Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    це нормально. у вас просто налагодилась лактація і молочко вже виробляється безпосередньо в процесі годування. все у вас гаразд! тримайтесь!
     
  2. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Добре сказала Анута.В мене теж так було.Але годую дотепер і вночі теж часто,особливо зараз коли хворіє-з грудей не злазить.
     
  3. Leila

    Leila Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    ми ж народилися з вагою 3250, а Магдаленка з більшою. та й мала нормально їсть і набирає "як книжка пише", тільки ще зубів не видко. Груди м"які, приливів не відчутно, тільки молоко тече з обох грудей при годуванні і деколи як мала насмокче і раптом відвернеться, то фонтаном їй прямо по очам
     
  4. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    думала мене то стосуватись не буде.. АЛЕ.
    Відчуваю стає менше молока :sad: Нервуюсь, мама сварить каже Спокій і харчування. Наполягає на тому, щоб знайшли жінку для готування обіду, бо я не все встигаю.. А мені не дуже того хочеться, + вночі важко пробудитись щоб погодувати малого. Почитала тут статті, намагаюсь виправити становище. але впадаю в депрессію.
     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Tanuchka, мені трохи повезло, бо і з готуванням і з прибиранням мені чоловік помагає і мама часом теж))) коли відчуваю, що молока стає менше, то кидаю все і ми починаємо часто-часто прикладатися до циці і багато пити) допомагає)) :girl_cool:
    а про нічні годівлі - малеча пить у мене під боком і сама їсть, коли хоче - я той процес часом не контролюю (сплю), але присмоктується разів 5 за ніч (тільки вранці спить декілька годин без перекусу)
    про депресію - неа, не нада вам того ровера, подивіться на те мале щастячко - це найкраще, що є у світі!!! посмішка малечі то найкращий антидепресант!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    veronka в день так само намагаємось прикладатися частіше, але ніч!
    Я розумію що то головне для ГВ. але як прокинутись?! Малий сам не лізе і не смокче як в багатьох є.. переважно з 2 до 8 десь спить, навіть до 11 ранку буває. От якщо сама прокинусь всуну цицю тоді смокче. Але в мене зара нова проблема нечую будильника.
    депресія не депресія а бувають хвилини коли все, "Бобік здох", там не встигла, там не доварила, там не доробила.. чекаю вечора як вихідного бо чоловік прийде з роботи, та в мене буде МОЇХ пару хвилин.
     
  7. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    сорі, а скільки дитинці?
     
  8. LILY

    LILY Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    нічого страшного, це все може почекати, дитинка і ГВ важливіше, я теж інколи невстигаю але все кидаю біжу до мацьопи і "пусть вес мир подождет" !!!)))
     
  9. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    Ви б побачили на лінієчці, якби "хтось" не сказавши мені її не видалив

    нам 3 міс і тиждень.


    то саме тому все і не дороблено..

    от сьогодні жахливо засинали.. поки уклались спати з цицькою і криком вже продзвонив будільник о 3. А от далі.. не памьятаю більше будільників. Ставлю собі на кожних 2 год. не помню..
    ніби перелазила через нього.. Але зранку права була налита грудь. Що приємно мене порадувало :) але він її висмоктав за пару хвилин :sad:
     
  10. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    в нас на двох будільники, малий виснажує так що нечуємо, або чуємо та вирубаємось.. В нас ще нічний сон посунувся сильно, почав засинати коло 3 ночі.. коло 12 поспить а потім до 2-3 зіває, але не міцно спить. то по черзі укладаємо.


    та проблеми як такої ще нема, мене почало хвилювати те що не відчуваю приливів молока, та дитина посмокче грудь виплюне, помотає головою, знов схопить сосок 2-3 рази -кидає, хниче крутить головою, і так по колу, даю другу грудь присмокчується не випльовує та засинає, або потім бавиться.. ТОму я подумала що стало менше молока, Уявила що можу його втратити взагалі.. налякалась. хочу поновити нічні годування, бо після них відчуваю прилив в грудях..
    З вагою ніби порядок народились 3 кг зараз 3міс- 6 кг
     
    Останнє редагування модератором: 26 Січень 2010
  11. МарянаК

    МарянаК Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    от і в нас так, а які концерти це все супроводжують
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи.

    я теж не відчуваю як молоко прибуває))) мала теж так робила, але то їй з животиком було пов*язано - був період кольок):sad: как вспомню так вздрогну...:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    чи впливає на зменшення молока така суміш листя мати-й-мачухи, листя подорожника великого, кореня солодки?
     
  14. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    Без нічних годувань можна дійсно втратити молоко.
    Я завжди годую в ночі, але стараюсь, щоб дитина спала в своєму ліжечку. Але буває, що відчуваю що молока стає менше навіть в день, тоді на кілька ночей беру малого спати до себе і лактація покращується.
    Робіть висновки.
     
  15. niamlyk

    niamlyk Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    Цілком з тим згідна! Перевірено не раз! Знаю один хороший спосіб покращити лактацію. Треба взяти три чайні ложки насіння кропу і трошки проварити, а потім добре прожувати і з"їсти. Трошки вітер буде в роті - але зато молоко прибуває шалено й для дитини на животик дуже добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    Доні зараз 1 рік і мажйе 7 місяців. Вона засинає, гамаючи грудне молоко. Але останнім часом вона висмокчує все молоко, коли вкладається. Потім починає дрімати, ще смокче. Але прокидається від того, що молоко не поступає в потрібній їй кількості. Тобто молока менше, і вона прокидається від того, що щось не так. В нас і зараз є 3-4 нічних годування. Вдень прикладається разів 5-6 мінімум.
    Що робити? Чи вона просто звикне, що молока стає менше?
     
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    Поправка це не для поліпшення лактації а для поліпшення виділення чи вироблення окситоцину чи іншими словами покращиться вихід молока із грудей.
    А ви впевнені що тим дитина показує що мало молока???
    У вашому віці молоко вже починає мати іншу консистенцію. починає нагадувати молозиво по складу і зменшується у кількість.
     
  18. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    я зробила таке припущення, бо кколи доня смокче і ковтає, то спокійна.. а потім просто смокче, але вже ніби нема чого ковтати і тоді прокидається, відкриває очі, починає крутитися і то до одної циці, то до іншої. Врешті заспокоюється, тримаючи якусь цицю в ротику, але вкладання триває довше.
     
  19. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    В мене останнім часом мало молока :sad: Груди на пів розміра менші, малий вночі аж вгризається в соски - годувти боляче... Годую так само, як і раніше, хіба сама стала трохи менше їсти, менше пити чай з молоком. Для інволції ще зарано. В чому причина? Невже в моєму харчуванні? Раніше помічала, що в мене кіл-ть молока залежить від того, скільки я їм, але малій вже бігато чого їсть, от вирішила трохи підкоректувати свій раціон в сторону зменшення, та й не пити стільки чаю ( хотілось б до літа 1-3 кг позбавитись), але ніяких жорстких дієт, та взагалі ніяких дієт.
    ОТже, може, це норма для нашого віку?
     
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Мало молока. Що робити?

    Чим більше дитина отримує прикорму, тим менше смокче груди. А чим менше смокче груди, тим менше молока виробляється. Хочете щоб було бльше- треба зціджувати.
    До-речі, в мене теж кількість молока залежить від того скільки їм і скільки п"ю.