Львівський форум видавців

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Грильяжка, 10 Вересень 2009.

  1. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    До теми: в ашані перша частина Атланта 116 грн....
     
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Форум видавців відновить свій травневий формат - Дитячий Форум. 12-15 травня, Палац Мистецтв. На початку березня буде офіційна інформація.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  3. I Love Ukraine

    I Love Ukraine Well-Known Member

    О супер!!
    тепер збиратиму гроші на книжечки мому книголюбчику
    Дитячий форум відбудеться у Львові
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Маю вже квиток на форум. Цікаво, чи вже хтось відвідав це дійство? Варто йти?
    Оскільки вже маю квиток, то таки постараюсь потрапити. Ціна квитка 25 грн.,якщо когось цікавить. Я купувала у заздалегідь, то вартував 20 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Була сьогодні на форумі. Нічого особливого. Ціни на книги майже як у книгарнях, або навіть дорожче. На книги ВСЛ знижка 5-10 грн. Від А-ба-би... ціни, як у книгарнях.
    Вибір поганенький. Видавництв мало.
    Бачила кілька автобусів із школярами, проводили якийсь квест для них. Можливо й цікаво для діток.
    Але однозначно немає такої атмосфери, як на осінньому форум. І ціна у 25 грн за квиток не вартує того. Чесно.
    Купила малому від ВСЛ "Джордж і таємний ключ до Всесвіту" Стівена Гокінґа. Він просто марив тієї книгою.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Форум наближається :)
    Навіть коли в книгарнях ціни нижчі, з форума з пустими руками не вертаємось ;)
    Хто що чекає?
     
    • мімімі мімімі x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я форуму не чекаю)))Колись його дуже любила, а потім набридла та штовханина, надто висока ціна за вхід, плюс ціни на книги там значно вищі, ніж у книгарнях...Як то кажуть "Зачем платить больше?":pardon:Але книжечки люблю, тому в мене свій книжковий ярмарок по улюбленим магазинам:). Вже купила 2 книжки "Можливо все" Джона Вон Ейкена і "Будь дивом. 50 уроків щоб зробити неможливе можливим" Регіни Бретт. Перша цікава суто практично, а інша більше духовно. Читаю одночасно обидві, але думаю, що перша більше для тих хто любить серйозно підходити до своїх цілей, бо там більше практичні рекомендації, а друга читається дуже легко, на одному диханні і має гарні, надихаючі життєві поради:good2:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я мабуть вперше цього року на форум не піду. Бо бачу, що ціни там вищі, ніж в магазинах. А людей щоразу більше, тож дуже важко спокійно вибрати щось. Тож вже вчора купила 2 книжки в Ашані.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А я цього року планую піти вже після кількарічного неходіння. Може побачу щось цікаве в видавництвах, які не дуже зустрічаються у книгарнях, подивлюсь на "хіти", а що зачепить, то куплю вже потім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    От в мене теж такі плани. Подивитися на книжки малих видавництв, які рідко трапляються в книгарнях і в малих накладах (я так минулого форуму купила Вірджинії Вулф книгу з накладу в 500 примірників!), подивитися за книжки по вишиванках, вишивці. А відомих видавництв з великими тиражами куплю потім потрохи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну то розказуйте дівчата що таке цікаве викупили що в магазинах рідко зустрічається і тд, бо теж загальнодоступні книжки куплятиму де дешевше. Ну і загалом що є новенького і свіженького)

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А я борюся з собою від понеділка ....хочу на форум, хочеться тої особливої книжкової атмосфери, але не хочеться щоб тебе з кожного боку штовхали...А ще знаю, що побачу купу цікавих книжок і потім цілий рік буду ними марити і читати по ночах купуючи по одній щомісяця....
    З того що хотіла б придбати, то Андрій Кокотюха " Коханка з площі ринок ", дітям книжку " Софійка йде до школи " і " Кухня пана Вишеньки "... ще гуцульський роман, який виділа-м минулого року і написаний файною гуцульською мовою , лиш не памнітаю назви ...Можливо новий роман Юрію Винничука " цензор.... Дівчатка , хто вже був діліться враженнями !!!
    --- дописи об"єднано, 14 Вересень 2016 ---
    Скільки коштує квиток за вхід ???
    --- дописи об"єднано, 14 Вересень 2016 ---
    Ввечері до 19 год форум працює ???
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    народ, а десь є список видавництв і номери павільйончиків в яких вони продаватимуть? йду з малим, тому хочу оперативно пройтись:)

    здається 20грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я ще от планую відвідати книжкові презентації, зустрічі, читання. Ярмарок то таке...
    --- дописи об"єднано, 14 Вересень 2016 ---
    Квиток на 1 день - 20грн
    квиток на 4 дні - 50грн

    1.1. Ярмарок у Палаці Мистецтв:

    Вхід для відвідувачів:

    15 вересня: 12.00 до 18.00

    16 вересня з 10.00 до 20.00

    17 вересня з 10.00 до 19.00

    18 вересня з 10.00 до 16.00

    1.2. Роздрібна торгівля на площі перед Палацом Мистецтв та Палацом Потоцьких:

    Вхід для відвідувачів:

    15 вересня з 10.00 до 19.00

    16 вересня з 10.00 до 19.00

    17 вересня з 10.00 до 19.00

    18 вересня з 10.00 до 16.00

    1.3. Роздрібна торгівля на проспекті Свободи:

    для учасників та відвідувачів:

    15 вересня з 12.00 до 19.00

    16 вересня з 12.00 до 19.00

    17 вересня з 10.00 до 19.00

    18 вересня з 10.00 до 16.00
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хочу на подарунок купити книгу на Форумі.
    Для жінки. Що любить читати - не знаю.
    Недавно вона переіхала зі сходу до Львова жити. Ій тут дуже подобається.
    ЩО КУПИТИ???

    Спадає на думку лише Кокотюха...
    --- дописи об"єднано, 14 Вересень 2016 ---
    @Ligymunka, а що то за гуцульський роман? Яке видавництво чи автор...?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    видавництва не можу згадати, назву роману також :girl_cray: в них маленький стенд був минулого року.... Якщо буду і побачу, то напишу !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Часом не "Політ золотої мушки" ВСЛ?
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Ligymunka може, Матіос- Майже ніколи не навпаки ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я теж минулого року казала, що більше не піду. І не можу:girl_impossible:. Піду знов і постараюся не розчаровуватись цінами чи новинками:girl_in_dreams:. Минулого року мала список книг, які хотіла купити і більшість книг розчарували. Цього року іду без списку і плану -покладусь на інтуіцію. Багато купувати не буду, але куплю кілька книг для душі і постараюся насолодитися тою особливою атмосферою.
    Хто був в перший день - варто іти? Людей багато? Ярмарка працює повноцінно?
     
    • Подобається Подобається x 2