Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Просить що 1,5-2 год. Їсть тільки 7-12 хв і кидає цицю. Через такий самий час знову то саме, інколи 3 год проходить, бо спить, але це рідко. Цієї ночі приклався в 2 год, в 3 год - 2 хв посмоктав, в 4 год теж 5 хв. І аж в 7 ранку 12 хв посмоктав, покакав і знову заснув. Як на мене це дуже мало, але при заміні памперса попісяв на пеленку і памперс важкий з ночі - запісяний.
    Невже йому хватає молочка? Більше смокче ввечері.
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Krasynja моя Злата їла по пів години, по годині. Малий менше 5-ти хвилин! Жодного разу до рів року він не їв більше 5-ти хвилин. І то не заважало йому наїдатися )
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Ви ж не знаєте, з якою силою він смокче і який напір молока. Моя буває і по 45 вилин цямкає, а братів малюк до 10 хвилин. Тим не менше, в нього прибавка ваги в два рази перевищує нашу.

    Надіслано з мого IQ4502 Quad
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    У мене доня завжди смоктала хвилину, дві. І добре наідалася .

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Krasynja а ви не читали книжку від Свічадо про годування? Там ж пише, що дитина наїдається в перші шось 5 хвилин, а все решта, то так, для заспокоєння. От вашому малюку не потрібно того, він тільки їсть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Нажаль, не читала! Дякую, Вікторіє за цю інформацію, Ви мене підбадьорили.
     
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Прочитайте книгу про гв, або від свічадо, або від старого лева. Там добре все написано, і про годування на вимогу, і про кластерні годування, і про стрибки росту.
    Наша малявка набрала за 2 місяці (якщо рахувати від виписки) 1350. І то проблем вона не мпла, одразу взяла цицю і на циці постійно. Спокійно погуляти ми не можемо, обов'язково годую під час того раз чи два. Колись теж питалась на фб консультантів, чи в мене молока не замало, бо ввечері їсть перед сном 2. Казали, все ок.
    Я взагалі переживала, може, молока імнема, груди м'які, мала постійно висить. Але вагу набирає, біля циці заспокоюється, значить все ок.
    Єдине, що переживаю, що я мало їм.

    Надіслано від мого Mi-4c, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Тиждень пройшов і сьогодні вже все ок, груди наповнені, молоко аж підтікає. Бачу по малому, мабуть у нас кластерні годування, бо їсть з різними періодами від 40 хв до 3 години між годуванням. Але годую на вимогу. В лактаційні кризі їв що години чітко і то на вечір, коли відчуття пустоти було, їв дві циці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Я їла багато м'яса , хоч через незнання дотримувалась дієти, але фрикадельки з телятини і кролик варений з гарніром з картоплі і гречки був основою мого меню. Дитина була сита і молочка вистачало . ще пила багато чаю. Але їла вона швиденько 2 3 хвилини і всьо . ніколи не заспокоювалась грудьми ,тіки руки.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Мій теж, руки, це всього для нього! Циця тільки щоб поїсти.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @lyanysya, мало того, що не краща, вона ще й відбирає у вас рівно стільки ж молочка, скільки малюк її з'їв. Нема такого, що ви дали дитині суміш, а за той час випили апілак і назбиралось молока, часте смоктання - це №1, і 2, і 3. Апілаки і трави і напої то вже після того в якості додатку і психологічного заспокоєння мами. Не робіть таких грубих помилок, якщо хочете годувати. Тож ви можете пропонувати груди, наприклад, щогодини, щоб збільшити к-ть молока.
    У мене так було, набирались тільки вночі за 6 год. У вас може справді бути схильність до гіполактації, але це не означає, що ви не можете вигодувати свою дитину - це означає, що вам як вогню треба боятись сумішей-пляшечок-дурників, бо якщо жінці із гіперлактацією то ще може "зійде з рук", то вам - швидше за все ні, але благо - ця вся інформація доступна, консультантів є досить, і лише від ваших пріорітетів і зусиль, щоб їх дотриматись, залежить, чи будете ви годувати дитину. Попрацюйте зараз над цим інтенсивно - це складний період, але скоро все налагодиться, лактація може довго "розганятись", і 2-3 місяці навіть, але воно того вартує.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    дійсно не наїдається - то як перевірили?
    моя старша за перші 6 місяців набрала 3,5кг, з них 1кг за перший місяць.тобто в середньому за другий-шостий місяці дитина набирала по 500 г. я нічим не догодовувала, рахувала попіси. було 10-12 на добу і я була спокійна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. opron

    opron Well-Known Member

    Мала вже другу ніч просинається з ниттям і плачем "мама, нема!" У мене за рік і 9 міс. такого ще не було, реально ні краплини молока в грудях (((. Дитину шкода, і так мучиться, бо 4 зуби лізуть на раз, а тут ще таке. Дівчата, що це? Хіба бувають кризи в такому віці?

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @opron нервові ситуації, хвороба, місячні. швидше за все якісь зміни на мою думку
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. opron

    opron Well-Known Member

    Я теж думаю про місячні, але раніше такого не було. Надіюсь, що минеться, бо скоро стану зомбі через безсонні нічки))

    Надіслано від мого SM-J500H, використовуючи Tapatalk
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відучую дитину від суміші і пляшечки. Прочитала що треба годувати кожних 1,5-2 години. Коли молоко прибуло його було дуже багато. Зараз вже так помірно. Проблема в тому що зранку мала ніяк не могла наїстися. Цілий ранок кричала, трохи їла, спала, знов по колу. А зараз ніяк не добуджуся вже 4 години. Раз таки добудилася, але груди вона так і не взяла. Поміняли підгузник і далі спить. Трохи підцідила молоко, щоб далі прибуло. Графіку спання ще не виробили, тому гублюся що маю робити. Боюся, що прокинеться голодна і буде знов годинами кричати коли висмокче все.
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    який графік? та дайте собі наразі з тим спокій, дитина саса союі все виробить
    все висмоктати хіба з пляшечки можливо, з циці ні...
    тобто не могла наїстись? це вона вам сказала? Дитина хотіла бути коло мами, а одже коло циці. Це потреба не тільки їсти далеко не тільки...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Happy Fiancee в дитини крик і плач можуть бути не тільки від голоду. Я би сказала навіть, що в більшості випадків це не від голоду. В вас був КР, дитина відходить від стресу, тому може годинами спати, а тоді кричати, бо їй некомфортно. Смоктання - найкраще заспокоєння, голод тут ні до чого. Слідкуйте за пісянням, по можливості годуйте кожні 2 години, але той період затяжного спання триватиме кілька днів, маєте час трошки полежати і відновитися.
    Якщо буде багато плакати і не заспокоюватися на руках/грудях, то потрібна консультація невропатолога. Після КР вища ймовірність проблем з неврологією. Не списуйте все на "мало молока ", бо то найкоротший шлях до шв.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Про налагодження гв у перші тижні після пологів