Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Поява Матері Божої у селі Стоянові Радехівського району, Львівської обл. 21.09.2014 о 20.00год.
    [​IMG]
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Нам принескли писульку з попередженням про потребу економити електроенергії. І внизу припис, що рекомендовано відключати з 8 до 11, з 20 до 23год. Мостиська.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Львів готують до вимкнення світла
    Міська рада просить львів’ян економити електроенергію http://zaxid.net/news/showNews.do?lviv_gotuyut_do_vimknennya_svitla&objectId=1323605
    Отакі-то справи. А про газ то по "брехунцю" передавали що вже через заборгованість частину міста відключать від газогону, точно не памятаю яку саме, десь де передмістя, то певно людей якось готують до того чи як? А якщо і в інших частинах таке зроблять:girl_mad:
     
  4. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    от земляку пофартило у лотерею)))
     
  5. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Чи є десь інформація про графіки відключення електроенергії?
     
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Львівські новини

    наскільки я знаю, немає, сьогодні свекруха ходила в Львівгаз питала про графік, то вони казали що ще не мають.
     
  7. karioka

    karioka Well-Known Member

  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

  9. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Львівські новини

    До Львова прийде данський конкурент ІКЕА
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    В Рівному також нещодавно відкрили, мені дуже сподобався магазин, різні штучки для інтер'єру, юху, це супер новина для Львова :)
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    а от я розчарована, зараз шукаємо комоду. Пішли в Jysk, то в неті все так гарно виглядало, а насправді таке посереднє, ще й обманюють, шуфляда ніби широка, відкриваєш, а там боки в два рази нижчі, тобто одягу вище них не покладеш , бо буде вилітати, відповідно виходить дуже мілка шуфляда.. В Ікеї таки в рази краща якість.
     
  12. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    9-го жовтня у Львові буде навчальне оповіщення тривоги
    Як повідомила прес-служба Львівської міської ради з посиланням на управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту, у місті буде увімкнено сигнал тривоги.

    Оповіщення проводитимуть з навчальною метою, тож львів'ян просять зберігати спокій.
    http://news.vashmagazin.ua/news/9go-zhovtnya-u-lvovi-bude-navchalne-opovishchennya-tryvogy
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

     
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Розчарована поведінкою львівських вболівальників:girl_emo:
    Згідна, що атмосфера просто бомбезна. Хвилі, кричалки... Підтримка на висоті. Але більшійсть відвідувачів заходила на трибуни вже на підпидку і порядному. В секторі львівського фан-клубу був просто бардак. Сидів поряд із ними знайомий. Потім пересів. Стюарти та охорона мали би уважніше пильнувати за такими вболівальниками. От для чого потрібно було питарду кидати? Щоб наклали порядний штраф, в кращому випадку, а в гіршому- заборонили проводити матчі? Як можна було так зіпсувати таку суперову гру???
     
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Львівські новини

    Якщо знаєте когось з родичів хлопців 3-го батальйону Тер. оборони Львівщини - попередьте.
    Дехто з них по 3-4 місяці також без ротації, у кожного є сім"я, в багатьох малесенькі діти.
     
  16. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Львівські новини

    От зараз в центрі чути сирену.
     
  17. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    На Любінській теж щойно гуділо.
     
  18. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Львівські новини

    в рясне-2 також чути
     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Це навчання планове
     
  20. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    У Винники також було чути (розумію, що це навчання, але чомусь мені страшно).