Мало молока. Що робити?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 10 Листопад 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата. порадьте малий за півтори місяця набрав 600 гр. виписували з вагою 3215. Що робити? на грудях весь час. Вночі 2-5 р їсть.коли як.. Чому такий малий набір?
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Перевірити чи нема вуздечки, чи правильне прикладання. Сама то все проходила. Я б покликала консультанта. І заспокоїлась), усіх «радників» про «мало молока» і «дай дитині трохи суміші» посилала б в сад. Жінка здатна цілком самостійно вигодувати дитину. Чим я і займалась). Наші прибавки були на грані. Навіть у лікарню нам давали направлення). Але я вперто давала лише груди. Все у вас вийде, головне спокій мами).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    вуздечку в роддомі дивились.нема. прикладання - дивлюсь щоб захвачував побільше ореолу. Я не хочу догодововувати сумішшю. Рома штучник.знаю що це таке
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А втрата ваги яка була? Тобто чи вага в день виписки найменша?
    Скільки пісяє?
    Як щодо дисбалансу переднього/заднього молока?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    народився 3550. виписали 3215. виріс десь на 3 см за 1.5 міс
    виїдає за раз дві груді. вірніш півтори. в мене в одній половину проток вирізано.(виїдає. бо інколи зригує молоком.пробувала зцідити як поїв-десь пів чайної ложки накапало)
    пісяння пелюшками не міряла( в день памперсів випісяних шт 6 а мож і більше)
     
    Останнє редагування: 18 Липень 2019
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА, як ваші справи? Викликали може консультанта?
     
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дякую за турботу. Консультант прийде в четвер. по відео діагностувала неправильне прикладання.. Далі буде
     
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @ГаЛоЧкА діліться досвідом, в чому була помилка прикладання :girl_blush2:
    Бо я вчилась суто по книжці :blush:
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    хоч і ореола була вся захвачена. та підборіддя все ж висіло в повітрі. має бути прижате до грудей. і реально малий більше висмоктує молока. я чогось тільки на ореолу звертала увагу..
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене інколи носик гуляє :girl_sad:
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    дівчата була в мене консультант з гв. Прикладання виправляєм. Але другий місяць Юра теж набрав 400 г.( 110 г втратив при поносі. коли я з)їла абрикосу(домашню )) Консультант каже догодовувати.
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене одні матюки до консультанта.

    Він ж набрав, а не втратив! І не 100г набрав.

    Ви можете абстрагуватись від ваги і сказати, як ваша дитина? Росте? Розвивається? Пісяє?
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2019 ---
    з цього буде важко потм зійти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    вона подивилась що ми з чоловіком не дрібоньки. а малий дрібний( довгий і худий). і сказала до педіатра і догодовувати.
    малий виріс на 3 см ногами брикається.закидує вище голови. агукає. пісяє.какає
    догодовувати шприцом
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @ГаЛоЧкА маса тіла дитини у вас нижче середньої, не низька і не дуже низька - це я по ВООзівських мірках дивлюсь.

    І ви не велика, і дитина шляхом КР (планово) народжена. І прикладання було не конче добре, що хотіти від дитини? Прикладання виправили - буде їсти. А залізете в те догодовування, то не знати чи вилізете.
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2019 ---
    ну здрасті - я вас бачила теж.
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2019 ---
    в мене Ядвіга була 60 см і 3100. Вона ще два місяці виглядала худа, але вона в довжину не росла, а ваша дитина росте. Воно ще в ріст йде.
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2019 ---
    а хто консультант?
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я 167 см росту. зара 76 кг важу.
    а чим грозить для дитини малий набір? на розвиток впливає?
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    та яка різниця. Те що він з'їсть з догодовування, то не висмокче. Звідки молоко розганяти будете.
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2019 ---
    а що ви хочете почути? На розвиток багато що впливає. Якщо у вас весела (активна) дитина, яка голоснно плаче, обурюється, "говорить", сміється - значить не впливає. Ну і чесно, у вас мінімальне розходження з "середньою", я от не можу збагнути, чого бігти догодовувати, тим більше з вашим анамнезом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    На розвиток впливає коли дитина голодна (недостача поживних речовин), а не коли в неї вага мала. За логікою «більша вага - здоровіша дитина» можна найздоровішими вважати дітей, які в місяць важать 6кг. Але це не так.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Тобто, набрав 510 грамів за місяць? Це межа норми. Ви робили тест мокрих пелюшок?
    Догодовувати зцідженим молоком - це одне. Інше - цікаво, чому такий набір. Чи щось казали за під'язикову вуздечку консультант чи хірург?
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В Юри є та вуздечка. консультант звернула увагу. Як малий кричить -язик піднімає. то видно що під язиком є та вуздечка. Вона довга. бо язик високо піднімає. Але при підйомі язик наче роздвоюється. як пелюстка..
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Консультант радила звертатись до хірурга?
    Якщо радила, то я би звернулася. Ну, тобто, я і звернулася з Лідією, і таки підрізали вуздечку. Набір до того був як і в Юри, після підрізання 900 грамів 2 місяці поспіль
     
    • Подобається Подобається x 2