Мамо, не вбивай...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Linet, 11 Червень 2009.

  1. VERO

    VERO Well-Known Member

  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Побачила щойно по телевізору. Черговий доказ, що немає ніякого виправдання аборту. Немає жодної причини ТАК занапастити своє життя, ще й тоді, коли ТАКА альтернатива
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я вважаю це вибором людини. Я вважаю, що мама - це не та, хто народила, а й та, хто дала гідне життя. На жаль, чи на щастя, в нас є засоби екстренної контацнпції, є дозволені аборти і є люди, які здраво оцінюють свої можливості.

    Кидайте капцями, але я вважаю, що краще робити аборт на ранніх стадіях, ніж відмовлятися від дітей, або корити їх у зламаному житті.

    Ситий голодного не зрозуміє, так і нам не зрозуміти тих, хто робить аборт, або вживає простинор, доки самі в таку ситуацію не попадемо.

    І трошки масла в вогонь. Я знала про такі таблетки. Мені мама розповідала про них в контексті, що якщо не дай Боже, жінку зґвалтували, то є доцільним вживанням таких таблеток. А як ви вважаєте? Чи це також дуже погано?
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2015 ---
    Думайте, по що пишете! На цьому форумі штучне запліднення вже прирівнюється до вселенського зла.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я би не те, що капцем, я би цеглою запустила. А знаєте чого? Бо я нині зла. Бо розстіляти нині просто так півтори сотні людей - то теж був чийсь вибір, а чого б ні? То в людей така культура, таке виховання, така ситуація, і взагалі вони вірять, що так буде краще. І за тими загиблими людьми сьогодні плаче весь світ, і свічки носить, і відповісти за них обіцяють. А хто плаче за тими ненародженими дітьми? Кожного дня тисячами викидати їх в смітник і ще й прикриватися "ситуацією" - та до одного місця ті всі ситуації. Ті люди вчора не могли себе захистити, їх притиснули до підлоги і розстріляли - просто так, бо то був чийсь вибір. Так само ті діти не можуть себе захистити, але всім на то наплювати. Люди такі жорстокі і лицемірні, а ще хочуть жити, не відповідаючи за свої вчинки.
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Погоджуюся Погоджуюся x 19
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба


    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2015 ---
    п.с. в інстаграмі одни мужик запустив дуже класний хештег поруч з #prayforParis написав #prayforBeirut #prayforf*ckingHumanity (в нього без зірочки)
    тероризм - це жахливо, але ті терористи не з яйця вилуплюються, це люди, в яких є вибір.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Про згвалтувпння і аборт ніхто не відповів. Рівно як і про дітей, від яких відмовилися. В вас злості дуже багато.

    Дівчата, якщо ви такі правильні, навіщо ви у відповідній темці вивчаєте свлї причини невагітнення ? Чому просто не всиновлюєте дитинку ? Вони вже народженні, вони варті на гарне життя. Просто їх батьки їх кинули.
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2015 ---
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    І починати треба з того, що статеве життя має не починатися у 13 років, статевим життям жити тільки зі своєю людиною, а не з ким завгодно. У всіх секс був лише з одним чоловіком ? Абортів має не бути в ідеальному світі. Доки є хаотичні стосунки, будуть і аборти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    До всиновлення треба дорости, це не кота взяти додому. А те, що дівчата хочуть знати причину невагітнення - це турбота і про своє здоров'я теж, а не лише бажання мати рідну дитину. Тим більше, що причина потім виявляється часто дуже банальною і такою, що піддається лікуванню. Кожній жінці, перша за все, хочеться пройти шлях народження дитини, той, який є природній. І це нормально. А той, хто хоче всиновити дитину, зробить це незалежно від того, має він кровних дітей чи не має. Не від невагітнення це залежить, а від психологічної готовності. І взагалі, це так цинічно ставити такі питання.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    однозначно
    прям дивно, чого б це :girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    ну та бо відповідь буде в розріз з "правильним", нє?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Вибачте, я з телефону не можу взяти в ОФФ
    Дівчата, ну а не цинічно писати:" а ви готові вбити дитинку?"
    Ну та ясно що ніхто не готовий, а ви готові?? чим одне цинічне питання відрізняється від іншого?
    Вони однаково цинічні, звідки стільки агресії, можна свою думку адекватніше висловлювати.
    Вже з того форуму і так всі втікають, бо за висловлення "іншої" думки накинуться і зацькують ...:sad:
    Читаю і це жахливо.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  13. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Немає. Це я розумію, допустимо в свої 27.
    Але є дійсно різні ситуації в житті, коли 14річні дівчатка вагітніють від необдуманих вчинків, від незовсім бажаних стосунків. І здається, шо таке трапляється тільки в неблагополучних ісмях, де батьки пили і не дивилися за дітьми, але нажаль це часто трапляється в абсолютно хороших, повноцінних сімях. Ну я не можу сказати, шо аборт це абсолютне зло...бо є зовсім різні ситуації. І дай Боже, нам мамам дочок, бути реально настільки хорошими мамами шоб ніколи того не знати і не зрозуміти.

    В церковних поглядах на все, мені ніколи не зрозуміти чому народити і лишити в роддомі небажану дитину, ніколи не дізнатися як вона поневіряється в цьому світі, є меншим злом, ніж зробити аборт. Ці два гріхи повинні прирівнюватися один до одного. Чому не дбати про власну дитину є меншим злом ніж її не народити?

    +1, абсолютно погоджуюся, що в ідеальному світі не має розлучень, згвалтувань, бідності, хвороб. Але світ далеко не ідеальний і часто трапляється так, як навтіь нікому ніколи і не снилося.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
  14. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну і про 14-річних дівчаток
    що, вони біжать до вас по поради чи спитати, чи правильно вони зробили? Хтось тут є уповноважений у справах неповнолітніх чи як? Якщо так - одна справа. Але якщо ні -
    як завжди: кожен говорить для себе.
    І якщо я сказала би, що не вважаю аборти злом, то це означало б, що і для себе той варіант припускаю. Ну мало лі що.

    А засуджувати - діло останнє.

    Зараз доступ до інформації є в багатьох. А інформація - це ми. І треба про це пам'ятати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Якісь тут всі агресивні. Хотіла написати свою думку. Не буду. Бо тут якось "людяність з агресивним обличчям".

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ох дівчата, дуже легко писати "правильні" погляди й пости чисто гіпотетично .Донедавна я б так теж написала. Не йде мені ситуація з голови з моєю близькою подругою - третя вагітність й біда...Спочатку загроза викидня,тижні в лікарні на збереженні. а поітм вирок на 2 УЗД - в дитини вада несумісна з життям, причому це вада, в якій сумнівів нема і її дуже доьре видно на УЗД. Вона або робить штучне переривання на 22 тижні, або доношує дитинку й народжує її, знаючи, що маля помре як не зараз, то максимум до року. Й тяжкий болючий вибір...Швидше цієї вади не було видно, лікарка "заспокоює", що от, природа мудра - раз мав бути викидень, значить так треба..А вона плаче, бо чекала на це маля, скупляла йому придане...Вболіваю за нею всім серцем, бо вона зробила важкий вибір, як описувала процедуру, сльози на очі..Так що я б не була така категорична, бо невідомо, що ти зробиш, коли в реалі стикнешся з вибором..
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2015
    • Подобається Подобається x 2
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    ТРОХИ нецензурно, ну та...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1