи на жінок і бабусь). За все це її поки що тільки "оштрафували на 850 грн." А же адекватні дії правоохоронців?
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2016
  3. Chocolate Baby

    Chocolate Baby New Member

    Я знаю цю мамочку ще зі школи. Вже тоді в неї були проблеми з психікою. Неодноразово когось била то на стадіоні, то в туалеті, то своїй однокласниці волосся вирвала. Шкода що тоді ніхто на це увагу не звернув, може б зараз була зовсім інша людина. Але там вся сім"я така. Адекватна тільки її бабця, колишня вчителька української мови та літератури.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ця панянка якось сама писала,що вона нерідна дитина, а удочерена. Якщо це справді так, то хіба виховання могло накласти свій відбиток. Не генетика. Цілком реально,що вона визнана осудною. Є безліч людей із діагнозами,які,в принципі з психіатричноі точки зору підлягають осудності ( мало хіба людей з психопатичними рисами характеру?)Оскільки людина розуміє значення своіх дій і може ними керувати. Тілесні ушкодження,які вона завдає жертвам, кваліфікують в основному як легкого ступеню ( це вже питання до судекспертів). От реально: поки вона когось не доведе до інвалідності чи не приб є- буде штрафами відбуватися
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А може і навпаки генетика така в неї своя проявилась (якщо це правда що вона усиновлена), бо все ж генетика завжди десь "вилізе". така вже природа і з цим нічого не вдієш:girl_in_dreams:. Тому багато людей не бажають якраз всиновлювати, бо невідомо яка там ще генетика. Але як би не було, уявіть що вашу дитину хтось лупить елекрошокером і рве волосся, чи вашу маму (бабцю) набили палицею. Це нормально? Не знаю як ті експерти працювали і як то кваліфікували, але люди вже з того в шоці. Виходить будь-хто може почати нападати на людей, а потім скаже "так, я признаю вину і в мене дитина мала" і нічого не буде, крім штрафу?
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    гг ;) я на 99% впевнена що в неї "криша", будь-то вже б в тюрьмі сидів і був позбавлений батьківських прав.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Hermi цілком можливо. Але буде та "криша" (якщо є) помагати допоки не нарветься на когось кому та "криша" не страшна, або хто не дасть добряче здачі:girl_yes2:. Взагалі так не повинно бути.
     
  8. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Може бути, але щось в голові не вкладається, які цілі в тої "криші".
     
  9. Ari

    Ari Well-Known Member

    В ніч на сьогодні 25 жовтня було пограбовано кілька дитсадків і школи в районі проспекту Чорновола.
    Зокрема в СШ 43 пограбовані два класи, викрадено компютерну техніку, особисті речі вчителів та інше. Особисто бачив зранку драбину під вікнами першого поверху залишину крадіями.
    Ще за словами мешканців району пограбовані ДНЗ 57 (дві дитячих групи) , а також ДНЗ 31 ( дві групи) , СШ 91 ( два класи) ,
    СШ 23 ( кабінет директора, найбільше пострадала матеріально за словами мешканців) кругленьку суму кажуть винесли, працювали профі.
    Нагадаю, зовсім не давно 21.10. були пограбовані два садки по вул. Симоненка та Пулюя.
    Жах, крадуть в дітей !!! Що далі ? Церкви ? Лікарні ?....
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Я думала садочки школи мають охорону...
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Деякі мають , але не всі .
     
  13. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    То правда. Дзвонила до виховательки, вона підтвердила. Це жах.
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Вжедавно пора і в садочках, і в школах нормальну охорону зробити, бо її або взагалі немає, або вдень сидить там якийсь дідок. А треба чи а=перепустки батьків (в школах), чи якогось реально професійного охоронця наймати.
     
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    То той що "Вікторія Анатоліївна" на плакатах була :girl_crazy:?
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в школах з минулого чи позаминулого року вже якоби заборонено в охороні тримати "з вулиці". Школи підписують договори з професійною охороною. Тобто отой охоронець числиться за якимось агенством. Знаю, що на цій підставі навіть у попередньому закладі директор свого родича мусив "зняти" з охорони і знайти йому іншу посаду у школі :). А от в садках все ще по -старому залишається.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    У Львові скасували концерт Потапа і Насті
    Організатори встигли продати 95% квитків на концерт
    У Львові скасували концерт Потапа і Насті
    [​IMG]
    [​IMG]

    Концерт Потапа і Насті, який мав відбутися у суботу, 29 жовтня, у приміщенні Львівського цирку, скасували. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі дуету.

    Як розповів комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник у коментарі сайту 032, станом на 26 жовтня продаж квитків на концерт призупинили. Відомо, що розкупили 95% квитків. У прес-службі дуету запевнили, що кошти за квитки повернуть за місцем їхньої купівлі. Квитки на концерт коштували від 150 до 650 гривень.

    Прес-служба відмовилася розповісти ZAXID.NET про причини скасування концерту. Додамо, що раніше концерт Потапа і Насті скасували також у Івано-Франківську.
    «Цирку» у Львівському цирку не буде: концерт Потапа та Насті скасовано | Дивись.info
    Під час пленарного засідання Львівської облради у вівторок, 25 жовтня, голова фракції «УКРОП» Петро Жукровський наголошував, що через концерт артистів у Львові може виникнути скандал та закликав скасувати концерт.

    На думку громадських активістів акції протесту проти концерту Насті та Потапа у Львові мали б гірші наслідки, аніж у Хмельницьку. Тому громадськість звернулася з листом до губернатора Олега Синютки з проханням заборонити концерт.

    Нагадаємо, що концерт співаків був запланований на 29 жовтня. За результатами опитування, яке проводилось на сайті ІА Дивись.info стало зрозуміло, що з майже 1000 опитуваних, 34% вважають, що така діяльність є ганьбою для нашого міста, 23% покладають відповідальність на департаменти та бізнесменів, 16% підуть на концерт. Прийняти участь в опитуванні можна ТУТ. Незважаючи на різні думки щодо майбутнього концерту, львів’яни розкупили вже 95% квитків. Про це розповів комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник, передає Сайт міста Львова.


    Читайте також: Нехай співають на похоронах один одного, або чому бойкотуватимуть концерт Тото Кутуньо у Львові.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Але ж факт 95% розкупили, я в шоці. І хто на таке ходить? Я, звичайно, ре відношу се е до естетів з вишуканим смаком і бла бла бла, але платити 650 грн за ТАКЕ, то вже мене вибачте
    Цікаво скільки б на Кобзона розкупили.
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2016 ---
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Тільки не кидайте тапками в мене))) А яка причина бунту проти Потапа і Насті? Я просто не дуже цікавлюсь ними...Що вони начудили?