Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 3
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. rusyarusya

    rusyarusya Member

    В кожного свої "таргани", ви відповіли на своє запитання!))
     
    • Креативно Креативно x 1
  4. saturn

    saturn New Member

    так чого зволікати? ти і він хочете і не проти то спробуйте.
     
  5. Constance

    Constance New Member

    Вже роками кохаю свого колишнього однокласника. Завжди думала,що кохання та ще й невзаємне не може так довго тривати.Не сказати,що я сиджу в дома,роздумуючи лише над ним. Я живу повноцінним життям,зустрічаюсь з хлопцями,але ж про які серйозні стосунки можна говорити,якщо в серці лише він? Це просто якийсь жах. Я вже сама бажаю,щоб це закінчилось,адже закінчивши школу,ми перестали бачитись. І він щасливо живе без мене. Так само як і я хочу жити щасливо і покохати когось. У 20 років я не маю наміру жити лише надіями.Недавно мені спало на думку,що можливо це через те,що я так і ненаважилась з ним поговорити про це.Можливо прояснивши ситуацію,мене б відпустило.Вагаюсь чи варто йому це все розказувати роками потому? Чи можливо це просто безглуздо?
     
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Тююю, а чого не сказати? Обидвоє такі молоді. Нема відносин, нема зобов"язань. Для чого культивувати комплекси?
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2017 ---
    рОками по чому? По школі? Хочеться тільки сказати "мімімі" А в школі як було між вами?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Constance

    Constance New Member

    Ну...це було те що зараз називають вільними стосунками...особливо в випускному класі...ми то були разом,тоді помітивши його з черговою "подругою",я теж шукала шастя де інде. Він у мене завжди був "перший хлопець на районі"
    Проте,я не хочу будувати з ним стосунки.Хочу,щоб мене просто відпустило.
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Constance, ну напевно, я би зараз (як мама) сіла би поруч, притулила б до себе , перебирала волосся і намагалася поговорити.
    "Пташечко моя золота, чому ти так думаєш про нього?"
    Що в твоєму розумінні "вільні стосунки?"
    Якого щастя? Для чого? Щоб помститися йому чи задовільнити власне его?
    звідки ти це знаєш?
    чому? Сама собі чесно дай відповідь.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    можливо Ви просто ідеалізуєте його і те. що було між вами ....
    пс.. знаєте зара я вже така мудра. могла написати б - та забий на нього.. але свого часу я теж таке переживала і розумію Вас, але воно минає. просто не зустріли ще того самого..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Можливо для початку варто просто зустрітися, поспілкуватися і визначити чи це кохання до нього чи до своєрідного образу який ти уособлюєш в ньому. А тоді вже робити відповідні вчинки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Constance

    Constance New Member

    Проблема завжди була в тому,що ми обоє горді. Як він завжди хотів показати,що я маю ледве не жертви приносити Богу в подяку за те,що він дістався мені. Та і я від нього не відставала. Я дуже хочу,щоб це завершилось,єдине,що мене стримує-це його реакція. Скоріш за все,він взагалі вже забув цю всю історію. І я не хочу,щоб він думав,що мені це важливіше ніж йому.
    П.с. ви не пробували підробляти психологом?
     
  12. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ох як же мені не вистачало мене 30-річної в мої 20 років... Це ж скільки сліз можна було б зекономити та скількох розчарувань та помилок уникнути! Але то є життя і досвід, що саме по собі теж непогано.

    Дуже подобався однокласник (9-й чи 10-й клас, вже точно не згадаю). Я навіть валентинку йому купила, підписала, але... так і не наважилась подарувати. А ще й подружка сказала, що точно знає, що мій типаж йому не до вподоби і йому подобаються зовсім інші дівчата. Яким же було моє здивування, коли вже багато років по тому побачила у соцмережі його дружину - таку ж худеньку блакитнооку білявку =) Відчуття закоханості (хоч і невзаємне) було досить приємним. Але я не будувала жодних ілюзій стосовно нього. Ну бо й справді - якби я йому подобалась, то сам би підійшов і запропонував зустрічатись. І звісно не мала жодного наміру навіть у соцмережі після завершення навчання зізнаватись йому у тих почуттях. Бо це нічого б не змінило - в сенсі його ставлення до мене не змінилося б.

    У вашому випадку можна, звичайно, і сказати. Ви, наскільки я зрозуміла, зараз ні з ким не пов"язані серйозними стосунками. Хоча...

    Ну і нащо вам оце? Зізнаватись у почуттях такій пихатій людині - щоб зайвий раз потішити його его?

    П.С. Ой, зараз у мене знову полетять капці за постійне вставляння "5 копійок" зі свого досвіду =)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Constance

    Constance New Member

    Ви праві. Я собі говорю,що це не така вже і проблема...що через пару років мені буде фіолетово. Але,в даний момент нічого не можу з собою вдіяти
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    психологом "підробляти" не можна. Можливо в багатьох дівчат, яким би була потрібна професійна і толкова порада, на шляху трапляються "підробляючі психологами" і ускладнюються всі їх проблеми. ДП - дівчачі балачки, але не психологічна порадня.
    @Constance, тут можна поговорити, відкритися, побачити 100+1 думок, спроектувати на себе, але це не панацея.Ми - різного віку,досвіду, бажань, переконань і т.д.
    Колись ( в школі) я хотіла бути вчителькою або психологом, але з часом зрозуміла, що не зможу. Не зможу все пропускати повз себе, давати професійні поради. Власний життєвий досвід - одне, професійна порадня - кардинально інше. .
    якби "дістався" теми б не було.
    що? шкільні мрії?
    :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member



    А щоб не зовсім вже злісно офтопити, додам, що для кожного віку є певні життєві виклики, які треба пройти. Заради отримання досвіду і власного зростання як особистості. Те, що у 20 років здається майже трагічним, з висоти 30-40 років бачиться дрібницею, не вартою уваги.

    Головне - не шкодувати потім, що чогось не зробив і втратив певні шанси чи можливості. Як от сподобався хлопець із черги за умовним "хот-догом" - треба підійти і знайомитись. Щоб потім все життя не думати - "а раптом це була доля?" .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Щоб трохи вас розсмішити. Десь +- у вашому віці завязувались в мене стосунки з хлопцем.
     
    • Смішно Смішно x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 1
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Lathorien насмішили ви мене)))але ті Славіки такі, дуже себе люблять:girl_haha: До речі інколи лиш 1 невинною фразою можна зіпсути побачення. Але лише якщо людина не своя. Бо комусь би навпаки сподобалось таке чудо:girl_smile:. До речі, ті хто дуже вміло сиплять компліментами частенько виявляються пікаперами або просто кажучи бабіями.:girl_curtsey:
     
  18. Dushelove

    Dushelove New Member

    Привіт дівчата.
    Двадцять років подружнього життя... Як камінчик у воду. Бульк, кола розійшлися і сліду немає.
    Можливо є знавці психології, або мудрі жінки. Задавайте питання, може дійдемо толку, чому мені так не "повезло".
    Я вважаю що, винна в усьому дружина.
     
    • Тупо! Тупо! x 3
  19. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ооо, черговий троль-бот. Налітай!!!Свіже м'яско. Вибачайте за офтом, я не спала вже 19 годин, тому незабаром переходжу в паралельну реальність )).Я буду перша - так, то всьо вона винна, на себе навіть не думайте, то тіки вона і всьо!! Тут і до бабки ходити не треба)) Якщо моя відповідь вам підійшла, то можна і тему закрити!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Dushelove

    Dushelove New Member

    Мм.. Але це не відповідь, це погодження з тим, в чому я переконаний. І оскільки Ви на цьому форумі не одинока, то Вашої думки замало.

    Ок. Я розумію що, неправильно вислуховувати тільки одну сторону. На жаль, дружину не можу долучити до спілкування.
    Тому давайте будемо спілкуватись у такому форматі:
    я, це я
    усі дописувачі форуму, моя дружина.

    Отож, я задаю запитання:

    Чому я с тобою живу? Ти дурна і негарна. Негарна то ще пів-біди, якби була розумна, то була б і гарна.