Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    саме так ;) кумедно, не звично. Скажу більше я через рік, його дівчині (ну тепер вже наречені) купляла подарунки ;)Можете кидати скільки хочете тапками, але він є моєю подружкою.
     
  2. Siania

    Siania Love Life

    Що можна дати за 3 тижні?
    Якби в нього була іскра - він би так легко не пішов. Якби в Джузі була іскра - вона б теж не вагалась, її б тягнуло як магнітом.
    Хоч в когось в парі спочатку має бути іскра, тоді є шанс на відносини. А так...що можна давати коли нема бажання?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Багіра

    Багіра Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 25 Лютий 2016 ---
    та навпаки приємно просто попереписуватись, без напрягу, коли ніхто нікого не ображає і не звинувачує, коли тема серйозна то всі такі фурії)))
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Самі ж відповіли...Іскру!

    Може це я така, може що...Але я якраз відразу розумію чи це моє чи ні (ну це дуже теоретично написано, я напевно і після весілля ще буду вагатись чи то дійсно моє). Я не можу пригадати хлопців, симпатія до яких з'являлась б з часом(скоріше навіть не симпатія, а іскра, щоб аж метелики в животі), або є, або нема іскри . Хоча це може бути індивідуально.
     
    Останнє редагування: 25 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 2
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    мені, тепер вже, чоловік сказав, що любить і переїхав до мене жити:girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. DBar

    DBar Member

     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    В моєї подружки схожа ситуація, але не те, що вона в двох була закохана, а те, що зустрічалась із хлопцем і він зник. Повернувся через кілька місяців, сказав, що їздив у Москву на заробітки і зробив їй пропозицію. Вона погодилась, одружились і навіть рік не прожили.

    Ну не мужик це... Ну де він ті півроку був? Він що не розумів, що ви страждаєте? Йому було байдуже? Навіть як десь сидів -- мав зізнатись. Або як гроші заробляв -- то чому вам цього не сказати? Де він був півроку? Погуляв і зрозумів, що без вас не може? А півроку міг?

    Та й ви не сильно за ним побивались, раз іншого покохали, та ще й той інший із сім"ї пішов. Тому наразі, при цій кількості інформації -- я за другого
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    може це не так почуття до колишнього знову з'явилися, як здійснилося те, що Ви колись хотіли, тобто
    тоді він зник, а зараз появився, але де він був той час? чому не писав, чому не дзвонив? Ви це його питали, чи його пропозиція засліпила все інше?
    якщо от так людина без пояснення зникає, обриває всі стосунки і зв'язки, то навряд чи можна говорити про її надійність, довіру, і вірність. він вирішив все без Вас, просто прийняв рішення зникнути. потім прийняв рішення освідчитися, і все то з невідомих причин. які будуть його дії в майбутньому теж невідомо.
    а чому не одобряли розлучення? статус коханки Вас задовольняв? якщо хотіли свою сім'ю, то поки хтось перебуває в іншій сім'ї, то своєї не побудуєш з ним:). я не буду вже висловлювати своє особисте ставлення до того, щоб бути з одруженим чи ні, бо це вже справді рішення кожного, і судити не маю права. але раз вже так сталося, що теперішній розлучився заради Вас, щоб бути з Вами, то він цього хоче і доводить це.
    а колишній які вчинки робив заради Вас?
    треба це і порівняти, і вибрати когось. бо так це обман і того, і іншого.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну так спитайте його чого, як, навіщо? тоді не могли спитати, бо він зник, зараз поки маєте нагоду, то можете вияснити.
    хоча може і взагалі не потрібно шось з ним починати і згадувати, а бути з теперішнім і все.
    але якщо є якісь недомовки і невизначеність, то хоча би для себе все прояснити, і поставити крапку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Fast

    Fast Well-Known Member

    Я теж за другого.
    але ж пишите в минулому :)
    Нє, то якесь безглуздя зникати на півроку. Що він робив той час. Ви готові, що знову от так зникне? Нє то не серйозно.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Ilonasidoruk

    Ilonasidoruk New Member

    Я не знаю що робити. Моєму мужчині 43роки, він одружений, має дитину. Мені 21,з ним я вже 4 роки, мучуся, чекаю, люблю, думала завжди що дочекаюсь нарешті і нашого спільного життя. І от на днях гуляла я на весіллі у своєї подружки, і якось все так вийшло що я зрадила ньому з молодим і гарним хлопцем, алкоголь теж там відіграв не останню роль, це в мене було вперше. Я вирішила нічого ньому не розказувати. Далі, на наступний день, іду я на гостину знову зустрічаю цього хлопця, він приносить мені 61розу, ми сидимо за столом спілкуємся, пємо вино, знов мене понесло і поїхали ми до мене на квартиру, за яку платить мій мужчина. Поки я з цим хлопцем була в близькості, до мене постійно дзвонив він, і я зрозуміла що щось тут не так. Виганяю хлопця, і заходить він, я в халаті, в шоці, і він в шоці. Просить мене зараз щоб я була з ним, що вибачить, що любить, та і я його люблю, просто все якось швидко так сталося, сама ще не зрозуміла як я так оступилася. Не знаю тепер що робити, пробуємо з цим жити, не виходить, воно його мучить. І мене теж мучить.
     
  12. Ilonasidoruk

    Ilonasidoruk New Member

    Не хотіла я так щоб було. Я просто випила лишнього. Тай викручуватись не було куди, сказала як є, тай все.
     
  13. Merry

    Merry Well-Known Member

    Візьміться нарешті за розум і перестаньте робити одні суцільні дурниці в своєму житті. То я в першу чергу маю на увазі стосунки з одруженим чоловіком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 3
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, це не алкоголь, адже ви були близькі не один раз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    Те що він одружений і має дітей вас не мучить, а секс з нежонатим мучить. Інтересна в вас мораль.
    Відштовхуючись від того , що вам 21, тобто ви з жонатим крутите від 17 років, раджу схаменуться і навести лад в власному житті, при тому не пхатися в чуже.
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ну , зрадили зраднику. 1:1
    Він же дружині зраджує з Вами? Чи більше боїтесь, що з тої хати таки вижене?
    Ситуацію можна розглядати з різних сторін і запропонувати вам безліч варіантів дій. Але я вже доостатньо виписалась щодо іншого дивного трафунку. А аналізувати трикутник «жонатик/зрадник—коханка/утриманка—ще якийсь лівий хлопець 2 рази» ... Що собі зробите з життям, то і буде. Може, інші дівчата щось порадять.. на сторінок так 10 )) А взагалі, корисно і самій думати. До сексу, після, а деколи й замість.
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2017
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Ilonasidoruk, а я от не бачу ніякої проблеми)))). Якщо і так все так не морально. То у чому проблема? Інкстинти рулять у вашому та його житті. То й "гуляйте" наліво і направо). Він гуляє, ви гуляєте. Все супер! Тільки жінку та дитину шкода. А Вам можу побажати, щоб люди з Вами поступали так само, як і Ви з ними.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Ilonasidoruk і написали ви тут свою історію щоб що? Що ви хочете почути: не зраджуйте - так негарно? Так не у вашому випадку. Швидше навпаки: чим більше спілкування з протилежною статтю, тим більше шансів знайти свою половинку і закінчити нарешті стосунки з одруженим чоловіком. Якщо не вистарчає сил розірвати ці стосунки зараз. Хоча, звичайно, алгоритм дій мав би бути: закінчити ці стосунки-час на роздуми-нові стосунки.
    Не тіште себе ілюзіями, що ваш мужчина колись кине свою сім'ю. Та він і не ваш, якщо вже так чесно....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    а мені здається що ні він вас ні ви його
    От так чесно, ви б полюбили його, якби він приїжджав до вас на тролейбусі, не помагав би фінансово?
    Йому в кайф, бо молода коханка. А вам, бо фінансова подушка. А душа то хоче романтики, почуттів, пристрастей. І щоб гуляти днями і ночами і не боятись, що хтось побачить і дружині скаже. І щоб шумні компанії. І щоб ходити на забави разом
    Лишайтесь того ровера. Живіть своїм життям. Не віддавайте свою молодість
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Ilonasidoruk, а якого ви взагалі хочете майбутнього? Щоб одружений розвівся і одружився з вами? Чи вам підходить роль коханки? Якщо перший варіант, то дуже сильно сумніваюся, що так буде. У нього дружина, дитина, навіщо йому знову одружуватися, і створювати нову сім'ю? Чи він вам шось обіцяв? Про його моральні якості то взагалі окремо можна говорити.
    Якщо хочете залишатися коханкою , то чому тоді переживати за зраду? Тим більше тут у вас зради по колу ходять, як в серіалі.
    Й тим більше думаю, що не алкоголь у всьому винен, а скоріше бажання бути з молодим, красивим, вільним.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3