Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо "один раз" триває три години, тоді треба перекладати, звичайно.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В мене було так, що дуже прибувало молоко, якщо багато пила. А ще на свіжому повітрі. З старшим їздили в Карпати в 3 місяці, то думала лусну там від молочка :) а зараз таке буває, коли в парку біля дому гуляю
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2017 ---
    Ага, то ж треба важити до їди і після, щоб знати скільки дитина з'їла :girl_haha: одна морока з тими цицькАми
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та даю то одну, то другу, бо то практично нон-стоп (особливо останні два дні). Заднє точно витягує. А потім чую як нове прибуває і його теж виїдає.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В нас була позичена вага. В поліклініці така сама. А різниця у вазі була до 200 грам... В той самий день важила на обох. Перший місяць взагалі складний був. В пологовому щось своє наважили, я своє, поліклініка своє. Ще й сімейний не знала від якої ваги відштовхуватися і вже почала говорити про недобір. Але я вже була начитана і швиденько порахувала від найнижчої ваги в пологовому. То якраз мінімум набрали... В два місяці вже було + 1 кг.
    --- дописи об"єднано, 15 Жовтень 2017 ---
    О, то важення до і після )) Я і сама тут на цю тему писала. То моя мама мене діставала. Так і не важила. То мені мама тепер каже: он інші слухають своїх мам, прислухаються до хороших порад. Угу )) То я їй кажу: так і ти кажи, що я прислухаюся) Ой, то вже в іншу тему...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    @Rodionochka в мене таке було, і ще й думки як я із своїм -1 розміром прогодую дитину... )))
    Але стресу сильного не було, десь в 2-3 міс здавалось взагалі молока не було. Загніздувались з дитиною - помогло.
    добре якщо хтось вам допоможе принесе забере поїсти.
    А зціджувати ніколи не виходило, прибуває добре під час того як їсть
    навіть по сей день.. пару капель і все, хоч молока малій хватає, тому теж думаю що то не показник
    Головне щоб вас нічого не обходило і дитина на вас шкіра до шкіри по максимуму.
    Тишина, теплота і темнота.
    І все буде добре
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    З молоком точно така ситуація була. Плюс до того мала нервувалась бо було їй погано смоктати - приросший язичок. Помітила я в пологовому, то там же і " чикнули". Зразу стало краще, зручніше смоктати. Неонатолог того була не помітила, та й і в попередніх моїх дітей того не було, я просто згадала, як свекруха розказувала, що в чоловіка таке було, вона теж не знала, а він тупо не міг смоктати тому мусили дати пляшку і згорнути г.в. Підрізали аж коли шепелявив. Каже заговорив правильно зразу. Я про то згадала, коли мучилась в пологовому з малою, вона ж третя, я типу досвідчена мама і знаю як годувати, а тут ніяк. Згадую ті всі байки , заглязаглядаю в ротик - опа! Воно! Тоді я кіпішу там наробила , а вони " та ми оглядали після народження якось не помітили". А якби я ту історію не згадала, не знаю чим би закінчилось г.в. А так 2р.і 3міс.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І в нас таке є. Казала неонатолог, десь за пів року підрізати, може ще саме пройде. Там якось дуже тонко. Але я тепер от думаю, може ті фокуси біля грудей через це? Блін, блін, блін. То тепер треба до хірурга йти з тим?
     
  9. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Чим швидше тим краще. Бо через це дитина може погано смоктати і мало набирати ваги. Так, до хірурга.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Більше того ми в 6 місяців повторили коли підносили, але вже під наркозом. Понадіялися, що все добре, але дитина росла і язичок теж пропорційно - половина передня, що підрізали в пологовому, відокремлена, а задня приросша. Ну бо то ж спочатку дуже маленький язичок, зробили як могли. Але смоктати зрозу стала краще. Ходили на огляд щомісяця, але наша дільнича була в декреті, то дивились щоразу інші. В 6 міс. вийшла наша лікарка і звернула увагу. Направила на Орлика. То там сказали допідрізати, але треба було в 3 міс. прийти, то обійшлося б амбулаторно і без наркозу. А так та плівка загрубіла і поросла судинами то був ризик. Сказали буде погано говорити, як не " поремонтувати". Все зробили гарненько, правда мусили ніч переночувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А в кого саме робили? Мені порадили до Юлія Володимировича (здається). Сказали, що добре то робить.
    І ще питання - якщо то чикнути в такому ранньому віці, то дуже болить? Кров буде? Щось потім треба обробляти?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    абсолютно нічого. Племінниці два рази різали в роддомі, а потім в поліклініці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Там прозора плівочка . Якраз поки маленьке дитя то краще. В нас була лікарка не скажу як звали ми приїхали в прийомне відділення була чергова лікарка. Так як в нас вже було треба наркоз, то здали аналізи і на другий день приїхали зранку і зробили. У Вас мало би все бути амбулаторно і швидко.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Чи може таке бути ,що за 1 дитиною багато молока, а за другою мало?
    За перші пару місяців мале нормально набрало, майже по 1,2-1,4 кг в місяць, а от за третій - всього 300 гр. Сьогодні важу вдома, а набору 0, ну може 100 гр.
    Малий спокійний, рухливий, ссе добре але недовго, прикладаю часто (може цямкнути і відвернутись), вночі їсти не хоче (заставити неможливо), хіба їсть разок під ранок 5-6 година і в 8. Дуже любить смоктати свої пальці, соску не бере, зубів ще немає. Пісяє регулярно. Какає раз на 4-5 днів. Голодних криків немає.
    Грудь м"яка, притиснеш - тече молоко, але спонтанних припливів немає, тільки під час годування і то не завжди. Молоко не підтікає, за старшим я спонтанно підціджувалась десь до 8-9 місяця (такі молочні ріки були).
    Я починаю нервувати, щоб моє ГВ не накрилось сумішшю, бо ж не хочеться дитину голодом морити
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2017
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    тобто Вас тільки цифри хвилюють, бо все решта нормально? Може він в довжину пішов. До 6 місяців вагу подвоїть (якщо ще не подвоїв)? Ну і він в перші місяці дуже багато набирав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Мене хвилює аби не був голодним! Цифри більше хвилюють педіатра.
    Народився 3,780г, виписалися 3,690г, в 3 міс педіатр наважила 7,100г, я зараз 7,200г.
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так Ви ж пишете, що пісяє багато, не плаче, вагу подвоїв в 4 місяці. Значить не голодний.
    Педіатру валер'янки, щоб не хвилювалась. Ну її вага може щось друге наважити.
     
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    І мені трохи... Загалом до розвитку дитини у мене претензій немає. Ото зараз лежить і вовсю "балакає" таке потішне. Ще б їв краще, то взагалі було б суперово. А так, мені б хоч до півроку протриматись
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене тільки з першою дитиною були припливи і всяке таке. І, чесно, з двома наступними я раділа що через край не переливається і не і дискомфорту постійного.
    Дітей я не важу. Мені видно, що ростуть і круглішають, здорові і веселі ( залежить від характеру) - мені цього досить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1