Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та от саме цікаве, що інтерес є, а нічого не смакує.
    А за кризу я знаю, сподіваюсь, що це вона, і вона скоро мине.
    Але дитя явно грлодне(.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Пити вам багато води, з того часу як почала пити малому молока вистачає !!! Але крім води п"ю тільки дві кави в день , чай виключила !!!
    У нас прикорм поки що повний ігнор ....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А чому?
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    У вас мала майже подвоїла вагу, як на мене то дуже ок, бо нам зараз 6,5 і важимо лише 7 кг народились 3860. І що означає не смакує, скільки Ви хочете, щоб вона зЇдала? Бо ми на пед прикормі, їжа ій в принципі смакує, але більше ніж 3 чайні ложки за день різної їжі вона не зїдає. Груди теж не дуже їсть, бо їй цікавіше поповзати, щось тверде погризти, тому в нас всі денні сни на циці(2-3), вона може спати 2 години і весь той час їсти. то лактаційний криз, пройде. Головне Ви собі в голову не дуже беріть, бо вони відчувають
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Помітила, що коли п"ю чай, то зовсім не маю спраги, а коли спробувала не пити, тоді реально відчуваю спрагу і хочеться пити воду. Перші дні зрозуміла, що чорний чай така ж залежність як кава, тому що постіно хотіла гарячого чорного чаю і відмовитися було дуже непросто.... Від кави б теж відмовилася , але як тільки перестаю пити день-два, то одразу жахлива головна біль....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та вона і чайної ложки не з‘ідає. Відразу дуже кривиться. І більше рот не відкриває.
    Я почала їй пропонувати каші ще до 6 місяців десь за тиждень. Їй не подобалось, я перестала. Потім овочі, теж не пішло. Я знову перестала. Банан теж не подобався. Коротше, я собі дала з тим спокій. Але говорила з дівчатами з палати з ПБ (діти в нас з різницею в годину), то теж спочатку не подобалось, але вони пропонували щодня, і тепер їдять. А я не продовжила), ледача мама.
    Сьогодні малий її годував), педприкорм майже), запхав штук 10 рисинок з своєї тарілки, потім аж ложку облмзатм від її зупки. Ввечері баба запропонувала печене яблуко. Трохи під‘іла (чайна ложка не набереться), бо молока мого мало. З голоду певно). Я бачу, що ідок буде ще той), рот відкриває, але нічого не подобається, відразу плює.
    @Ligymunka, спробую більше пити води. Бо дійсно щось менше зараз п’ю, все якось часу нема: майже весь день на вулиці. Як було холодно, то дома і пиття біля себе тримала завжди.
    Дякую, дівчата!
     
  7. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Спробуйте педприкорм, ій цікавіше буде, я даю моркву, кусок яблука в руку, бублик, і ій цікаво, а я спостерігаю, щоб не подавилась. Ну і води як Вам вище написали треба багато, я собі наливаю 2 л пляшку і вона завжди зі мною, то я так роблю, щоб не забувати пити.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я купила собі півлітрову пляшку в магазині ЮСК з такого міцнішого пластику і ходжу з нею всюди, коли виходжу з хати . Помітила цікаву річ, що коли ігнорую спрагу, то вона переходить.... Про воду мені сказала кума , яка була на курсі по методу розпізнавання плідності і там була одна лекція про грудне вигодовування . То консультант з ГВ пояснювала, що вода основне, щоб вироблялася достатня кількість молока . + Я почала краще почуватися і набагато менше стомлююся відколи п"ю воду , згадую себе 18 річною , як всюди ганяла, тоді я пила тільки воду і зрідка каву... .
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2018 ---
    В мене в малого на то всьо повний ігнор ... Єдине що йому дотепер смакувало м"ясо індика, піца чотири сири і пастернак під настрій .... Каші всі плює до одної , яблучко, морква та сама історія ... Моя мама вже руки ломила ,як була в нас шо я буду робити ...
    А мені якось по барабану, бо молока вистачає , а от раніше коли не пила води то реально сивіла шо я буду робити...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Matvijko, моркву даю в руку, а яблуко і боюсь, і плями потім мене дратують). Пхаю в ніблер, не хоче. Яблуко хіба з моїх рук, любить посмоктати. Ще давала крихти паски, хліба чорного. Оце їй смакує), але то більше побавитись). Коди снідаємо, щоб теж щось їла. Щось я поки боюсь нове давати, хоча ніби алергії не помічала.
    @Ligymunka, завтра спробую воду так пити. Давно хочу почати, та все щось заважає. Але заради молочка таки зберусь).
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Реально це настільки легше психологічно знати, що молока дитині вистачить, просто для мене стало спасінням !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    То напевно хлопці вони такі, в мене старший нормально істи почав після року, до того гв.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та то нема чого боятись, за день можна вводити 3 нові продукти на педприкормі. Харчова алергія проявляється дуже швидко не пропучюстите, щось за 2 год після прийому алергена

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    От цього і боюсь. З хлопцями мала ті трамбли дууууже довго.
    Зранку часто їмо вівсянку, переважно на гарбузі. Можна дати? А як відносно яйця, сиру домашнього? Бо я як осмілію), щоб потім лікувати не довелось).
    І ще м’ясо цікавить, і олія оливкова.
     
    • Корисно Корисно x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Яйце, молоко, мед - найбільш алергенні продукти, то все після року мінімум.
    А як інтерес проявляється? Бо може бути інтерес до тарілки чи ложки, а не до їжі
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Не плутайте педприкорм і звичайний. Все можна, просто мікродозами.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я не плутаю, мої обоє на педприкормі були. Яйце і молоко 2 найбільші алергени, навіть Комаровський пише молоко до року не давати, мед у дітей може викликати ботулізм, також до року не можна категорично. Зараз ще статті пошукаю, хоча це все добре гуглиться
     
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Нарешті знайшла про яйце, багато тексту, з тел важко редагувати, додаю скрін, трохи не так як я вище писала, звиняйте, трохи призабула вже (пише дитячий алерголог)
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Комаровський для мене актор, а мед теж не давала до року. Щодо молока, можливо і алерген, але в чистому вигляді не давала пити, розводила водою або в каші, ну і не коров'яче молоко, а магазинне. В ньому кальцій, який дітям не обхідний.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1