Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ми в понеділок мали б піти зважитись. Дуже того боюсь, бо візуально ми не покруглішали, такі дуже делікатні і стрункі. Ну але в мене завжди діти дуже стрункі були і є). Але хочу зважити для себе. Ми от на циці висимо реально цілими днями. Хочу зрозуміти через що: чи маму треба мати біля себе, чи таки мало молока.
    Хоч би якихось 500 гр набрати...
     
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А я про то лиш мрію. Моє поцямкає 5 хвилин і відвертається гуляти
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    тримаю за вас кулачки) сама так само хвилювалась, коли йшли в місяць важитись - так само висимо цілими днями, старший набирав поганенько...
    я б хотіла, щоб трохи спав, бо з тими грудьми немає дитя сну....а як ваша спить?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    У нас все з перемінним успіхом). От в суботу була чемна - гарно їла і спала по годині-дві, і знову їла. А потім ввечері були хрестини. То трохи була збуджена і висіла на грудях до обіду неділі. Потім поспала 2 години і знову груди нон-стоп. От зараз спить вже майже 2 години. Ну і спить добре на балконі (десь до 2 годин), дома максимум 20-40 хвилин. Сьогодні підрізали вуздечку, якось мені хочеться думати, що через це гарно наілась і тому гарно спить). Вночі теж по різному буває. Найдовше 2-3 години, і то на початку ночі. Під ранок деколи з 4 години до 7 ранку можемо висіти на циці. Я деколи така невиспана, що просто даю груди і вирубуюсь. І вже не контролюю чи вона щось з'їла, чи ні). А ви як спите?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ой, ми дуже погано( на руках хвилин 20 може 2-3 рази на день, +1-1,5 год - якщо трястися у візку, якщо ж не гуляємо, як от сьогодні в дощ, то і того нема. Та й все. Ну а в решті часу він, звичайно, придрімує, смокчучи і не випускаючи грудей з ротику. Це вдень, а ночі такі стандартно-немовлячі - перші 2-3 год, а далі вже часто прокидається, навіть не знаю з яким інтервалом. Напевно в мене справді така лактація, що вони мусять отак цілоденно смоктати. А може і животик заважає, а смоктання полегшує, тому так, не знаю, але почуваюсь такою якоюсь незграбною мамою....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Чим ти журишся. Нормальна поведінка дитини і мами. Все у вас добре.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Я на перші місяці брала вагу в прокат. В мене була сильноригаюча дитина і від нормальної кількості попісяних пеленок, і ще більшої пориганих, мене тіпало. Та й мусила то контролювати.
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мала таку думку, але знаючи себе, відкинула. Я б ту дитину замучила тим постійним зважуванням. Мала вагу зі старшим. Реально важила пару разів у день, малий був не в захопленні))).
     
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    То перші місяці такі , всі через це проходять ... тяяжко капець як від постійного недосипу .... , але одна посмішка і одне Гу і серце наповнюється такою радістю . Тримайтеся ,далі буде легше :connie_pull-pigtail:girl_in_love:
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що, зважились ми. Краще б не важились. 3,200. Народились 3.150, виписались з пологового 2.850. Це реально дуже мало. Я така розстроіна, що передати не можу. Я цілий місяць мурдую дитину голодом(((. В мене і старші погано набирали, але хоч щось набирали. А тут... От і що мені тепер робити? Якось вже не вірю в своє ГВ.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Rodionochka це не ДУЖЕ мало, як Ви написали, а на 50г менше "норми". Тест на мокрі пелюшки Ви робили?

    Ви вибачте, але Вам треба заспокоїтись, бо Ви дуже біжите у всі сторони одночасно. Як заспокойтесь , то Вам стане видно з ким радитись (говорили з консультантами), і чи догодовувати. Але рефрен "я не вірю в своє ГВ" звучить з першого дня.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Не журіться , будь ласка, бо це ще більше вплине на грудне годування !!! Попробуйте молитися молитву за ласку годування грудьми і все буде добре !!! Може спробуйте калорійнішу їжу - горіхи, сир голандський , телятина ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Говорила. З теорією в мене все добре. А от з практикою не дуже. Мокрі пелюшки не перевіряла, не маю змоги цілий день іі без памперса тримати. Але, як на мене, то пісяє нормально, і какає.
    Сама їм і п'ю постійно. Може не таке вже аж калорійне, але харчування в мене повноцінне. Кормлю за першою вимогою, і в ночі у нас годування кожні 1,5-2 години. Одним словом, намагаюсь як можу. Чому такий облом не знаю(.
    Відносно настрОю: мріяла про ГВ, хоча знаю що в моєму випадку то не завжди просто. Але от зараз якось так обламалась(((. Як була в лікарки, свекруха в авто чекала. Ну і самі розумієте, яку лекцію я прослухала про голодну дитину. Та і лікарка в нас - що не фраза, то перли. Від того всього взагалі настрій паршивий. Мені малу шкода... Короче, в мене зараз емоції, потім заспокоюсь, може буду нормально мислити.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я не пам'ятаю всю вашу історію. Як часто міняєте груди? Не зачасто?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Rodionochka Ви не забігайте надто вперед. Зараз є така ситуація, що потрібна консультація віч-на-віч з кимось професійним і, мабуть, якесь адекватне мінімальнн догодовування. Але це не означає, що треба купити пляшку, налити до вікової норми і робота зроблена. Я б напевно Людмилу Жук в даному випадку радила. Або мамуНату. Вони в свій час допомогли моїй подрузі у складній ситуації без впадання в крайнощі. Просто догодовування в разі реальної нестачі має свої нюанси, воно орієнтоване на те, щоб забезпечити дитину їжею і не зашкодити при тому ГВ.
    Ну і запишіть собі великими літерами, що навіть часткове годування грудьми є значно кращим, ніж повністю штучне. Причину малого набору має визначити компетентна людина і не на форумі. Але я знаю мам, які підгодовували дитину до введення прикорму, а потім ще годували грудьми до 2 і більше років. Молоко в Вас точно є, воно нікуди не випарується, тому облому нема, є ситуація, яка потребує індивідуальгого підходу.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я погоджуюсь з усім, особливо з лапками :)
    поведінка дитини? Пружність шкіри, чи не западається тім'ячко? це те, на що варто звертати увагу більше, ніж на цифри ваги.
    думаю, якщо Ви бачите, що пісяє добре, то так і є, але може, все ж зробити тест мокрих пелюшок?

    І приєднуюсь до @Haidee - грамотно введене догодовування не означає кінця ГВ. Треба вирішити це питання з професіоналом. Сил Вам. Я би теж дуже засмутилась таким цифрам, і з усіх сил заспокоювала себе, в т.ч. і писанням тут. Тримайтесь
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    я Вас хочу підтримати - дуже добре розумію ці емоції, Ви стараєтесь дати своїй дитині найкраще, не виніть себе, думаю, з допомогою консультантів, ситуація грамотно розрішиться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я вже по різному пробувала. Вечірні годування у нас взагалі такі кластерні. То намагаюсь десь годину на одній циці тримати, потім іншу даю. Але загалом дивлюсь по ситуації з молоком: якщо відчуваю і бачу що воно є, то груди часто не міняю. Сьогодні ввечері взагалі якось пусто. Через настрій чи співпадіння...
    Завтра наберу консультанта, буду щось думати.
    Просто в мене відчуття, що в мене є багато/достатньо молока, зі всіма 3 дітьми було буквально пару раз. При тому що зі всіма боролася за то ГВ.
    Якось так складається, що кожна крапля - то вже радість. Молочних рік ніколи не мала і не бачила.
    А зі всіх сторін лише докази, що не дуже то в мене то ГВ вийде.
    З цією малою вирішила, що буду максимально намагатись. Вирішила, що цих перших два місяця "заб'ю на все", буду годувати і не напрягатись, що зараз я не ідеальна господиня/дружина/мама хлопцям, що зараз головне - це молочко для сестрички. Вирішила, що з фігурою теж можна не щаморочуватись, ну бо якось відчуваю звязок "поїла=більше молока". Тому їм постійно).
    Ну і про спокійні ночі теж вирішила забути. Вночі буджу малу, щоб нагодувати, хоча спати хочеться просто неймовірно).
    Вуздечка - ще один момент, що не давав мені спокою. Ніби теж то вирішили.
     
    • Подобається Подобається x 3