Львівські новини (2)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Альона, 12 Вересень 2014.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Львівські новини

    тут трохи є http://zik.ua/ua/analytics/2014/10/01/lvivshchyna_vyborcha_spysky_kandydativ_528231
    то хіба по кожному хто цікавить гуглити.
    Доречі, багато інфи є на фейсбук, там з фото все по кожному розписано, якщо найду лінк, то скину.
     
  2. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Під час майдану познайомилась із п.Олегом - враження не найкращі. Популізму багато.
    Але активно чекала, що буде хоч щось гарного робити.

    Дочекалась - по вул.Городоцькій - підземки і всі стовпи з його агітаційними листівками. Через день дощу ще кілька днів вони клаптями лежать на тротуарах. Стовпи із огризками - рагулізм, одним словом.
    То була остання крапля до його образу.

    Тепер от думаю про Ірину Подоляк. Багато хорошого про неї говорять - бачила відеозвернення Олександри Коваль, Пікардійська Терція її підтримує і Мирослав Маринович(і ще багато знайомих з майдану і КПЛ), яким схильна довіряти.
    Що ви думаєте з цього приводу? Шукаю підводні камені.
     
  3. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Саме там дивилась. Спочатку вибирала між Радиком й Подоляк, але мені вони здались якісь нещирі й не сподобалась їхня поведінка на львівських теледебатах (між собою). На даний момент схиляюсь до Валерія Веремчука, хто що знає про нього?
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2014
  4. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ось сайт Центральної виборчої комісії http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/WP023?PT001F01=910&PID100=46
    - вибираєте округ,
    тоді вгорі - кандидати - видасть список кандидатів з короткою довідкою про кожного.
    А далі - хіба по Гугл
     
  5. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Опалювальний сезон у Львові розпочнеться у середу

    Опалювальний сезон у Львові розпочнеться в середу, 22 жовтня. Про це сьогодні, 20 жовтня, під час брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

    «З середи вечора ми почнемо вмикати опалення для шкіл, лікарень та житлових будинків. Це тривалий процес, тому він буде тривати близько трьох днів», – сказав Андрій Садовий.

    Рішення було прийнято у зв’язку з прогнозом значного зниження температури у четвер, 23 жовтня.

    Якщо ж згодом температура підніметься, у котельнях регулюватимуть режим подачі тепла.

    «Була можливість для шкіл, лікарень та садочків ввімкнути опалення швидше, але такої потреби не було. Тому починатимемо опалювальний сезон для всіх, і до вихідних подамо тепло», – додав міський голова.

    http://inlviv.net/news/life-of-city/opalyuvalnii-sezon-u-lvov-rozpochnetsja-u-seredu.html
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Цiкаво,як по районах з опаленням. Моя Настя вже шмарки зi школи принесла.
     
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    ага в нас так вже роками - вдень не гріють, ввечері трохи. зате весною....можна в самих трусілях ходити:girl_impossible:
    може цього року будуть розумніші?
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Львівські новини

    Кабмін сьогодні погодив початок опалювального сезону залежно від погодніх умов в окремих регіонах. В першу чергу тепло отримуватимуть заклади соц. інфраструктури В Києві сьогодні вже розпочалася подача тепла до дитсадків , шкіл та лікарень. Рішення про подачу втепла в житлові будинки ще там не підписане.Все решта- залежить від областей і погоди в них. З моменту підписання рішення про подачу тепла і його реальну подачу підключення проходить 3 дні для закладів соц. інфраструктури і 7 днів- для житлового сектору. Якщо рішення про початок опалення з середи у Львові, то реально в садках слід очікувати тепло з понеділка, а вбудинках- ще трішки довше

    п.с. з КЕЧівськими будинками може бути проблем. Наприклад КЕЧ 4 не готова до опалювального сезону
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Львівські новини

    VIP-весілля доньки львівського кандидата у нардепи: вертоліт замість кортежу і тисячі квітів
    Колишній митник Бокало витратив шалені гроші на урочисту церемонію.
    Весілля випускниці юридичного вишу Наталі Бокало та її нареченого Олександра влаштували в одному з найдорожчих готелів Львівщини - "Ріксос-Прикарпаття". На VIP-святі побудували цілу стіну з живих квітів, столи банкетної зали оформили блискучим камінням, а у готель молода пара прибула на вертольоті. Безіменний палець нареченої прикрасила обручка з білого золота з величезним діамантом.

    Розважати гостей святкової церемонії приїхали імениті зірки – співачка Злата Огневич, група ТіК, гурт Freedom-jazz, а тамадою був ведучий Олександр Педан.

    Світлини шикарного весілля у рожевих тонах у соцмережах оприлюднили з хештегом #on_royal_wedding ("на королівському весіллі") друзі молодят та весільна агенція, що організувала захід. Проходило святкування на вертолітному майданчику, пише видання Вести. Фахівці весільних агенцій оцінюють проведення подібної церемонії у десятки тисяч доларів. Львівяни у соцмережах обурюються, що місцевий депутат вирішив влаштувати для доньці таке дороге свято, в той час як ці гроші можна було б використати на бронежилети для бійців АТО. Іван Бокало балотується у Верховну Раду у 122 окрузі.
    https://www.youtube.com/watch?v=j-VFh_HHfGk
     
  10. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

     
  11. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    В когось вчора відключали світло?
    У нас так (залізничний район, вул. Виговського) з 19:05 до 20:50 не було світла. От думаю то вже планові відключення почалися чи саме у нашому районі якась аварія була?
     
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    В нас теж не було, та ж вулиця і той же час, хоча в усіх навколишніх будинках світилося. Може, ми з одного будинку? :) Я думаю, то була якась аварія, інакше виключали б по кілька будинків.
     
  13. Lera Vlad

    Lera Vlad New Member

    Відповідь: Львівські новини

    І в нас не було, на вул.Любінській....думаю все ж таки планове відключення.((((
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Садова була зі світлом. Може таки не планові, а?
     
  15. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Львівські новини

    В нас було!Залізничний р-н, Привокзальна.
     
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    В мене світло було.
     
  17. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    А мені видається, що до тих виключань електроенергії - це не має відношення. Чому так думаю ?
    В нас в неділю не було десь чітко з годину (+- якісь 5 хв.), потім в сусідніх будинках по протилежну сторону таке ж. Живу в р-ні Городоцька-Виговського. Ну і вже в понеділок в р-н Любінської той процес посунувся, пишуть тут. Моя сусідка телефонувала в аварійку (чи куди там ? як в нас вимкнули світло), сказали їй, що то на підстанції щось перевіряли чи замінювали, тобто планово.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Львівські новини

    у нас вчора так на поч. Кн. Ольги в обід хвилин на 15 вимикалося світло. Інколи тут так буває, що світло щезає і за 5 хвилин з являється ( причому пізно увечері і в один і той самий час +-. Таке враження, що вони просто фази переключають)
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    А в нас зараз немає світла. Ще від години 10.
    Район Винниківського ринку. Вул. Піскова.
     
  20. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    А у нас не тільки в нашому будинку, а і у навколишніх чотирьох теж, принаймі ті що я бачила з вікна. Тому і думаю, коли наступного разу буде, якщо то вже планові почалися.