Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Залишилося дізнатися, чи той молодик не є часом коханцем дружини жонатика. Тоді з ламаної вийде чотирикутник! Люблю геометрію ;)
     
    • Смішно Смішно x 16
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Altera

    Altera зачарована птуха

    мені одній здається, що ТС нас майстерно тролить?:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Всяке може бути, але навіть, якщо виносити цю історію на загал, то тут треба розібратися. По перше- дівчина молода, і як кажуть сусіди "перший блін, завжди комом", по друге-дійсно зрозуміти, що хоче молода особа від тих хлопів? Думаю, все банально, то все життя, думаю навчить.
     
    • Креативно Креативно x 1
  4. Altera

    Altera зачарована птуха

    та ясно, шо всяке..
    але гляньте на нікнейм - яка.. коханка у здоровому глузді писатиме отак ім"я-прізвище? Навіть якщо воно вигадане:)
    Не тратьте себе на поради - вони їй не потрібні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та, яку не тримають в таємниці. Багато є випадків, коли всі все знають і живуть далі. Я знаю двох.
    І я ще не бачила троля який би тут щось втролив)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    давно так не сміялась)) Оце життя прикольне)
    А якщо серйозно, то у вас, автор, не проблема у почуттях/зраді, а проблема у фінансовій залежності.
    --- дописи об"єднано, 20 Вересень 2017 ---
    Ну таке люблять казати, щоб відлякувати коханок)) Ще й як кидають сім"ї. Але не біжать одружуватися на коханках - це факт. Ще й з тими, яким казки 4 роки вже розказують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    вважаю, що Вам треба пробувати налагодити стосунки з тим молодиком, з яким Ви на весіллі познайомилися.судячи з того, що він після весілля прагнув і надалі продовжувати з Вами спілкуватися, значить, він таки заслуговує уваги! тому що, якщо б це був для нього звичайний алко-секс, він би Вам не дарував квіти а просто зразу би знову пропонував стрибнути Вам до нього в ліжко.

    а тепер, реально сядьте і уважно перечитайте те, що написали і ЗАДУМАЙТЕСЯ !
    43р., одружений, є дитина. Вас, фактично, випускницю з шкільної лавки, взяв на поруки в 17р! . і вже 4 роки , вішає лапшу на вуха кажучи Вам, що залишить свою дружину з якою він, судячи з його віку, прожив не менше половини свого життя...
    ну Ви реально в це вірите ?))
    скажіть будь ласка, на що Ви надієтеся? тільки от чесно. що, навіть якщо станеться чудо, і він залишить свою дружину і дитину, він прийшовши до Вас тут же захоче створити "міцну" сім'ю з Вами? він хоче від Вас дітей? він тут же познайомить Вас з своєю родиною? у Вас будуть сімейні гостини з його та Вашими родичами? він введе Вас в його реальне життя ? Ви про це говорили ?
    Вам лише 21рік ... 21рік !!! а Ви вчепилися в 43-річного одруженого...
    Ви що, не вірите у власні сили і можливості ? думаю, Ви симпатичні самі для себе)) ви ж це усвідомлюєте ? що Ви симпатичні ? я думаю, що Ви досить гарна, юна особа:)
    якщо так, то лишайтеся Ви цього 43-річного ровера... у Вас ще все попереду, тому що з кожним роком ми все-таки стаємо трохи розумнішими... не тіште себе ілюзіями ...в людях завжди важко розчаровуватися, але інколи це нам, як повітря, потрібно. пора вже виринати з своїх юних "рожевих мрій" і йти в доросле життя.
     
    Останнє редагування: 20 Вересень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    найкраще питання.
    І коханка-не коханка - не ключове у цьому. А от утриманка від раннього віку - це дуже ризиковано. Замість того, щоб збудувати власне майбутнє, повністю узалежнитись від людини, від якої жодних гарантій немає і бути не може. Розбите серце - це завжди погано. А розбите серце і нема засобів для існування - гірше. Так що раджу братися за розум в усіх сенсах слова.
    Це я для випадку, якщо топікстартер - не троль.
     
  9. YNadiyka

    YNadiyka Member

    Лікувався мій чоловік з бронітом в столиці ( від дому 200 км). Приїхала забирати , поки він ходив до лікаря по виписку , залишив телефон в палаті (як же тут не подивишся) глянула , як там мій рідний сумував , на яких сайтах зависав. Багато пошуків сайтів еротичного масажу в Києві. Потім дома речі розбирала , прати , як зазвичай кармани перевірила , щоб нічого лишнього не випрала. Клаптик паперу з номером телефону і адреса . Ну я ж профі зразу в інтернет , задаю пошук еротичний масаж Київ , майже відразу той самй номер і таж адреса. І ще одне в іншому кармані пачка презервативів . Я до нього - рідний , то ти крепко лікувався? Каже я хотів щоб мені груди помасажували , щоб швидше кашель пройшов. А я йому, то ти спеціально еротичний масаж вибрав , що б кашель пройшов , ще й презервативи взяв , розраховував на продовження? Мені певно й казати не збирався? Та ні я мав розповісти , якби хотів приховати то все повикидав би з карманів, мені просто було цікаво. Почав розказувати , що там лише масаж і ні ні все інше. Навіть для пар роблять еротичний масаж. То я тепер сказала , що теж хочу такий же еротичний боді масаж, кажу тільки мені хай хлопець робить, а він - хлопець ні , хіба каже тобі буде цікаво , як об тебе грудьми буде тертися дівчина , і ти каже не зможеш. Цим ще більше зацепив , тепер кришу рве , ХОЧУ ЕРОТИЧНИЙ МАСАЖ , перевірити себе чи зможу і хай він "козел" рідний трохи по мучиться - це ж не зрада , а користь для здоров'я , як він мені пояснив. Я теж хочу бути "здоровою".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Отако всяке таке різне читаю і дивуюся(((... "куди котиться цей світ..." Це все печально і сумно, справжні почуття - то тепер "полова", сучасний ритм життя - паті, двіжі, і суцільна аморальність...просто гидко. Тому що, насправді, можна все вирішувати , інакше, можна би було з дружиною поговорити і разом спробувати щось нове, але де там...
    А Вас мені щиро шкода, але якщо й ви сходите самі на еротичний масаж-то це ніяк не вирішить ваших проблем, а лише їх поглибить, та й не отримаєти ви того задоволення, бо це все буде зроблено "на зло", щоб провчити, і т.д. Спробуйте, мабуть, краще поговорити з мужом, і донести до його свідомості, що вам це боляче, що він поступив негідно. Якщо хочете зберегти здорові стосунки - мусите просто забути цей момент, ніби й не було. Але це, звичайно, якщо чоловік щиро усвідомить свою вину і ви будете певні, що він все осмислив і більше такого не повториться. Якщо щиро попросить вибачення, і якщо ви така людина, яка може таке забути і не згадувати ні при яких обставинах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Смішно Смішно x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    От же ж хитрий хлоп. Бронхіт він буде еротичним масажем грудей лікувати. А якби з гемороєм в лікарні лежав, яку б відмазку придумав?
     
    • Смішно Смішно x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    страшно уявити!
     
  14. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Тоді б жінка мусила вести до проктолога, на еротичний масаж.
    Вже як все лікувати масажем, то все ))
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    :connie_pull-pigtail:girl_in_dreams: То той во, питання по-за правилами форуму. :haha:
    Зараз наша бурна фантазія таке лікування з використанням народної медицини і йоги придумає, що
    :girl_yes2:
     
    • Смішно Смішно x 4
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Можем повгадувати в темі про інтимні іграшки:girl_blush2:
     
  17. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    той самий масаж, тільки у виконанні моцного представника негроїдної раси, кажуть вони тойво... масажисти добрі))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Анекдот трохи в тему, може як аргумент для форумлянки згодиться:
    - люба, правда з презервативом - це не зрада?
    -ага, а з глушитєльом це - не вбивство
    ...
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. rusyarusya

    rusyarusya Member

    Моя подруга зустрічалась з хлопцем, як виявилось він трохи погулював...... все як кажуть вилазить.....вот він зраджував з її знайомою, коли все вилізло то притензій до знайомої вона немала а вот до свого "благовєрного" трохи назбиралось. І було в неї питання не "чому?" а "для чого?" але хлопець (30 років)))) не відмазувався, не оправдовувся а просто сказав їй "інтимної близькості в нас не було тільки мінєт а мінєт це не зрада!" Вона була в шоці, і продовжувати якусь дискусію пропало бажання.
     
  20. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1