Мамо, але я дурна (с) сестричка Віка. Або лямур-тужур-бонжур...

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем красинйа, 20 Серпень 2009.

?

кого обрати?

  1. одружений коханець

    2 голосів
    16,7%
  2. колишній

    0 голосів
    0,0%
  3. нікого

    10 голосів
    83,3%
  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    По-перше, будувати свої плани на ворожіннях, то повний абсурд. По "молодості літ" теж андріївськими ворожіннями бавилась, то згідно навороженому, мабуть мала б на сьогодніи бути тричі розведеною з двома дітьми:girl_crazy: вірити в всякі ворожіння і бігання "по бабках" в підлітковому віці ще куди не йшло, але ж не у 24 роки. Ви б ще написали, що вам мама коханого поробила. Дитячий садок, чесне слово. А помолитись не пробували? Посповідатись? Помічніше ніж ворожіння.
    По-друге, якщо Ваш коханий вже відмазуються маминою думкою, то уявіть, що буде коли ви одружитесь. Це його мати і її думка завжди буде для нього важливою. І що, будете терпіти поки він гонитиме від мамим до Вас і назад?
     
  2. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

     
  3. MALYSH

    MALYSH New Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Не начньоцца!!!
    Воно вже закінчилося!:):):)
     
  4. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    на ромашках люблю чисто по приколу)))
    на каві ше не навчилася
    а я ворожу на картах своїх приручених і правдивих і на власній інтуїції

    я нікому не гадаю і ніколи тим не увлікалася а лише у ну дуже нестабільних і неяних ситуаціях,
    я вірю доречі в те шо відчуваю і ось 3 роки тому відчула шо буду в брата за куму
    чкептики скажуть збіг обставин а я вірю у передчуття і ось я вже 2 роки як кума свому братові якраз про того шо я думала
    і так само зараз просто відчуваю шо ми будем разом))) от є таке і не питайте звідки але як розкрутити шоб так сталось я незнаю тому і питаю у вас а ви смієтеся більшість тут

    і для всіх скептиків ше добавлю на андрія є звичай ворожити чоботом хто скоріше допорога дойде то і скорше заміж вийде от я свою сестру кожного року переганяю
    а потім той чобіт треба за хату кинути звідки пси будуть гавкати звідти і коханий буде( і мені якраз звідам і гавкали, хоча в той момент я хотіла з іншої сторони звук чути)
    і ше кажуть шо якшо вишнева гілочка розцвітає до старого ново року то в тому році дівчина заміж вийде
    і повір шо цей рік вона в мене вперше розцвіла а того ніодного року просто бруньки пускала)))
    отак то
     
  5. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Це називається інтуїція Знаєте моя вам порада,як людині яка більше прожила від вас(33роки),кинтеся того ровера,я бачу в вас якась манічка на ті гадання,поробки.Всі ми колись гадали на Андрія(але це було ще в школі),так не можна ви просто зациклилися на тому,а це до добра не приведе
     
    Останнє редагування: 4 Квітень 2011
  6. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    нашо? у вас там "знаки долі", а вони, як відомо, розкручуються за принципом "якось буде".
     
  7. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Теплюсінькі промінці весняного сонечка наповнили моє серце таким позитивом, що я полюбила людей трохи більше за вареники:girl_smile: (Це з цитати "Люблю людей, але вареники більше!")....Барсик, чи ( Барсук??) мені Вас шкода.....:sad::khomyak:

    ---------- Додано в 20:21 ---------- Попередній допис був написаний в 20:20 ----------

    не безпідставно, мушу зізнатись..... :girl_crazy:
     
  8. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    а ви плюнути на нього не пробували? тут вже дівчата пропонували забути про нього, кохає вас - повернеться, буде просити вибачення і думка мами його вже не буде керувати його діями, а ні - значить і побиватися не було чого, не ваше він щастя (хоч сумніваюсь чи взагалі щастя)
    і ще, ви пишете, що ворожіння показало, друг допоможе розрулити ситуацію. а до друга придивитись не пробували? мож він і є вашим виходом? може саме за нього заміж підете?
     
  9. manka

    manka Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    :suicide::suicide::suicide::khomyak::khomyak::khomyak:
     
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Barsuk,а можу ну його? почитайте тему про мамусиних синків.потім все життя мучитиметесь так само!
     
  12. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Якщо розібратися, нічого смішного тут нема, швидше навпаки... Не сприймайте того, що я напишу, у штики, просто постарайтеся спокійно вислухати.
    Не вірте у гадання. Я колись також любила розкладати карти, читати гороскопи і вишукувати різні прикмети, а коли страждала від нерозділеного кохання - зі мною взагалі щось страшне коїлося, ніби хтось з тими гаданнями поробив. До того моменту, коли на картах карти замість такого бажаного короля випала смерть, а за декілька тижнів помер мій дідусь, який фактично був мені за тата. Це справді страшно, з того часу як відрізало, навіть гороскопів не читаю. Всі ці гадання - не від Бога. До пори-до часу все насправді може збуватися, а потім з вас жорстоко насміються. Подумайте, що з Вами зараз твориться через "наворожене"? Ви себе тільки мучите і тішите марними надіями. Сама у ранній юності через таке проходила, тому знаю, що пишу.
    У мене все налагодилося тоді, коли лишилася тих ворожінь і стала молитися. Раджу Вам те саме, якщо це має бути Ваша доля - так і буде, а ні - на ньому світ клином не зійшовся, не вартий він тих нервів, ще зустрінете іншого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Навіщо вам "розкручувати"? Наворожили, відчуваєте - сидіть і чекайте... кіко там того року залишилось, гілочки порозцвітали, чоботи гавкали з правильного боку)))
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Не краще проігнорувати тему, ніж обсміювати? це ж людина написала, для неї це проблема, може комусь і смішно, а для неї це реальні переживання.:nea:
     
  15. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    В моєї подруги подібна ситуація була і в кінцевому результаті вони остаточно розійшлись. А зараз має набагато кращого хлопця, який любить її більше, ніж свою маму!!! Хлопці, які не можуть відстояти свою дівчину перед мамою, є маминими синками і ЗАВЖДИ, навіть, коли ви одружитесь, буде слухати тільки свою маму, а не ВАС! Його мама буде завжди правою, а ви - ні! Тому задумайтесь, чи потрібно вам таке майбутнє...
     
  16. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Випередили мене. Аж шляки трафляють, наскільки деякі можуть бути "мудрими". Так, людина пише емоційно, не дуже грамотно (вірніше, геть неграмотно!), а тут декілька сторінок суцільних кпинів і насміхання! Це негарно як мінімум...людина написала, і ця відвертість все ж вимагала від неї певних зусиль, подолання комплексів, душевних вагань...а ви...! :diablo:
    Завжди, коли хочу когось побакланити, згадую фразу Карнегі :"Коли хочеш когось покритикувати, згадай, що не всім випали такі переваги, як тобі..." Народ, ви ж не знаєте людини, навіщо ж висміювати? Хочете показати, що ви кращі/мудріші/більш грамотні?! Та в дописах кожного з вас, якщо як слід покопирсатись, можна знайти і купу помилок, і гору невідповідних висловів!
    Дівчинко Барсук, якщо Ти читатимеш ці рядки, запам’ятай таке: все мине. Мине і це. Пройде і твоє бажання щось гадати/ворожити, "притягувати за вуха". За якийсь десяток років згадуватимеш зі сміхом і цю оказію у Твоєму житті, і дописи на цьому форумі. Тому що "кто не был молод, тот не был глуп"...
    Як то кажуть, якщо кохаєш когось - відпусти. Якщо повернеться - значить, все буде гаразд, це "твоя" людина. Якщо ж ні - ця людина ніколи Твоєю і не була...даруй за банальність.
    А всім решта - терплячості і терпимості..!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Barsuk

    Barsuk Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    я його досить часу знала
    і шо таке маминий синок тоже знала
    доречі це так для статистики може я не права то виправіть:
    -маминий синок не пропаде з хати на 3 дні без попереджень
    мамин синок їдучи відпочивати 10 раз перепитає маму шо взяти з ким їхати і чи їхати а не забере з хати чайник, ковдру дорожню сумку, ноутбук, "себе любимого" і поїде туда де захоче його дівчина, а мамочка в догонку двонить по всіх друзях і випитує де сліди синочка простигли бо в нього телефони виключені і з ким він зараз
    маминий синок при першій можливісті подвонить мамі і скаже де він є
    а не на 52 пропущених дзвінка скаже -ніхера не буде передзвонить
    і т.д і т.п таких ситуацій було купа і тут можна списати дуже багато я написала основне....

    ---------- Додано в 18:38 ---------- Попередній допис був написаний в 18:36 ----------

    дякую за хороші слова))))
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    вибачте на слові, але враження, що він пофігіст - так поводитись з мамою ще треба мати наглість.
    складається враження, що нікого крім себе коханого йому і не треба. почув, що ви заміж почали збиратися - і на тапки
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    Судячи по цьому опису, він не зовсім, вірніше, зовсім не мамин синочок.
    Тоді узагалі дивним виглядає те, що розійшовся з вами начебто на мамину вимогу.
    Забудьте. Ви і так наворожили, що цьогоріч станете заміжньою дамою, то навіщо хвилюватися?:)
     
  20. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Ми розійшлися не з власної волі)))) ЩО далі?

    правильно писали дівчата, виправдання шукав