Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rodionochka а то сціджування не відволікає малу? Я от собі пригадую в мене малий теж майже цілу ніч спав з одинадцятої до п'ятої, і я його не будила, бо просто не мала сили, а потім цілий день плакав і я носила його на руках і давала груди, теж думала, може голодний, бо і їв трохи дивно дуже часто груди міняв. Хоч кажуть, що давати одну грудь на одне годування, а в мене він разів п'ять, певно, за одне годування міняв. А як не давала то крик стояв, капець. Ну і набір ваги по нижній межі. А в три місяці владналося, перестав цілий день кричати, видно таки його животик мучив. Якось спокійніше їсти почав. Хоч він присмоктувався завжди добре, але реально ковтки я почала розрізняти десь , напевно, в півроку.
    Може ви таки перебільшуєте в тому плані, що у вас мало молока? Може його стає менше якраз через ваші нерви?
    Постарайтеся заспокоїтися, сядьте з малою, пригорніть, вона нехай їсть а ви їй приговорюйте, щось типу, яка ти в мене гарна дівчинка, як гарно їж і набирається вагу, ми всі тебе дуже любимо. Кажуть то на підсвідомість дитячу дуже добре впливає. Ну і ви собі настрой дасте, розслабитеся.
    Ну і плюс, можливо, мала краще спить після догодовування саме тому, що ви спокійні, типу дитина нагодована. Дитина ж в такому віці дзеркалить дуже маму.
    Я просто впевнена, що у вас все владнається. Все буде добре.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Взагалі не відволікає). Певно привикла, то як білий шум. Єдине, не чую тоді чи ковтає. Але вночі мені так легше, я одразу вбиваю двох зайців), і годую, і ціджу. Колись ходила цідити в іншу кімнату, далеко від спальні. Мене то напоягало, бо не чула малої. З нею краще).
    Відносно частоі зміни грудей. Можна змінювати часто, якщо годування не має великих перерв, бо воно тоді не встигає розслоітись на переднє та заднє. Зараз вдень теж годую за раз з обидвох, вночі одна.
    Відносно голови - сама від себе в шоці. Я взагалі оптимістка), якби то сказати -"легка" людина, не зациклююсь на одному. А тут мене реально зациклило. І то так серйозно, просто фобія якась почалась. Розумію, а зробити з тим нічого не можу. В мене практично ідеальні умови для того, щоб ні про що не переживати (дома всі вже холодні))). А воно мене гризе. То певно так люди з розуму сходять))). Я, звісно, перебільшую), але от зараз зрозуміла, що деколи з головою не так легко справитись.
    А з малою в мене ідеальні відносини), вона мене взагалі не напрягає))), от зовсім. З хлопцями було трохи інакше, може молодша була, нетерпляча. А зараз більше цінуєш оті моменти. Я реально кайфую від спільного сну. З середнім теж спала разом, тоді для мене то було напряжно, не висипалась, злилась. А зараз мене то не злить. І то не залежить від того, що я когось більше люблю. Я іх всіх дуже люблю, змінилось відношення то тих мамських буднів. Якось так. От зараз намагаюсь малу зовсім не залишати. І мені то в кайф. Не тягне зовсім нікуди. Можу весь день з нею обніматись))). Щось мене тут понесло), поки мала спить на вулиці). Заскучила вже.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    А ви зробили той тест на пелюшки? Отак щоб залягти на всі денні сни в ліжку разом з дитиною і по пелюшках подивитися скільки і як багато пісяє?
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись робила. Було нормально, нарахувала 7 чи вісім за 10 годин. Може завтра спробую. Погода має бути не дуже, моїх нікого дома не буде. Якраз зручно.
     
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата я до Вас за порадою. Значить народились ми 3860, втрата 260 гр виписувались 3600. Перший місяць 4500 це 640 грам, другий місяць 4900 набрали лише 400 грам. Дільнича каже, що то мало, за 2 місяці понижній межі мало б бути 1400, а тут лише кілограм. За два тижні важитись, якщо не буде нормальноі прибавки то догодовувати. Дитина активна, ніби нічого не бракує. Є лише нюанс вона вночі не хоче істи максимум 2 рази, я буджу пробую давати, але вона посмокче трохи і може одразу зригнути все що зіла. Вдень теж годую на вимогу, але якзо ій забагато теж зригує. Розкажіть, як заставити дитину істи вночі? Буду вдячна за поради.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Matvijko, ця тема в мене вже два місяці актуальна). Перечитала все, що могла. Як на мене є декілька варіантів: 1. Будити дитину. Гладити по спинці, роздягнути тощо. В мене не спрацьовував, якщо мала спить, то спить міцно.
    2. Сціджувати. Зараз це мій варіант. Якщо чесно, то напряжно, бо хочеться дуже спати. Але мені так спокійніше. Сцідженим молоком догодовую ввечері, коли здається, що пусто. Більше доя власного заспокоєння.
    3. Розслабитись, не переживати. Порівняно з нами у Вас файний набір ваги. Якщо дитя спокійне, то нема чого нервувати. В мене мала спокійна, мама не дуже). Якщо молока дитині буде мало, то вона буде прокидатись уночі.
    Ну але то моя думка). Особисто зараз переконуюсь, що менше треба про це думати. Я от три дні намагаюсь не думати - добре за цей час набрали.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    це +900 грам!!! Рахується від найменшої. Це хороший набір, до якого взагалі жодних зауважень не має бути.
    поставтесь критично до цих слів: 700 гр в перший-другий місяць - це норма, а не нижня межа, нижня межа 500 г/міс. Тому вводити догодовування за порадами цього лікаря я б не спішила. Просто розібратись, чи все робите правильно (прикладання, якість смоктання, вуздечка, частота, 2 рази за ніч їсти - це нормально, а в які години їсть?). Поспостерігати за динамікою. Думаю, зригування можуть впливати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мені казали, що набір рахується від ваги при народженні, а ота втрата не рахується. Та я і не думаю догодовувати, двох старших годувала виключно грудьми то і молодшу годуватиму. З самим годуванням ніби теж все ок, молоко добре прибуває. Тут певно нюанс що вночі не хоче істи і зригує, буду пробувати просто вночі більше годувати. Дякую за поради

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    незарах їм :sad:
    сумарна прибавка 1300 при бажаному мінімумі 1000г за 2 міс. Чого ще бажати?
    Більшенькі дітки нерідко набирають повільніше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ваше посилання чомусь не відкривається. Помилка 404
     
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    З телефону скидала, може бути все. Прсто погугліть стандарти набору ваги для немовлят. В цьому посиланні від 400г за місяць - норма.
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Matvijko бачила малу на фб. Зовсім не виглядає недоїдаючою) візуально добряче підросла і набрала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую, я теж так думаю, але чого лише 400 грам за місяць то дивно.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Matvijko важили на тих самих вагах?
     
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ні на інших, але перед тим важились в веселці то різниця в 50 грам

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rodionochka як Ваші справи? Ви попали до лікаря?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та ніби все добре), не важимось щодня)))). До хірурга попали в понеділок, таки треба було ще трішки підправити. Зробили. В понеділок важились - за 3 дні +80 грам, мені такий результат подобається).
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знову я. Отже, нам майже 7 місяців (буде 29 числа). За останні 10 днів нічого не набрали. При народженні 3.150, зараз 6.150. Виключно ГВ, бо прикорм нам щось не дуже йде. Не подобається воно малій. Інтерес ніби є, а їсти не хоче. Дуже вміло то випльовує, єдине, що смакує - вода). Може деколи з‘істи Трішки яблука сирого чи печеного, крихту хліба, рис з моєї тарілки. Зупки, овочеві пюре взагалі не подобаються. Один раз засмакувала рисова каша з печеним ябком. Але то було лиш раз. Гречка не подобається.
    Зараз відчуваю, що молока малувато. Вночі прикладається часто, щогодини точно. І що то робити? Чекати? З прмкормом теж не дуже.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Лактаційна криза або Голоднакриза — це ситуація, коли об'єм молока, яке виробляється молочними залозами матері, тимчасово не відповідає потребам дитини у зв'язку із її швидким ростом у різні періоди розвитку. Вона типово виникає на 4-ому тижні, а також на 3, 7, 12 місяцяхлактації.
    Лактаційна криза — Вікіпедія
    Може воно? То знову треба перетерпіти... Прикорм то можна пропонувати час від часу, але деякі діти в такому віці аж трусяться, щоб дали "людську їжу", от як мої наприклад, а деякі ще не мають інтересу...
     
    • Подобається Подобається x 1