Львівські новини

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем kati, 17 Липень 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    взято ось тут
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Щось сьогодні тільки погані новини...ХОЧУ ВОДИ!!
     
  3. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    такс, ну тоді мій кінопалац сьогодні накрився, побіжу додому теж набирати, якщо взагалі буде що,як почнуть всі сусіди знизу робити те саме)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    я так розумію, що нікому води сьогодні так і не подали? Я в шоці, для мене хай не буде що їсти, але без води - катастрофа. Уявляю, як тим, в кого маленькі діти...
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    а тим фігово..... маєм бойлер але він тисковий - немає тиску води - толку від бойлеру ніякого.... ні помитись. ні посуд помити, ні дитину..... добре що хоч серветкі вологі є ))))) А ще добре що замовляем воду питну в бутлях отих великих.... то сьогодні тільки бутль повний відкрили - маєм в запасі 19 літрів води - хоч поїсти можна зварити і чай випити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    гг, нє, ви не уявляєте [​IMG] заходьте в гості
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Львівські новини

    В районі Личаківської обійшов декілька магазинів, негазовану воду не знайшов. Довелося їхати аж на Пасічну на заправці ОККО забрав одну із останніх 6-літрових пляшок...
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Нам подали (на Сихові), з півсьомої була, правда спочатку жовта, але стекла, і вже зара більш-менш нормальна. Приїжджайте, ще тече ;).

    Уже не тече :girl_crazy:...
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ми годину тому розвоздушили батареї... і вони сталі теплі :girl_claping::girl_claping::girl_claping: вот он кайф :girl_haha: так що р-н Наукової вже опалюється
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    і у нас батареї гріють!!!!!!!!!!!!!!!!!

    і водичка тоже є......
     
    Останнє редагування модератором: 14 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Львівські новини

    А у нас холодно...(теж Наукова), вода холодна тільки зранку з"явилась, а гарячої нема
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    в нас в 9 ранку вже була гаряча
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Оце читаю і думаю - як нам класно з автономним опаленням. Ми вже з місяць гріємося і вода тепла постійно. Це дуже важливий фактор при купівлі житла.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    В мене в батьків вчора води не було з півшостої вечора до сьомої, перед тим текла дуже слабо. Але після сьомої пішла вода така жовта і смердюча! Я купила їм 3 літри негазованої, щоб хоч чайник закип"ятити.
    А в нас бак на воду, чоловік встиг заповнити його по саме нікуди, і з водою у нас вчора було все ОК. І в хаті тепло - індивідуальне опалення працює, як годинник. Ну і, чтоб жизнь малиной не казалась, кредит висить, який брався на руйнування пічки, встановлення батарей і котла (з довбанням стін і нервів сусідам), бака на воду і приведення квартири в порядок після того всього:girl_crazy:. Тільки за оффтоп не бийте...:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Вчора чула по тел., а сьогодні знайшла підтвердження в неті.
    13-22 жовтня у Львівському палаці мистецтв відбудеться Перший львівський фестиваль «Ляльковий світ».
    У суботу на неділю 17-18 жовтня заплановано майстер-класи сирні лялечки (веде пані Марія з Коломиї), трав’яна лялька-мотанка (веде Роксоляна Садова, Львів), авторська керамічна лялька (веде Ольга Пильник, Львів), вовняна валяна лялька (веде Ната Резанова, Київ )

    От ще б погода налагодилась... Але не це надії мало...
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Львівські новини

    ТАК!?
    Як Вам вдалося?!
    (написано на попередній сторінці 12.10)
    Є анекдот "чукча - нє чітатєль, чукча - пісатєль...

    А-а-а... Я пойняв! Ви працюєте у львівській інформаційній компанії..?
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Не треба так багато іроніїї. Просто прийшла поділитись, адже виставка тільки почалась.Так не читала, вдячна за зауваження... і вам хорошого настрою в таку паршиву погоду у Львові
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Львівські новини

    Осінь великого КВНу у Львові продовжується!!!
    [​IMG]
    Запрошуємо усіх,хто любить веселих та кмітливих та бажає весело провести час і на кілька годин продовжити собі життя:)
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Грандіозний ярмарок прикрасить Різдвяні свята

    Недарма головна площа нашого міста називається Ринком: протягом багатьох століть тут був базар. Ще й не абиякий: на нього з’їжджались купці не лише з усієї Європи, а й з Азії. Цієї зими площа Ринок знову стане такою ж, як у ті далекі часи – з 12 грудня по 29 січня тут відбуватиметься Львівський Новорічний ярмарок. І не лише тут – на великий ярмарок перетвориться і проспект Свободи.

    На ярмарку можна буде придбати товари народного промислу від майстрів з різних куточків України, сувеніри, новорічні подарунки, ялинкові прикраси, товари для дітей, предмети інтер’єру і навіть продукти харчування. Одним словом, все, що може знадобитись для святкування. При чому, організатори обіцяють, що ярмаркові ціни аж ніяк не кусатимуться.

    «Позиціонування міста Львова як європейського міста, відкритого для туристів, – каже у коментарі VisitLviv.net Олена Горбатюк, один з організаторів ярмарку, – давно потребує проведення подібних заходів, які в Європі існують не одне сторіччя і є національною традицією багатьох європейських країн».

    Дійсно, цей ярмарок обіцяє бути не звичайним базаром, де все зводиться лише до купівлі-продажу товарів – тут пануватиме справді святковий настрій. Його створюватимуть стилізовані дерев’яні будиночки, в яких можна буде скуштувати святковий глінтвейн, смажені сосиски та інші смакоти, а також колядки, які стануть щоденним звуковим супроводом дійства.

    На кожен порядний ярмарок мають завітати мандрівні музики. Не обійдуться без них і у Львові: може, не зовсім мандрівні, та від того не менш цікаві народні колективи та вокально-інструментальні ансамблі спеціально приїдуть до Львова, щоб підсилити святкову атмосферу.
    Яскравим доповненням ярмарку стане новорічна ялинка, що, за традицією, прикрашатиме площу перед Оперним театром протягом свят. Звісно, це ще не все, бо ж ярмарок – це своєрідний карнавал, який завжди таїть в собі сюрпризи та експромти.
    http://visitlviv.net/news/418/
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ухти!!!! слів нема!!!! як я вже хочу РІЗДВА!!!!
     
Статус теми:
Закрита.