Мамо, не вбивай...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Linet, 11 Червень 2009.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    я взагалі вже ні в що не в"їжджаю. До "дописів вихідного дня" - ідеалістка в рожевих окулярах: менше зло, збереження життя, зміна в свідомості... :girl_angel: Та про що це я? Почитаєш деякі розмірковування :dash1:, напрошується тільки одна думка - так заборонити аборти, і крапка. І хай працює природна селекція, Божа воля і те, що люди, ті, найбезголовіші, клінічні ідіоти (бо людина з серцем і розумом мала би спинитися, а зі слабкими нервами - бути підтриманою найближчими, , щоб не допустити аборту) самі си зроблять, аніж ще й треті особи мають бути причетними до вбивства дітей (хоча, хто захоче на тому заробити, і так заробить підпільно). Хто має голову - хай думає, хто влип в "неприємності" - хай долає. То є життя, дєтка, а не дитсадочок. Як на мене, то краще адекватно прийняти "прокол" зі своєю дитиною-підлітком, ніж посилати її в абортарій. І тим більше, коли питання стосується життя дорослої жінки. Без задоволення жити шкідливо, а без відповідальності, знач, нормально.. Угу.
    До теми самозаспокоєння - ну то є дуже поширене і зрозуміле явище, а виправдання подекуди сміховинними причинами. Знаю жінку, яка раз за разом робила аборти, а в один прекрасний день елементарно не мала на аборт грошей (хотіла позичити, не вдалося..), термін був вже критичний.. то народила хлопчика. Блін, ЯК відбувається оцей переворот в свідомості? Як можна спокійненько бавити дитину, яку ще кілька місяців тому ти ладна була викинути, як шматок м"яса?? Людська психіка - вона така загадкова..
    І таки так - аборт нікому і ніколи не приніс щастя. Ті жінки, яких не можу назвати "пустими", всі шкодують про таке рішення, якби можна було час вернути..
    До речі, отаке пусте - то йому і далі в житті не надто ведеться, і такі проблеми наздоганяють, що куди там наші пересічні біди і бідки. Може, негарно так казати, але мабуть, є все ж вища справедливість.. І вже не тішать ні ті гроші, ні лахи, ні ремонти..
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Скільки тут всього вже написано, але назва цієї теми все чудово сама за себе каже: "Мамо, не вбивай", все сказано в цих словах. А щоб не довелось робити такий вибір (а на щастя, для багатьох, як писала Цьомцьомка, аборт не вибір апріорі), то треба, дівчата, дівчатка та жіночки, як то кажуть: "перед тим як лягати з кимось в ліжко думати головою, а не іншим місцем".
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Дуже влучно сказано, знаю багато лікарів доля яких нещасно склалася і чи то вони чи то їх рідні пов'язували, що робили аборти в свій час....Дуже сумно(((((.
     
  4. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Вже колись писала тут, тепер додам ще до останніх дискусій свої "5 копійок".
    Заборона чи не заборона абортів результатів не дасть, але якщо буде заборона, то точно більше дитячих життів збережеться, тому, що комусь елементарно не вистачатиме грошей на ту процедуру ( а вони точно будуть коштувавти ого-го, бо все хтось знайдеться хто схоче заробити, та ще й " то такий ризик, бо то заборонено"), а ще й багато жінок, дівчат просто побоїться йти до "м ясника". Тому. тут однозначно заборона сильніша, ніж законність.
    І ще тут дуже добре відмітили, що до цього вбивства залучаються треті особи... Цим, я думаю, багато сказано.
    І, взагалі, якими б не були ситуації, якими б гарними відмазочками, то не прикривали, всеодно аборт, то вбивство, і крапка. Було тут питання чи хтось згодився, щоб її дитина стікала кровю у якогось "м ясника", то моя відповідь така: Чи ви згодилися б щоб ваші онук чи онука були порвані на шматки і викинуті на смітник? Теж ж саме питання... Ніхто того нехоче, але ваша дитина вирішила на то піти, то мусите переконати, як ні, то хай робить як знає, має волю, і сама потім відповідатиме перед собою, совістю і Богом, доросла людина вже , а не дитя...
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

     
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    І, нажаль, побільшає випадків, коли діток у смітники викидають, через вікно... Ще би хватило не знаю, чи милосердя, чи розуму, чи якоїсь людяності, щоб одягти дитинку тепліше і віднести у ПБ чи лікарню. Младенців найбільше шукають сім'ї для усиновлення. Але точно буде частинка породіль, які все-таки мамами стануть. Навчаться любити своїх кровинок і з жахом будуть пригадувати той час, коли думали про аборт.
    Маю одну коліжанку, яка вже навіть до лікаря записалася і на аборт приїхала. На щастя, дохтір не з'явився. Зараз цьому хлопцю 24р. Має одружуватися. Красень. Вона все життя мала за нього підвищене відчуття тривоги і провини.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    От вчора була передача на ту тему. Жінка (в якої вже є старша дитина..) народила, засунула дитину під ліжко з кляпом в роті, а потім в пакеті живою викинула на смітник, де її дивом знайшли раніше за собак чи щурів.. Я вже не мала сили то додивитися, слухати ті всі причини-виправдання, хто до чого змушував і як носив. І що то - від заборони абортів? За дурною головою.. Бо адекватна жінка навіть "непотрібну дитину" так не викине, можна би й вдягнути і хоча б в якийсь медзаклад підкинути. Ок, післяпологова депресія, скажете. Але то найменше схоже на імпульсивний вчинок... До речі, цікаво, чи побільшало таких випадків, наприклад, в Польщі?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. lady Yar

    lady Yar Well-Known Member

    Я про такі випадки також чула. Завжди собі думаю, що , якщо породіля б прийшла в ПБ, то роди б прийняли, допомогу надали, написала б відмову і все добре. В ПБ ще б черга з порядних бездітних пар стала за немовлям...
    Маму , яка зробила аборт , напевно, не можна засуджувати. Хто знає, який псилогічний тиск був від мами/свекрухи... Може, рідні змусили...
    Не зовсім до цього розділу. Є така молитва "Духовне усиновлення зачатої дитини". Дуже популярна в Польщі, навіть додаток до телефонів такий зробили. Хто хоче запобігти абортам , той молиться 9 місяців за чужу вагітність, щоб мама не пішла на аборт. Я костелі св. Антонія записувалася, брала молитву і відмовляла.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Radistka

    Radistka Well-Known Member

  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Католицька церква зробила на днях заяву стосовно абортів. Папа Римський заявив що відтепер усі священники бутуь могти відпускати один з найважчих гріхів аборту.
    [​IMG]
    Папа Римський дозволив відпускати гріх аборту всім священикам
    Папа Римський дозволив священникам відпускати гріх аборту
    Франциск надав право католицьким священникам прощати гріх аборту, яким раніше були наділені тільки єпископи та спеціальні сповідники.

    Також Понтифік продовжив дозвіл прощати аборти, про який було оголошено на період так званого Ювілейного року милосердя Римсько-католицької церкви.

    У так званому апостольському посланні Папа написав, що "немає такого гріха, якого б не змогла торкнутися і пробачити милість Божа, якщо цей гріх знайшов відображення в покаянні серця".

    Відповідно до вчення Римсько-католицької церкви, той, хто скоїв аборт, автоматично відлучається від причастя. Франциск зазначив, що його “тяжкість” гріху полягає у тому, що він ставить крапку в невинному житті.
    Папа Римский Франциск разрешил всем католическим священникам отпускать грех аборта