Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Львівські новини

    Помітила, що зараз проти Самопомочі почалась агресивна антиреклама - в неті, на телебаченні, зокрема на Інтері (здається, власник Пінчук) кожного дня показують, що нового "витворив" мер у своєму місті і кому не вгодив. При цьому, не помітила такого по відношенню до інших партій.
    Роблю висновки - ну вже дуже сильно вони заважають іншим пройти у ВР, певно рейтинг високий.
     
  2. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Теж звернула увагу на репортажі Інтеру. Ну такі вже наїзди щодня саме на мера Львова, по пару інтерв'ю за кожен випуск новин. Певно добре він їм заважає...
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Львівські новини

    хочу залишити ще допис про свято шоколаду у Львові
    хто зараз організовує ті свята?? Це жахіття!! Раніше організація була однозначно краща.
     
  4. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Львівські новини

    Як і в минулі роки, Дік-Арт. До речі, про вартість входу


     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Львівські новини

    так мене не вразила вартість, а вразило те, що я отримала за ті 20 грн. Естетичного задоволення - ні, візуального - ні, на смак... після тих запахів пересмажених ковбасок в перемішку з шоколадом.. Це все НМСД, може комусь і сподобалось, але чес. слово у Львові і кращі свята робили. Навіть ярмарка в центрі, і то цікавіше. Розчарували.
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Вчора на афіші Вашого магазину було вказано про безкоштовний вхід :girl_mad: - от дай собі раду з тими афішами...
     
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ну самі винні.
    Нині їду по місту - бачу спереду 2 міліції, швидка - зразу думаю щось сталося. А то супровід колони роверистів, біля 15, з рекламою Самопомочі. Причому ті роверисти не дуже вправні, і так небезпечно їхали. Аж шкода тих дітей. Як на мене, то швидше антиреклама.
    А так - хай би пройшло побільше львів'ян до парламенту, нехай вони і не ідеальні, але наші, і хоч трохи будуть за нас.
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    ...................
     
  9. Lera Vlad

    Lera Vlad New Member

    Відповідь: Львівські новини

    А якщо йти з дітками!!! у них немає різниці у ціні квитка...Краще вже тоді з малечою йти в кафе,за ті гроші малі хоч десертики з'їдять....
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Тобто, ви пропонуєте голосувати за партію, а не за людину. це якось смішно, по вашому краще голосувати за непорядного злодія, бо він з правельноі партіі, ніж за порядну людину, яка реально приносить користь. Пора вже дивитися на людей, а не на партіі, і нарешті почати оцінювати не по обіцянках, а по діяннях.
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Львівські новини

    Ой я б Вам розказала ще багато чого:girl_in_dreams: Без імен, але ОТОЙ дозволив собі попсувати майно Палацу Мистецтв і ще кричати на директора, мовляв приміщення орендоване і цей час він тут може робити, що хоче. Рагуль, одним словом.
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    ой пора, пора
    ми вже надивилися і на людей, і на партії, але толку нуль
    я пропоную хорошим людям добре думати від якої партії йти це перше! бо думають ЩОБ ПРОЙТИ, а під чиїми прапорами то вже таке
    і не кажу голосувати за когось неприглядного через партію, просто власне так і працюють політики, вибирають на місця когось нормального, щоб здобути підтримку людей також і в Києві... (бо так потім є як ви писали, що не розуміють чому якась партія вважається багатьма поганою, маніпуляції мільйонами саме так і відбуваються)

    от зараз перед виборами, всіх нервують оті бігборди передвиборні, усі пишуть-говорять, що нащо воно, краще б гроші на схід перерахували.. ну отак подумати, чому ніхто з політиків не дав гроші на схід, пропіарив ту новину моцно і все, купа голосів гарантовано, це ж так просто...
    але ж далі продовжуються ті бігбрди... а знаєте чому? бо вони ефективні (принаймі такими були до майдану) для переважної більшості, так працюють політтехнологи із столиці: бігборди, плакати, рекламки.. бо велика частина людей їх побачить і проголосує на автоматі, навіть не зможе пояснити толком чому, або аргументи будуть безтолкові і нерозумні... це видаєтсья чимось неймовірним, але то правда... хто проводив політичні соцопитування і тд., зрозуміє
    і от зараз дійсно, замість того щоб зробити щось корисне, хоча б один раз, перед виборами, ведуть брудну антирекламу один проти одного, гидкіше не буває
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Львівські новини

    були на святі Шоколаду.
    Враження дуже милі і приємні! :)
    білет коштував 20 грн, для діток від семи років -10 грн.
    багато МК, трохи треба було чекати на шоколад, але діти бавились чудово, дітки задоволені, отримали сертифікати :) ну і поїли те, що зробили))
    Гарний поїзд, гарна галявинка тортово-шоколадна, гарна міні-вистава з конкурсом ( наші діти виграли три чоколяди), Бебі клаб чудово бавив діток !
    У дворику було маса ароматів- і пончиків. і шоколаду, і ковбасок ( мням)і картопельки, на всі смаки.
    клоуни гарно дарували діткам
    [​IMG]
    А потім діти тішилися величезними буулькаами)

    Торт був дууже великий, людей за кавалком торту було дууже багато. А ми підійшли вже потім, і отримали два кавалка. Дуже смачний, до речі, був торт :)

    ---------- Додано в 23:23 ---------- Попередній допис був написаний в 23:03 ----------

    гм
    це не проблема організаторів :)
    ми чемно прийшли потім, коли люди розійшлися, взяли по два кавалки. Навіть не бачили, що там таке творилося :)
    так само. І ковбаски, і глінтвейни, і шоколад гарячий..
    ну так, у мене настрій був позитивний, дитина задоволена, може тому все сподобалося :)
     
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Львівські новини

     
  15. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Львівські новини

    tinkaKris, мабуть не треба було чекати?
    В середині було маса розваг..
    І клоуни нас персонально не розважали, їх багато було..
    ну, не вийшло вам побавитись, співчуваю.
    Але не все так зле :)
     
  16. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Львівські новини

    Здається то були дитячі змагання. Чи ні? Ну а Самопоміч такі заходи все і організовує. Більще ніхто не хоче(.
     
  17. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Львівські новини

     
  18. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Львівські новини

     
  19. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Львівські новини

    Я по мажоритарці реально не знаю хто є хто. і це мене найбільше злить.
     
  20. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    А де то можна глянути по мажоритарці? З партією вже більш менш оприділилася, а з тим мажоритарщиками безпоняття, то ж треба іх біографіі почитати, щось в неті порити. У нас по округу здається Олег Радик іде, що скажете? Можна йому довіряти? До бойкоту я про нього нічого не чула. Та й чи буде він у тій раді ефективним. Хоч всеодно думаю краше вже він ніж Фаріон.