Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    то вже виглядає трохи не па взрослому. Прийшов додому, зловив коханця, влаштував шкандаль - згідна, або просто боїться, що коханець буде молодий і "дужий" і сам дістане прочуханки.:girl_crazy::girl_yes:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @flame, то просто раманціка! Мо він перевіряв чи ДВ спит, щоб не волала
    де він був. А так походив-послухав, спит кохана і тихенько до хати, і під ковдру --шасть! І єслі шо- то "я давно вже сплю!"
     
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Мммм! То я просто помукаю, бо ше не знаю, чи то мені тре та хвамілія :girl_haha:
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2015 ---
    Вазможна. Бо я страшна кубіта, а Рудий боїться мами і мене:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    наша пісня гарна, нова, починаєм її знову:tease:
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ольцю, хвамілія-хвамілією. Але коли хлоп по буху починає лазити попід вікна хати "с надєжай" мене в чомусь засікти, так сказать...Просто слів нема.
    Я ж переживаю, шо то з віком його шторить, але вік пройде хутенько і він перешториться на щось інше. Але мене бісить, що він "старий, мудрий і з досвідом", а горілонька порівняла його з "малалєткою". Ще би раніше порівняла, то нічьо... Але зараз!
    Дівчата, шануйте пенсію! Або не зв'язуйтеся з таким "щєстєм", бо можна передчасно ласти склеїти. Від сміху .
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    добре мислиш. І фамілія і маєтки А шо? Ти йому найкращі роки, а він тобі шо? Купу ревності і всьо? Не ведись на провокацію. На крайняк, роби через рисочку, типу Любов Степанівна "Юна Фіялка - Рижий Паримух".Шикарно виглядає в документах:girl_haha::girl_blum:
    --- дописи об"єднано, 26 Липень 2015 ---
    нашо? Бо не треба буде "обов"язкову" програму катати, бо ти вже відкатала "довільну"?
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2015
    • Смішно Смішно x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Особливо в закордонному паспорті!
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    :facepalm:ти такі методи знаєш, нашо тобі та пенсія
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ми з ним розійшлись :girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    хочеться написати "співчуваю", бо розумію теперішні ваші почуття, але відчувається лише радість за вас :girl_claping:
    ви варті кращого:girl_yes2:
    ну а про ваші стосунки - "что и требовалось доказать":girl_yes2: все було очевидно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    З основних відчуттів зараз: легкість і свобода :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 7
  12. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    дозвольте поцікавитись чи Ви ініювали розрив?
    Я тут тихенько читала вашу історію, але не бралась коментувати.
    Тепер у вашому житті є місце для чогось нового ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я лиш підігріла. Останнім часом було дуже важко, я багато плакала і страждала. В черговий раз я висловила йому своє незадоволення його поведінкою. Він сказав, що давай припинемо ці стосунки. Я вже давно вирішив, у нас є деякі протиріччя. Першою моєю реакцією було полегшення. Аж самій дивно стало. Я відповіла: Добре, що ти це зробив. Я би це зробити не змогла. Потім би мучилась, що може треба було ще почекати, що це моя доля і т.д. А так ти вмив мені руки. І добавила, треба було ще рік тому розірвати стосунки. Він був шокований, приголомшений моєю реакцією. Сказав, що всякої чекав, але не такої. На тому і розійшлись. Це сталось 01 листопада.
    Зараз я ніби на великих качелях, то сумно, то весело, то легко, то важко :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я довго думала чи писати чи спробувати самій розрулити ситуацію. Але щось не виходить. Я тільки дурниць наробила. А тепер не знаю як вийти із ситуації з мінімальними втратами. Зараз читаю всякі поради на тему "як відшити залицяльника". Сижу і мало не ридаю від сміху. Хоч насправді мені геть не смішно. Бо треба зробити так, щоб людина зрозуміла, що між нами ніц бути не може, але водночас зберегти нормальні стосунки Розумію, що треба взяти себе в руки і нарешті щось зробити. Відмовитися від "кави" не вийде вже. Значить треба тим скористатися і зробити так щоб вона була перша і остання. Як це зробити? Пропонуйте варіанти, навіть смішні чи на перший погляд дурні. Чим більше ідей, тим краще.
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Happy Fiancee, прийдіть з чоловіком і зробіть війки-"бабочки". Щось : "а я думала дружня зустріч, посидимо-посміємось...."
    Думаю це допоможе.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Креативно Креативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Як то не вийде?Так і кажете, що ви жінка невільна.Добре подумали і прийшли до висновку,що вам би було неприємно,якби ваш чоловік отак пішов з кимось на каву. Навіть дружню.Тому,вибач,не сприймай це на свій рахунок і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 4
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Що значить не вийде відмовитися, просто відмовтесь і все. Бо з таких "невинних" походеньок на каву, дуже часто трапляються нехороші речі.А потім "ой невинна я ,він сам прийшов". Іра файно вам порадила одна не йдіть, візьміть чоловіка. Це вгомонить непотрібного залицяльника раз і назавжди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Прийдіть на каву з племінницею (або ще в когось дитину "позичте") Дитина відволікатиме кавалєра від любовних ініціатив. Посидите, мальота буде постійно між вами "бе-бе-бе" от і не вийде у вас нічого :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А коли ж мені тоді сказати, щоб припинив ті залицяння? На роботі ж не можу. А далі переписуватися в соцмережах я не хочу. Хочу поставити нарешті крапку.
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2015 ---
    Власне я не збираюся сидіти цілий вечір і спілкуватися. А прийти, поговорити "по дєлу" і піти.
     
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну то поставте. І не треба казати,що це важко. Це дуже просто. Взяли і поставили. У вас залізний аргумент,ви ЗАМІЖНЯ жінка.
    Все більше на цю тему писати нічого не буду, я свою думку висловила:girl_bye2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1