Мамо, не вбивай...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Linet, 11 Червень 2009.

  1. Lasti

    Lasti Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2016 ---
    Тема починає відволікати мене від життя. Тому треба згортатися.
    На останок резюмую свою думку.
    1. Аборт має бути офіційно дозволений. Тоді жінки не будуть микатися по підпільних абортаріях, де їх точно ніхто не відмовлятиме. В поліклініці чи лікарні шанс достукатися до жінки в рази вищий. І в сотню разів вищий захист здоров"я жінки, що гарантується Конституцією.
    2. Лікарі своєю зарплатою мають бути достатньо стимульовані відмовити жінку від аборту.
    3. Соціальний захист повинен бути високим, щоб мама не боялася залишитися без зарплати на час догляду за малям.
    4. Просвітницька робота. Так, лише остання в списку.
    Все решта - особисте відношення кожної окремо взятої людини. Ну і попопулізм можновладців, яким би тільки очків заробити.

    Бажаю всім мати можливість закінчити свої вагітності здоровими і порядними дітьми.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. iragonzales

    iragonzales В декреті

    [O
    Та я так і казала, що Ви мене назвете теоретиком, Ви назвали, бачте трохи відчуваю людину))))
    Дуже дякую, так пояснили, яка у Вас логіка. Для мене навіть в такому випадку то є вбивство.....Якось дивно так, жінка так просто вагітніє, коли має проблеми зі здоров'ям, Про таке знають наперід, щоб не гратися в козаків розбійників, підібрати контрацептиви і не вагітніти. Але як не дивно такі жінки залишають дитинку, дуже багато випадків і навіть онкологія, і чекають з хімією, і Бог милує....
    А Ви ситуацією тих жіночок героїнь, виправдовуюєте всі в більшій чи меншій мірі безмозглі аборти, бо там гроші, бо там чоловік, хата, квартира, робота....Ось такі шальки терезів - гроші, кар'єра, чоловік, недостойна підтримка з боку держави( держава у всьому винна, і навіть свічки не тримала) виграють життю малесенької беззахисної людини....А оправдання сильнєйше, раз при хоробі мами аборт не вбивство, тоді всякий аборт не вбивство, як же зручно так думати.....Така думка і продукує всі ті небажані вагітності які закінчуються трупами трупами, бо абррт не вбивство....
    [

    І знову, ми беремо виняток щоб пропхати правило як нормую ну як же так, не можна пожертвувати рідною людиною...тобіж аборт не вбивство, тоді всім можна спокійнесенько тлумити своїх дитят, бо десь я чула був такий випадок, пофік, що зараз мені нічого не загрожує.....все рівно краще зроблю аборт, чим думати як на одну миску борща більше зварити, а я хочу ікри....
    Я Вас дуже поважаюю Ви правильний приклад як себе треба поводити у випадках неефективної контрацепції, але Ви такі неправильні речі пишите,...[/off][/off]
     
  3. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @iragonzales, ви так нічого і не зрозуміли з того, що я писала. Спробую останній раз.
    Я не оправдовую аборти, але я вважаю, що забороняти їх на державному рівні в голій-босій державі, яка не пропонує достойної підтримки, просто безглуздо і безвідповідально. Бо це загрожує здоров"ю і життю тої частини громадянок держави, які відважуються на переривання вагітності. І не треба тут розписувати, що держава нікому нічого не винна. Не винна, значить хай не пхається в особисте життя. А та, яка пхається, нехай пропонує альтернативу. В Німеччині на одну дитину 200 євро до 18 років виплачують, а в нас 10 т.грн. одноразово і 860 грн. щомісяця до трьох років. Самі порахуйте і співставте рівні життя, виплат і витрат.
    Не неправильні, а реальні.
    Мдя... якби ви б не читали поміж стрічками, а хоча б спробували зрозуміти опонента, можливо, не писали б подібної ахінеї (закреслено).
    Всього найкращого.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Lasti Ви не повірите, але добро є добром, зло є злом....Хочете зло затушовувати реплікою, по типу життя не чорно-біле, бо можна підкоректувати і знайти собі відмазки і вже чорне посіріло, ще трохи попрацювати з совістю, ти диви вже біле....Ну, ж красота)))....А я, коли речі називаю своїми іменами, гляди істеричка))))Просто ідеальна парадигма....Я Вас люблю)))).
    Трохи когнітивним десонансом попахує, перша фраза я не оправдовую аборти, а далі цілий текст оправдовую, ну, Ви визначитися можете?Перед тим причин для абортів нема, то ж Ви писали, а потім на пару сторінок тексту чому можна "слабеньких відмазок"....Всі жінки рятують своє життя? коли ідуть на аборт бо держава не платить 200 євро?То ж Ваші слова, послухайте себе....Ви лякаєте мене бідністю, не треба багато пробувала в тому житті і побачила, думаю побільше чим Ви....Вам дівчата серйозні причини наводили чому могли зробити аборт, но не зробили....а Ви далі гроші...Я так і знала, що медичні аборти рішення про які приймаються консілярно аравою лікарів і стадом гінекологів можуть собі використати жінки в яких дитина не на часі і держава не достатньо їй дасть, щоб вона хоч подумала щоб дати тій дитині шанс....яка просвітницька робота, яка Людина? Про що я тут розпираюся....Бо я ніяк не можу доперти логіку де логіки нема.
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2016 ---
    Ну, раз така розмова, розкажіть будьте ласкаві про ті випадки Ваших знайомих, що виправдовують аборти у Ваших очах, то тільки натяки, і фразочки не дай Боже, бажаєте, щоб мене життя навчило, може ще недостатньо навчило, но я швидко вчуся, самій аж цікаво чому ще може навчити таку небалувану людину як я...
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Я не підтримую куріння, вживання алкоголю, проституцію, експеременти над власним тілом у вигляді тату, пластичних операцій, але я не можу заборонити іншим людям це все робити.
    Дівчата, а хіба церква не забороняє застереження під час статевого акту? Якщо реально жити по правилах церкви, то в піст і телевізор не можна дивитись і інтернетом користуватись, і такі суперечливі дискусії вести. А чому один гріх вважається трошки меншим за інший?
    Я проти абортів категорично, і якщо у мене буде дочка, я зроблю все, щоб навіть у юному віці вона прийшла до мене а не до лікаря, не дай Боже! Але я не можу заборонити робити це всім, бо це приведе тільки до гірших наслідків! Аборти були сотні років, Ви реально вірите, що після підпису папірця всі жінки стануть дуже свідомими і перестануть робити аборти?
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Саня, ну не проводьте паралелі між абортом і курінням і телевізлром, то ж трохи різні речі....Я не хочу повторюватися, я вже писала що аборти треба не забороняти а зводити до нюля, через усвідомлення самого явища, для багатьох то просто слово, нема всієї глибини розуміння....Але яке розуміння коли мені для того мають дати ще по 200 євро протягом 18 років? Важко говорити про моральні якісь постулати коли підмінюють поняття крадуть правду, нема правди...І правду кажуть бабло перемагає все....
    --- дописи об"єднано, 16 Квітень 2016 ---
    І ще додам і я не можу нікому заборонити зробити аборт, але єдине що можу не дати людині знайти собі відмазку абсолютного поняття....Форумчанка ж не просто має свою думку вона несе її в маси, допомагаючи іншим знаходити відмазки некошерних проступків, бо так класно жити інертне життя по своїх захцянках і нічого не планувати і не розраховувати, нащо , як вдастся так і буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  7. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Lasti це все, на що Ви спромоглися поставити мені тупо? Я міліон питань Вам задала?
    Думаю людина з чітко вибудованою системою цінностей яка грунтується виключно на нормах моралі ( справедливості) могла би більше...а у Вас суцільні когнітивні десонанси, перше визначайтеся для себе, а потім вчіть інших..
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    А хтось тут каже популяризувати? Та ми всі за те щоб абортів не було взагалі, але заборона не посприяє цьому.
    Не для того звісно, але уявіть дві ситуації:
    1. Молода дівчина, родом із села, вчиться у місті на першому курсі, вагітніє, хлопець її кидає. Її думки: батьки прибють, все село затюкає, ніякої кар'єри, кінець життя. Друзів нема, вона приходить до лікаря, їй кажуть "аборт коштує 100 у.о. (умовно)", вона ці гроші вибиває в хлопця, позбавляє життя дитини і далі живе.
    Уявіть якби ця ситуація розвинулась якби аборти були заборонені: ...вона приходить до лікаря, їй кажуть "аборт робити заборонено, але ми можемо зробити за 500 у.о. (умовно)", вона ці гроші вибиває в хлопця, позичає, хто зна як підробляє, позбавляє життя дитини і далі живе.
    2. Молода дівчина, родом із села, вчиться у місті на першому курсі, вагітніє, хлопець її кидає. Її думки: батьки прибють, все село затюкає, ніякої кар'єри, кінець життя. Друзів нема, вона приходить до лікаря, їй кажуть "Так, подумай добре, ти вбиваєш власну дитину, потім все життя жалітимеш, крім того, є ризик ніколи не мати дітей. Візьми академку, будеш отримувати допомогу на дитину (а ось і пригодились 200 є), потім в садочок влаштуєш, продовжиш навчання, життя налагодиться ".
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Вибачте Сяня, но я те ж саме писала, де Ви читпли що я за заборону, я знаю що з точки зору психології людини заборони не працюють...
    Я проти такого
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Слава Богу, я не одна розумію різницю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я думала, що я за аборти. Ну, типу, свобода вибору... Так, я не роблю, але якщо хтось хоче -- то його право і його гріх (який він, може, гріхом то і не вважає). А потім я ще подумала.
    -- Я знаю купу дівчат, які хотіли зробити аборт -- і не зробили
    -- Я не знаю жодної жінки, яка шкодує, що не зробила аборт
    -- Я знаю купу дівчат, які шкодують, що зробили аборт.

    Аборт ще нікому щастя не приніс. Але коли ти бачиш 2 смужки на тесті -- і зовсім до того не готова, ти готова на нього. Чомусь це бачиться єдиним виходом... І ось тут потрібно залучати цілу армію професіоналів. Щоб ця жінка, яка хоче зробити аборт -- прийшла у клініку, де роблять аборти (бажано, щоб безплатно) і щоб там з нею поспілкувались усі по черзі: монахині, священники, психологи, гінекологи, соцслужби би їй пояснили, що вона фінансово захищена (ну, так би мало бути), штатні багатодітні мами щоб пояснили, яке то щастя мати дітей, безплідні жінки, щоб сказали, як то важко без дитини...

    І от якби ця жінка, послухавши отих всіх далі була готова на аборт -- ну то таки треба їй його зробити, бо в неї явно із мозгами не все альо.

    Бо що ми маємо зараз? Ніхто не відмовляє від аборта. А як вони будуть взагалі заборонені, то і не буде кому відмовляти.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ознака слабкості опонента то перехід на особисте, я Вас не ображала...Ви пишете повний сумбур і як опонент вже мені нецікаві, бо ваші думки не несуть інформації цінної для мене особисто.
     
  15. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Амінь.
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я колись по роботі пішла на Русових -- там центр планування сім"ї чи як воно правильно називається. І от я точно не пам"ятаю: чи то там аборти робили, чи там давали скерування на них. І от там при самому вході сиділа монахиня. Спитала мене: шо нада))) "Я на аборт!" -- це було моє ж-розслідування. І щось мені розповідала, а потім так бац: і розкриває долоню, а в неї там такий малюсінький пупсик-ембріон. І вона мені: "ваша дитина зараз така: у неї очка, ручки, пальчики" -- і то все мені показує. Шокова терапія ще та! А якби багато людей -- красивих, здорових, розумних, успішних переконували у тому, що дитина не потяне на дно, навпаки відкриє нові горизонти...
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Siania

    Siania Love Life

    Але я і ніде не читала що Lasti писала
    Дівчата, Ви говорите про одне й теж просто різними мовами, не сваріться.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. iragonzales

    iragonzales В декреті

    На предмет дискусії, заборона абортів не є предметом дискусії,думаю то всім ясно.
    Про сварку, я ні з ким не сварилася, вибачте, я люблю сидіти на форумі, сиджу на темках, де я можу трішки розм`яти мізки, бо на разі більше ніде,але щоб аж сваритися, то ні, для мене то взагалі не може бути чи стати особистим, без образ кажучи то всього навсього форум, як рупор де можна висловитися і почитати щось цікавеньке.
    Тому ще скористаюся своїм правом висловитися. Предметом дискусії стали причина абортом, яка би могла стати більш-менш об`єктивною. Бо давайте змоделюємо як то змоделювала Кандя, приходить дівчина і каже що на аборт, а їй монашка, модель дитинка, а вона аргументи форумчанки, оскільки мені держава не дала більш менш нормальні умови для існування я Вас слухати не буду, бо просвітництво під пунктом 4. Предмет дискусії чи треба зменшувати аборти, згідно опонентної думки ні,коли чесно навіть нормально не в`їхала чому, вроді також гроші.
    Переспавши з тою всією інформацією, зробила наступні висновки. Перше, теорія теорією, а переконати жінку яка прийшла робити аборт бо "не хоче" дуже і дуже складно, то всім вам дівчата урок про просвітницьку роботу, і мені в тому число до вчора я була трішки оптимістичніша. Хто трішки читав доколупування до причин, побачить перескакування від однієї ситуації в іншу, в пошуку виправдання такого вчинку, причому людина свідомо бачить що причин нема. То не молоденька дівчинка яка залетіла і боїться батьків(думаю таку дитину переконати не вбивати свою дитинку буде легко навіть лялько), а зрілу жінку!!!!!, яка вже виконала на той час свій план по народженню дітей, і наступним пунктом в неї Канари-ТО КОСМОС, нереально, врезультаті монашка дура і всі навколо ідіоти.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    є речі, в які я все ж не в'їжджаю.
    Зараз популярна в психології фіча - пояснювати батькам, чому не треба "жити заради дітей". І все це обмірковується і ріпоститься водночас з обговоренням права на те, щоб котрихось з тих дітей (для яких ми нібито занадно жертовні) позбавитись. Не розумію.
    і ще прям не віриться мені, що не припускають абортів - лише ті, хто щось страшне пережив, щось втратив. Невже інакше не доходить нам з вами?
    і ще - те, що собі говорять для хоч якогось самозаспокоєння жінки, які вчинили аборт. Це не пояснення і не причини, на які мали б зважати інші вагітні. Це спроба хоч якось себе виправдати. Лишіть це їм.
    і ще - про секс ми говоримо: пристрасть, інстинкти, природа. А куди ж поділась та природа, в якій мати зубами загризає за своє дитя? І в голод своєю кров'ю замість молока вигодовує? Де поділась ця пристрасть, якщо інші - такі сильні?
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Все, що я читала з цього приводу, стосується авторитарних батьків, особливо мамів. Особливо які виховують дітей самі, і змалечку тюкають в голову дітям- та я заради тебе то-то і то-то , ти повинен-повинна бути мені вдячним і блабла. В результаті виростає зачмирена мамою людина. В таких випадках мені шкода дівчаток.
    та є таке. В надзвичайних ситуаціях. Я, наприклад, донедавна все мислилп- що таке оцей материнський інстинкт, про який Ви пишете? Що ж це таке? А потім сталася у мене одна позаштатна ситуація, не буду вдаватися у подробиці, ображали мою дитину. Все, мені засліпило очі, мозок червоний, за дитину порву, слів нема!!!! Просто, на щастя, саме таких випадків, алярмових, мало.
    --- дописи об"єднано, 18 Квітень 2016 ---
    може, мався на увазі занадто міцний психологічний зв"язок?