Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. ksenia

    ksenia Member

    Перше враження, що ви або троль або трохи хворенький.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Може тому шо дурний? Ну бо як ще назвати людину, яка 20 років гризе кактус...
    А якщо 20 років все було добре, а потім раптом стала "дурна і негарна", то ще гірше.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Бо нема альтернативи...
     
  4. Dushelove

    Dushelove New Member

    @ksenia У більшості випадків перше враження про людину не відповідає дійсності.

    @Online Ось у цьому згідний. Це потрібно було припинити вже давно. Але я думав що можна якось виправити, я пояснював як і що потрібно робити, щоб було все добре. А потім з'явилась дитина. А в останні роки я зрозумів що дружина просто не усвідомлює, що відбувається. І в усьому винить мене. А в критичних ситуаціях, давить на жалість.
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Це питання адресоване виключно собі самому.
    Ми тут, на форумі, такий холівар розвести можемо що огогогого, забудете з чого почали. А питаннячко, на мою думку, ключове
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Йой, а що ж то ви такий гарний і мудрий та з дурепою зв’азалися? Біднятко, то ж ще мабуть всі ці роки вказували на всі недоліки, а вона не слухала. Ну нічого, ви ж такий мудрий і гарний зараз собі ррррааааз і знайдете розумницю і красуню і послушну і яаааак заживете. Лиш от одразу з першої зустрічі їй не забудьте розповісти яка колишня була дурепа і страшна і неслухняна, щоб вже нова вас берегла і гордилася своїм чоловіком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Dushelove дружина від вас пішла,чи то ви її?
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну та, давно на форумі не було чогось, чи когось такого:))
    Тому погоджуюся, що прийшов троль, чи хтось матеріал для статті шукає)
    Ну бо, щоб так прийти на дівчачий ( переважно) форум і зразу почати казати, яка дружина погана, негарна, нерозумна - дивне і неправильне рішення:) Ви вже цими фразами налаштували всіх проти себе.
    Не вірю! ( в те, що це реальна людина з проблемами). Хібашо проблеми в голові) Скучно, нудно, прийшов на форум посміятися і подивитися на реакцію інших)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А вона раптово стала дурна і негарна? Чи то коло такого 'мужчини', як ви, вона так розцвіла?

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    А для чого взагалі це обговорювати?.
    Рішення прийнято!
    Зібрав речі і пішов в вільне щасливе життя)))
     
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я так для себе сьогодні проаналізувала широке коло знайомих- в мене нема жодної знайомої пари де жінка негарна дурепа, а чоловік привабливий, розумний і реалізований. Навпаки, з невеликими поправками, зустрічала не раз.
    Так що прошу пана налагодити собі люстерко, бо щось вам всьо криво в нім виглядає
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  12. Dushelove

    Dushelove New Member

    @iragonzales
    Не пішла, і не відпускає. Це я думаю, для чого мені жінка яка навіть не може доглянути за собою. Але мене тримає дитина, яка ще відносно мала.
    Да і піти я хотів би не до розумної та вродливої. А просто піти. Але коли згадую про мою доню, то не можу. Для неї і я і мама яка б вона не була, це одне. Прийдеться терпіти.

    Інших панянок, напевне проігнорую. Надіюсь що ви ще молоді, раз так "просто" міркуєте. Ви навіть не поцікавились " чоловіче, то що там не так з твоєю дружиною?"
    Я теж міг би понаписувати огогого, і можливо ви поміняли б свою думку, та думаю не варто.
    Не судіть людину незнаючи причин, які змусили її так чи інакше поступити.
     
  13. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    То навіщо тоді писати і не розкрити причин ?
    Ось я відносно молода і мені цікаво що ж може тримати чоловіка біля дури,яка не вміє навіть за собою доглядати
    І ще страшно через 20 років спільного подружнього життя раптом взнати,що я страшна і дурна
    Тож поділіться досвідом,що на Вашу думку,має робити дружина щоб такого не сталось
    Я серйозно ,без іронії
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Ой, чи то не той "мужчина" з Фб, що на людоньках плакався на свою дружину, з якою після розлучення живе в одній квартирі? Бо то для мене чисто він з "варіантами на тему".

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    В мене теж нема. Але я так собі подумала. Теоретично такий варіант міг би бути можливим за умови, якщо в цієї "негарної дурепи" дуже багаті батьки, які просто мліють за своєю донечкою і дали їй все - і житло, і грошей неміряно. Тоді у підсумку маємо шлюб за розрахунком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    так, я дуже молода...І впринципі дивлюся телевізор, і наші можновладці не дуже парятся як ви тут))). Стара і не гарна? непроблема, раз і вже є молода і красива. А жінку в монастир чи куди її таку дурепу. А ви просто собі того не можете дозволити, бо молоді коли кидаються на старе, то воно має бути при грошах...
     
  17. Online

    Online Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 18 Червень 2018
  18. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    А чого ігнорувати, я спитала, чи то вона раптово негарна і дурна стала? Самі пишете якісь дозовані дані і хочете поради чи розради.

    Надіслано від мого F5122, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Обожнюю один анекдот.
    Сваряться чоловік і дружина.
    Він до неї кричить:
    - Ідіотка!!!
    Вона до нього:
    Ну та ясно...А от вийшла б заміж за генерала, була б генеральша.
    :girl_haha:
    Навіяно назвою теми...
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    прийшла писати те саме :)
    Звісно, що - дурепа
     
    • Подобається Подобається x 3