Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    А хіба я проти, мала на увазі, що ніякого трикутника в цій ситуації немає
     
  2. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    Це настільки болюче відчуття,знаю, так проходить невидимий енергетичний контакт і нічого із собою не можеш вдіяти... інколи НАЖАЛЬ...:girl_cray:
    Як воно не звучало б,але в житті такі ситуації дуже часто відбуваються. Чи то із жіночої сторони йде чи з чоловічої, і добре коли воно все відбувається, коли ще (хлопець і дівчина), а коли таке "вибухає" коли (жонатий чи заміжня)і нічого вже( чи то не хочуть, чи не можуть?) контролювати ,бо це вище їх сил,то тоді йде усе життя шкереберть.... Треба в Бога просити , щоб такі почуття відбувалися вчасно(пошуки супутників життя) ,щоб потім нікому ,та й собі також, не зламати життя.Бо дуже часто плутаємо захопленя,закоханість,привязаність із спражнім почуттям,і щоб його розпізнати,як вже тут згадувала Morena- (Дайте собі трошки часу і він (час) все вирішить за Вас. Може бути що коханий хлопець буде вже і не коханий, а може той новий виявиться "не то".):girl_cool:
     
  3. creep

    creep New Member

    мені 17-й минало...

    як я це розумію! в мене таке ж саме було...[пробіл]і є![пробіл]але мене досі лякало те,[пробіл]що ця катавасія триває вже 2 з лишнім роки,[пробіл]а тут....словом в плані скромності все було так само[пробіл](ну з моєї сторони) але він аж ніяк не красень![пробіл]познайомились ми в інтернеті вирішили зустрітись....[пробіл]бачила я,[пробіл]що не красень він,[пробіл]але сама не знаю чому мене до нього тягнуло...[пробіл]ну погуляли ми...[пробіл]я була така сором'язлива,[пробіл]не дала себе поцілувати[пробіл]:girl_blush2: думала хлоп вже в мене в кишені...[пробіл]а виявилось навпаки! не давався чути,[пробіл]я страждала....[пробіл]потім здавалось минуло....[пробіл]і так рік....і ось весною я його зустріла![пробіл]ноги трясуть,[пробіл]слово важко знайти....[пробіл]потім ще раз також випадково зустрілись...[пробіл]і нарешті в кінці літа я наважилась йому написати....[пробіл]словом що виявилось! я йому страшенно подобалась ще тоді,[пробіл]але він нічого не робив через комплекс :eek: ...ну трохи він нижчий за мене![пробіл]я була в шоці...[пробіл]але така :girl_in_love:щаслива:girl_in_love: ну словом мали ми йти гуляти,[пробіл]але шось мені тоді не вийшло,потім йому...так затягнулось і я зрозуміла шо нічого вже й не буде :girl_sad: десь через місяць я таки наважилась з ним поговорити і він відповів,що не може зустрічатись не кохаючи![пробіл]:girl_cray: я була така розбита....[пробіл]накручувала себе,[пробіл]намагалась забути з іншими...[пробіл]Але досі коли його бачу коліна підкошуються...[пробіл]боюсь,[пробіл]що воно ніколи не закінчиться [пробіл]:girl_sad:
     
    Останнє редагування модератором: 12 Січень 2011
  4. creep

    creep New Member

    банальне "шо його робити?!" або які ж вони всі трохипадлючки

    ситуація з теми дружби,чи то флірту...важко сказати...словом познайомились ми з хлопцем на такому собі скажемо з'їзді..я на нього тоді не надто увагу звернула,ну звісно трохи в моєму стилі,але й трохи ні...але він до мене відразу підійшов,познайомились усяке таке....а ввечері він побачив мене в платті і в нього мову відняло :girl_cool: може в мене і малий досвід (зараз мені 17,а йому от цього тижня 21) але не бачила щоб хлопці себе так поводили...це було так очевидно,що я йому подобаюсь! подруги вже з хіхіканням питали що то за...)) та як я вже писала,він мене тоді не надто як хлопець приваблював,і я щоб не давати багато надій старалась його не так часто бачити....потім ми роз'їхались по своїм містам..але зв'язок тримали...далі були усі ті знаки уваги,і я потрохи почала розуміти,що він для мене особливий спочатку як друг,а згодом і більше...але на наступний день після цього розуміння прилетіла ще й новина що він має кохану!:girl_sad: і вже понад рік вони разом...я не можу своїх почуттів висловити...не хотіла з ним спілкуватись,трохи уникала,але врешті зрозуміла,що без нього вже не можу....та все змінилось,таке враження,що він розуміє,що тепер я все знаю і більшого собі не дозволяє...постійно про неї говорить,які подарунки їй робить...я не можу цього слухати,тому вже спілкуватись нормально не виходить,але й без нього не те...та все нічого було б якби він не приїжджав за тиждень!не знаю як маю йому в очі дивитись...:girl_cray:
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: банальне "шо його робити?!" або які ж вони всі трохипадлючки

    Хлопець просто хотів пофліртувати, але не більше, і робив би до цих пір поки ви б не дізналися що в нього є кохана, а зараз робить вигляд, що ви його не так зрозуміли, і всім своїм видом і діями доводить що то просто "дружба". Одним словом - закрутив вам голову задля інтересу.
    Ви не переживайте, просто старайтеся не бачитися з ним і взагалі переключіться на щось інше - він просто не вартий вашої уваги, не марнуйте свого часу дарма.
     
  6. creep

    creep New Member

    Відповідь: банальне "шо його робити?!" або які ж вони всі трохипадлючки

    хм...сама не розумію як,але банально не додумалась до цього:girl_haha:..але мабуть таки на краще) та й бачитись нам часто не вийде...:girl_bye:
     
  7. olysuk

    olysuk Загублений

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    Це 100% правда, але так довго не витримаєш....
    Хлопець збоку вже намікає на весілля, і дитину хоче...а я боюся, щоб це не було "прив"язаністю", і поламаю собі все своє життя....:girl_in_dreams:
     
  8. Catnip

    Catnip New Member

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    Все життя треба терпіти і чекати, і це терпіння воно Вам потім добре винагородиться.
    Подумайте.. є коханий в якому Ви... в його почуттях можете бути впевнені (надіюсь так?), а є він, якого Ви майже не знаєте... Думаю таких як Він буде ще багато... а таких як Ваш коханий?
     
  9. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Любовний трикутник.Як бути?

    Я не можу нічого сказати про ваші відносити, бо не знаю вас, і навіть не знаю скільки вам років. Найкраще розібратися із своїми почуттями можете хіба що самі,єдине знаю ,що навіть довгі зустрічання не завжди відкриють вам істину.:girl_cool:
    Є у мене душевна подруга,розказати всю її історію життя -то цілий роман, тому тільки напишу максимально коротко.
    "вийшла заміж в 19 років за хлопця який упадав за нею і ніби непоганий, та чомусь оте залицяння ,захоплення,ніжності вона стрийняла за кохання, бо справжнього не знала.Отак жили,і ніби все добре і водночас якась напруга ,конфлікти,непорозуміння ,народили двох дітей,виховували кожен по-своєму і тут не було згоди щодо виховання. Вона старалася щоб було в хаті чисто,наварено,діти доглянуті і йому виділяла достатньо уваги,він зі своєї сторони старався заробити гроші ,робив подарунки та ревнував її сильно бо( думав раз вона мене не хоче в ліжку стільки скільки я, то у неї хтось є ),доходило чуть не згвалтування,а вона робила для нього все і поважала його та тільки як чоловіка і батька своїх дітей ,але не любила (то вона потім зрозуміла).:girl_in_dreams:
    Справжні почуття пізнала,:girl_in_love: коли вже розчарувалася у всьому і думала ,що в реальності таке кохання шалене буває лише у романах,проживши в шлюбі дуже багато років і не відчути, а невідчула бо їх не було (ховалися за жалістю ,привязаністю, потрібністю,милосердям та коли почалися справжні скандали вона не витримала і вирішила покінчити з тими муками терпіння):girl_cray:
    Тільки не подумайте, що вигороджую якусь одну сторону, я до обох відношуся добре бо розумію,що вони не мали бути разом.
    Можу продовжити , але не знаю чи треба. Я не лякаю , але дуже прошу уважно відноситися до свого вибору , прислухайтеся до свого сердечка,чи все ваш влаштовує в ньому ,чи не дратуєтесь побачивши якісь ізяни в ньому. Бо заміж вийти , то тільки початок , сімейне життя не свято - то будні, а в них є всього. Думаю той епізод з життя неодинокий, та не всі про це кажуть , чи ненаважуються щось міняти ,закрутяться в життєві кроговерті так і доживають. Думають, що не має таких почуттів , як в романах, бо не злилися з тою другою половинкою, так буває життя пройшло і половинку не зустріли.:girl_bye:
     
    Останнє редагування: 13 Січень 2011
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А читати у школі не навчили?
    А писати, щоб то прочитати можна було?
    Дайте хлопцям спокій. Рано ще...

    ЗІ: тема об'єднана з 2-х, автор(-и ?) яких не читають форум.
     
  11. TetyanaO

    TetyanaO миється в бані

    Плакала дєвчьонка, сльози нє унять... (с)

    Така ситуація: ми з хлопцем зустрічаємось більше 4-ох років. Декілька днів назад побачила, що на одній із соціальних мереж він прокоментував фото однієї дівчини: "да, тьолка то шо треба". Це при тому, що раніше він таких речей не робив. Я тепер сиджу і думаю: йому стають цікаві інші, отже, я втратила позиції, чи це всі мужики такі? Поділіться досвідом! Дуже чекаю!!!
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Дівчата, допоможіть!!!

    О, а чого ви так впевнені що не робив? Я б напевно так не вірила після прочитаного коментаря.
    Я не думаю, що вашому коханому стають цікавіші інші. Все таки він і після побаченого і так "оригінально" прокоментовоаного фото залишається з вами, а не біжить до тої дівчини із соціальної мережі. Постарайтеся напевно віднестися до цієї ситуації з гумором, якщо не замічаєте за ним якихось більших грішків.
     
  13. TetyanaO

    TetyanaO миється в бані

    Відповідь: Дівчата, допоможіть!!!

    Те що він коментрів не писав таких раніше - це точно. Та дівчина взагалі живе в іншій країні, тому він до неї так скоро не потрапить))) Її фотографії супер-пупер еротичні, а таких він колись казав бл.... Тепер, виходить, вони йому інтересні. Це мене і турбує((((
     
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дівчата, допоможіть!!!

     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Плакала дєвчьонка, сльози нє унять... (с)

    Глянув профіль:
    [​IMG]
    Це чийо? :)
     
  16. Barsuk

    Barsuk Member

    Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    В мене така історія можливо вона банально і тисячі таких стається в світі)) але все ж таки хочу почутити ваші думки і поради

    було це 1,5 року тому в соціальних сетях знайшла я своє щастячко з яким спочатку ми просто гуляли а потім через місяць почали зустрічатися. доречі поки далеко я не відійшла від теми хочу сказати шо нашу любов я називала святковою, бо
    познайомилися ми з ним на петра і павла - свято
    поцілувалися перший раз на спаса -свято
    почали зустрічатися на День Незалежності України- свято хоча й державне
    а розійшлися офіційно 8 березня -свято
    а останній раз бачилися і це мона і рахувати останнім днем коли бачилися 1 січня
    може це просто збіг обставим і я перебільшую а може така доля


    а розійшлись ми - через його маму спустя нашого небачення протягом 2 місяців я подзвонила йому і спитала в чому справа куда пропали
    на шо він мені сказав ми мусим розійтися мені мама не дає жити довбе про тебе все)))

    а його мама це взагалі окрема історія : їй ніодна дівчина не підходить і в кожній вона шось тай находить зле
    от в мені наприклад зле це
    те шо ношу окуляри
    зі Львова
    я вже мовчу про те шо вона мене посилала далеко і матюкалася в мою адресу але заради любові я стерпіла все

    відносини в нас з Андрієм були суперські ми майже ніколи не сварилися))) розуміли одне одного навіть розмови про весілля ьбули
    а спустя 5 днів після того як ми офіц розійшлися у нього в контакті тіпа появляється дівчина і моє серце мені підкажує шо це підстава
    і от я в знак помсти собі теж хлопчика завела)))
    незнаю чи добре може хтось шось підкаже

    але і ше одне скажу мені навіщовано того року і заміж вийти правда за кого я ше не знаю
    і також на другий рік народження дитинки
    правда за кого заміж іти я навіть і гадки немаю
    але в правдивість пророцтва вірю)))
    і ше є така річ коли я гадала сама собі мені сказало шо ми помиримся завдяки одному другові хоча я друзів маю тік двох і обоє від нього далеко
    от кому вірити шо робити боляче дивитися на цю брехню але і є бажання мстися
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Не беріть дурниць до голови, а якщо він Вас спраді любить, то не варив би кашу в контакті про іншу дівчину і не розказував, що його мама йому жити не дає, а оберігав би Вас від цього.
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

     
  19. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Таааа... форум стає все веселішим і веселішим:) Приходьте до мене, я Вам щось ліпше навіщую за акційною ціною, може, навіть скажу, за кого вийдете заміж.
    А, і коли пишете, розділові знаки інколи ставте, цього сезону це модно:)
     
  20. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    спочатку оберігав від мами))) тепер здався))) і я вірила
    а вірніше я вважаю шо його зазомбували