Мандруємо Польщею

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Пупсик, 18 Червень 2014.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Дуже бракує мені такої теми. Є тема про закупи, є про візи. А про мандри, цікаві місця, що варто побачити-відвідати, немає. А хочеться. Багато хто часто буває в Польщі, але ж не єдиними закупами жити (тим паче з новим курсом злотий-гривня). Там гарно розвинений туризм, пам"ятки історії і природи відновлені. Є багато на що подивитись. Гарно було б допомагати одні одним з інформацією, де можна зупинитись, де які години роботи і таке інше.
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Я ще минулого року тут читала розповідь/фото про відпочинок на величезному озері в Польщі.. Не можу знайти.
    Також дуже цікавить відпочинок на морі. Може, хтось вже відпочивав?
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    я хіба можу про саме море сказати, бо житла не винаймала. Море тут зимне. Але якщо літо гаряче, таке як було минулого року, то водичка просто супер-така освіжаюча. Хоча звичайно різниця наприклад з Італією відчутна, таки як заходиш у воду то відчуваєш, що холодніша. Ну і сама вода іншого кольору, може не така прозора, чи більш жовта , спочатку для мене то було дивним, але звиклося. Тут багато йоду, може і вода від того така. Ну і вона дуже мало солона, тому тіло не дуже тримається на воді, майже як в озері :). Зато після купання нема тої сухості і налипу солі, яку я таак не люблю. А ще мені тут подобаються пляжі-вони широчезні, величезні, купа місця і ніхто нікому не заваджає. А якщо ще поїхати на якийсь дикий пляж , а не міський, то взагалі краса.
     
  4. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Почну перша. За 10 км від Перемишля є село Красічин. Машиною і незчуєшся як будеш вже там. При тому їхати дуже мальовничою дорогою. А в Красічині є дуже гарний замок, з великою територією парку довкола. Там ростуть рідкісні рослини, є озеро, плавають качки і риби.
    [​IMG]
    На території замку-палацу постійно щось відбувається. Ми потрапили на виступ місцевої групи. А також презентацію весільних суконь. Старша була в захваті. Замок, а тут ще й принцеси ходять. На території поставили ще на продаж дорогі авта, то заодно і побачила "карету" за мільйон євро)).
    Отут можна прочитати детальніше історію http://www.karpaty.info/ua/pl/pk/pz/krasiczyn/ Тут офіційний сайт http://www.krasiczyn.com.pl/ Можна подивитись віртуальну мандрівку.
    При бажанні можна зупинитись в готелі біля замку.
    Дуже і дуже рекомендую побувати. Хочеться вірити, що колись і наші замкові і паацові комплекси доведуть до такого ж стану. Години відвідувань і ціну ще мушу пригадати, бо забула. І пізніше викладу наші фото звідти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Варто прогулятися Перемишлем, копальню солі в Вєлічці дуже раджу побачити. Ще недалеко від кордону є замок, який колись мене дуже вразив, http://www.zamek-lancut.pl/
     
  6. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    То мається на увазі озеро Соліна. Моя велииика хотілка
    розповідали нам про нього Лялечка, Ханні і Оля-льоля
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1646582&postcount=224
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1626245&postcount=2312
    http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1633266&postcount=222
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    І ми там були, дуже сподобалось! Гааарне озеро, дамба вражаюча! Будиночки для відпочинку дуже стмпатичні і недорогі. Раджу шукати житло в Поланчику, там вибір кращий. Є місця для кемпінгу.
    Раджу ще там на районі заіхати в замок в Красічині і в Устрикі Дольні-в горах мальовниче містечко.
    П.с так, то Соліна :)
    П.п.с. Маю на увазі той замок, що Зорянівонька дала посилання.
     
  8. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Красічин
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  9. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    З того, що я вже встигла побачити в Польщі і що мені дуже сподобалось! Всім раджу!

    1. Замок у Мальборку - найбільший середньовічний цегляний замок у світі. Вражає своїми масштабами!

    [​IMG] [​IMG]

    2. Костел в Святій Липці. Краса неймовірна, а органна музика:girl_tender:
    [​IMG] [​IMG]

    3. Гданськ:girl_in_love:

    [​IMG] [​IMG]

    4. Бункери "Вовче логово", де перебував Гітлер та його соратники під час війни.

    [​IMG] [​IMG]

    5. Мазури в загальному (Ольштин, Щитно, замок Решель, Мронгово)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Фото свої і трішки з нету:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Є в передмісті Перемишля український військовий цвинтар. Ми там побували в березні. Після відомих подій на майдані, дуже щемливе було відчуття бачити могили молоденьких хлопців, замучених за Україну. Якщо є час, то думаю вартує віддати шану полеглим. А їх там тисячі. Бо на тому горбі був табір українських військовополонених.
    Цвинтар у Пикуличах
    [​IMG]
     
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Двчата, підкажіть. Що вартує подивитись в Замосці і околицях. Де вартує зайти на обід? І може хто був в польськім Розточчі, поділіться враженнями
     
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    А в Перемишлі (чи в Красічині) хтось зупинявся в готелі? Що порадите?
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member


    Скажіть, а в який час ви були? Реально зараз знайти житло на місці? Хочу з дітисками поїхати на пару днів, а от дзвонити і шукати житло, троха дорого з України, думаю чи можливо на місці знайти. І ще, ви їхали через Шегині чи через Смільницю? Бо карта веде через Смільницю, але карта не каже про якість доріг.
     
  15. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Їдьте через Шегині. Через Смільницю дорога просто аут. Якщо через Перемишль, то раптом на 30 км далі, але по часу вийде на то саме. Єдине кордон мабуть таки довше перетинати. Правда ми всі рази їздили в неділю, то не мали проблем з чергами.
    Дуже мальовнича дорога з Перемишля. Нас навігатор повів найкоротшою, досить глухими селами, але якість дороги не постраждала. Там всюди є асфальт і нема ям. Їхатимете через Красічин. Вартує зайти в замок.
    Довкола Солінського озера дуже багато житла в найм. Але на вихідні і людей море.
    ...
     
    • Креативно Креативно x 1
  16. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Ми були минулого року в кінці серпня, місць було достатньо, можна було поперебирати.
    Іхали через Шегині, бо дорога краща.
     
  17. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Дівчата, тобто не обов'язково наперед бронювати? Бо теж проглядаю варіанти житла, але ще не зв'язувалась чи вільно чи ні? Як ви робили?
     
  18. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Порадьте, будь ласка, якою дорогою іхати до Варшави. Найкраще, мабудь, через пункт пропуску біля Грушова? А до того пункту зі Львова тільки через Левандівку можна доіхати? (Так показує навігатор). Дмитрульку дуже закачує в машині, тому якість дороги надважлива, буду вдячна за поради:girl_tender:
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    ну взагалі до Варшави всі їдуть через Раву Руську, а чому найкраще через Грушів , де це є?
     
  20. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Мандруємо Польщею

    Це новий пункт пропуску, між Рава Руською і Медикою, кажуть, там черги менші. А як дорога через Раву Руську, дуже погана? Черги в суботу великі на кордоні?