Мамо, не вбивай...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Linet, 11 Червень 2009.

  1. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    Дівчатка, а як то? Розкажіть детальніше.
     
  2. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    Ось тут детальніше
     
  3. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    якщо врахувати, що часом і у 8р починається менструація, то цей вік не є раннім щоб говорити про таке. Часто ми не недооцінюємо наших дітей. Правда, треба про це говорити, зважаючи ще й на психоемоційний стан. Тобто інформації в міру для вразливих.
    Для підлітків часом варто показати і оті фільми-ужастіки про аборт, про жінок з постабортним синдромом але інформація закарбовується на все життя.
     
  4. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    І ще, окрім цієї основної молитви я молюся Отче наш і десятку розарію (тобто 10 раз Богородице Діво).
     
  5. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    о так! я не написала
     
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    Дітей з такими віршами треба випускати в неділю по центрі гуляти. Може шокова терапіє поможе нашим ,,горе-матерям,,
    Ніц страшного не бачу в тому, що дитині в 7-8років пояснити, що таке аборт і чому то погано. Може хоч покоління наших дітей буде більш обізнане і не буде робити абортів.
    Знаю жіночку (їй зараз 55р) яка зробила 13!!! абортів. То це нормально???
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    знаєте, серед жінок її покоління це було поширеним. Тобто навіть актриси кіно, яким зараз біля 60 часто у інтерв ю зізнаються, що мали по 5-10 абортів. Раніше не було такої пропаганди, жінкам навпаки казали, що на таких строках там ще "нічого немає, просто згусток крові і т.п.". Враховуючи атеїстичне виховання, мало хто заморочувався питаннями гріха ... Чимало з таких жінок зараз про це жалкують.
    поганого нічого немає. питання лише у тому, наскільки конкретна дитина у конкретному віці здатна усвідомити ту чи іншу інформацію. Тому це дуже індивідуально. Бо одна справа- вислухати, інша- сприйняти і усвідомити.
     
  8. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    Звісно індивідуально. А шкоди точно не буде.
    Бо

    Той хто захоче почути і усвідомити зробить це, кому до того нема діла-ненадасть цьому уваги.
     
  9. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    справді, діти одного віку різні по світосприйняттю... і я думаю батьки відчувають чи їх дитина готова до такої інформації тепер чи треба ще почекати. і в якій формі подати, так щоб дитина такого віку зрозуміла. я взагалі прихильник того , щоб говорити з дітьми про серйозні речі у будь-якому віці,не обманюючи, без "виростеш , про то поговорим" але треба вибрати формат розмови(можливо навіть порадитись з психологом) , щоб дитині було ясно, і вона зробила правильні висновки
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2014
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

     
  11. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    В мене була одногрупниця вагітна на 5 місяці. Їй тоді було років 17. Сама вона дуже хотіла ту дитинку. Але її мама вирішила сама за неї, що робити з цією дитиною. Пішли до лікаря, сказали що йдуть на огляд, там їй дали щось. В кінцевому результаті вона повернулася без дитини:girl_cray: Пам'ятаю, як вона розказувала, як вона потім плакала. Казала що ненавидить свою маму за те що вона зробила. Пішла вона з дому з того всього. Десь через рік вона вийшла заміж. Народила гарного синочка. По її очах замітно, як вона чекала на цю дитинку.)))
    Просто не можу зрозуміти, як рідна мати може вчинити таке з рідною дочком.
    І в мене теж колись був випадок: була затримка КД, можливо була вагітна, бо тести всі були позитивні. Сказала про це своїй мамі, хлопцеві. Моя мама видала мені геніальну фразу: Ну нічого, підемо до лікаря, вколимо "гарячий" укол і все. Хлопець памятаю теж про це щось там собі під носом булькотів.
    Але той стан мій не забуду. То було так не приємно, почути від своєї мати таке.!
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    власне це біда поколінь наших мам- усвідомлення того, що це "раз і все". Як казала моя свекруха, раніше і "мазню" та ін. симптоми загрози вагітності до 12 тижня В ЖК ніхто не зберігав. Це зараз- УЗД, гормональна підтримка і т.п. А раніше- виділення до 12 тижня? Значить нічого там немає- буде викидень. Тому направлення на внутрівенний укол хлористого кальцію ( "гарячий укол") або чистку ( залежало від строку). Моя бабуся розказувала, що їй теж таке рекомендували, вона відмовилася. Щоправда в 16 тижнів у неї таки стався викидень прямо на роботі ( і теж так тоді це "жутковато" виглядало- стало погано, в туалеті на виробництві просто стався викидень, швидка навіть в лікарню не забирала. Все тоді було "просто"- природній відбір і все". Тому мене і не дивує така "холодність" до цього процесу старшого покоління.
     
  13. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    Лежала якось зі мною в лікарні дівчина, так у неї теж така історія була. В 15 років завагітніла, на 5-му місяці мама завела до лікаря ніби то на провірку, їй щось вкололи, вона пішла в туалет і там стався викидень. Коли вона розповідала про всі деталі, там була жесть.
    При чому та мама дуже віруюча жінка, вчителька історії в школі, на вигляд досить нормальна людина, але вибачте мені, то треба мати конкретну бубу в голові, щоб таке вчудити, та ще й з власною дочкою і власним внуком.
    Нам показували монашки, які приходили в школу. Мені тоді десь 15 років було. Повірте, на ціле життя в пам"ять в"ївся той жах побаченого. Це дуже дієво, підтверджую.
     
  15. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    То напевне мама вважає що дочка не дасть собі ради, що ще замала до того.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    молодше покоління теж має свою голову і повинно думати про наслідки. Тому звинувачувати у цьому тих, хто жив у інший час, не мав доступу і до половини того, що маємо зараз ми ( інформація, засоби контрацепції, вільна можливість з дітьми і між собою говорити про інтим і т.п.)- я не можу
    от з цього і проблеми. відносин мами-доньки. З яких і випливає те, що немає довіри у таких питаннях, дитина не може мамі довіритися. З другої сторони, якщо донька вважає себе достатньо дорослою, щоб вступати у інтимні відносини, значить вона повинна бути достатньо дорослою, щоб відповідати за можливі наслідки без участі мами. До 18 років усі медичні маніпуляції не можуть проводитися без згоди батьків. З 18- жінка сама відповідає за своє здоров я. Відповідно, якщо розумієш, що сама не зможеш нести відповідальність за себе, значить не достатньо ще доросла. Тоді треба думати, чи лягати з тим чи іншим хлопцем у ліжко, поки тобі немає 18
     
  17. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    Говорити ніколи не зарано, але по одному ви поясните 5-и річній дитині, а по іншому 7-8, чи 12 річній.
    Хто б що не говорив, але ДІТЕЙ з такими віршами взагалі не можна "випускати". На дану тему можна знайти і світліші вірші.
    Показати можна, тільки ключове слово тут "підлітки", а не діти 7-8 років.
    Ми в інщих темах сперечаємось про те чи варто дитині в 6 років іти в школу, підклуючись про її морально - психологічний стан. А чомусь тут, над цим не задумуємось.
    Одне і те саме питання можна по різному подати.

    ---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:19 ----------

     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    особисто мені і в 13 було зарано чи то просто психологічно зажорстко дивитись фільм про аборти. Мені потім було дуже погано... а це ж було всього за пару років до початку мого власного статевого життя і моїх власних рішень...
    загалом, не знаю, яка форма подачі такої інформації взагалі є дієвою і адекватною
     
  19. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    Якщо це врятує чиєсь житя, то виведу і сама піду.
    Вважаю, що то якраз і треба ракарбувати жах аборту. Треба втовкмачити дітям, що то жах і крапка. Щоб навіть думок не виникало робити такий вчинок.
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Мамо, не вбивай...

    до речі...Оскільки тема планування актуальна і для мене, то я зараз читаю багато інформації. Зокрема, я прочитала, що за кордоном і досі мало практикують гормональну підтримку вагітності на ранніх термінах. Цікаво чи це правда?