Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

Потім вже сама прокидалася що 2-3 години :girl_crazy:
    До місяця внормувалося, виробився графік: лягаємо десь 22:00 і спимо до 3:00. Потім 2-3 рази їла до ранку.

• Подобається Подобається x 1
  2. Akseniya

Akseniya Well-Known Member

Підтримую думку, що дитина пізніше почне прокидатись частіше. Але все ж таки 6 годин,трохи завелика перерва. Нічні годування важливі для встановлення лактації. Я б будила хоча б один раз, в 5-6 годині.

• Подобається Подобається x 1
  3. Siania

Siania Love Life

Сьогодні в 6 годині будила вже :)

• Подобається Подобається x 2
  4. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

У нас так, лиш з різницею, що оте годування в 3 ночі плавно переходить в годування в 4-5-6-7. А деколи з перервами буквально 15-30 хвилин.

5. aknytsU

aknytsU волошкова...)

Набір ваги гарний, я б спала в такому випадку) Думаю, ще буде час, коли дитинка прокидатиметься частіше вночі. Якщо б ваги не набирала, тоді так, треба будити)
    Чисто моя думка, і, можливо, вона не збігається з правилами гв-консультантів.

6. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

Ви молодець!
    як Ви то розумієте? В нас різні ночі бувають, часом пів ночі зависає, а часом і спить з 2-3 до 7-8, я не знаю, як то впливає на кількість вдень, в мене молоко фактично лише приливами прибуває під час смоктання, щось набратись може от хіба якщо така більша нічна перерва.

7. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

От відчуваю, що наприклад сьогодні гарно ковтає, багато ковтків підряд. А коли молока менше, то спочатку ковтки, а потім вже не ковтає, просто смокче. Потім щось набереться, знову ковтає декілька разів, потім знову "вхолосту" смокче. Якось так). Це вдень так. Ввечері взагалі відчуття пустоти майже завжди. Але тепер мені трохи легше психологічно - догодовую сцідженим уночі.

8. Alicia

Alicia Well-Known Member

В нас така поведінка під вечір починалася, то я рятувалася слінгом, бо так дитина добре спала, їла теж добре, і на ніч не купала, з прогулянки одразу лягали на ніч (купала вдень в хороший настрій малої). Інакше в нас вечір був з викручуваннями біля грудей, колисаннями, які мала не любила, але я не знала, що інше робити. А так примотала, вийшла на вулицю, і так вечорів перестала боятися)
    І оця думка, що пусті груди, то я її відганяла подалі, як дитина зависала нон стоп на грудях (а в нас це до трьох місяців), то лише була думка, що так дитина насмокче собі стільки, скільки їй треба. Вдень сиділа з годувальною подушкою, щоб руки були вільні. І ще не гуляла годинами у візку чи слінгу, щоб не робити великої перерви в годуваннях, максимум 1,5 години. А сон вдома по 45 хв - то класика була десь до 6 місяців, молоко швидко травиться, мала хотіла пісяти, і прокидалася.

Останнє редагування: 13 Листопад 2017 у 20:19