Макіяж для нареченої

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Pearl, 28 Листопад 2010.

?

Чи треба робити пробний макіяж

  1. Так! Але я не робила

    42,4%
  2. Так! Робила

    31,7%
  3. Так! Робила, +одягла плаття

    0,9%
  4. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію

    0 голосів
    0,0%
  5. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію, +шлюб

    4,9%
  6. Так! Робила, +одягла плаття, +фотосесію, +шлюб, +розлучення

    0 голосів
    0,0%
  7. Якось воно буде

    20,1%
  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Pulupjak,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. endimiona

    endimiona New Member

    Привіт, дівчата! У мене незабаром розписка, і мені потрібна людина, яка гарно робить і макіяж і зачіски =) Чи могли б ви когось порекомендувати, бажано в районі аквапарку.
     
  3. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    я проходила курси макіяжу у іхній студії, то Заставна, це щось з чимось. Невже за ті гроші, що ій платять дівчата, вона має так на них кричати за помилки у макіяжі. Вона надзвичайно невихована і криклива особа, а як сварилася зі всіма в студії, взагалі не розумію, як вони там всі з нею працюють, а це Наконечна( зачіски шикарні робить і людина приємна) і Ромах.
    Дівчата на курсах боялися до неї попадати( бо вона вела тільки половину занять і це була каторга просто!), надзвичайно нервова жінка, 2 місяці кожна заняття не бачила, щоб вона була веселою. На рахунок макіяжів робить нормально, але після всього , що я написала вище я б ніколи до неі добровільно не йшла. Працює вона напару з Ромах, то Віка приємна дівчина і гарно пояснює.
    А взагалі самі курси у студії Фреш Лук не раджу!
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Іра вже там не працює, працює з іншим візажистом, на Зеленій біля пікасо. Відкрили студію house of beuty. Про Іру і Віку Ромах погоджуюсь, дуже класні, робила в них весільну зачіску і макіяж, і всіх своїх клієнток відправляю до них.