Мандруємо Польщею

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Пупсик, 18 Червень 2014.

Партнер розділу - OTi Tour: Oti Tour
 1. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  Ми плануємо подорож Тримістом. Без машини, купила дуже дешеві квитки на літак. Там планую користуватися електричками. Хто знає, чи є якийсь квиток який вигідно купити, на 3-4 дні на транспорт, щоб можна було Гданськ, Сопот, Гдиня, Мальборк їздити. Житло - забронювали в Гдині на всі ночі апартаменти, щоб речі залишити і заодно продукти там мати. А вдень будемо їздити на екскурсії.
   
 2. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Поділюся трохи враженнями про нашу поїздку в Краків - Затор (місто, де знаходиться парк розваг Енерджіляндія).

  В перший день ходили в Zatorland - парк рухомих динозаврів.
  Там є парк анімованих динозаврів (ну як анімованих - більшість крутять головою, ричать, оце й уся анімація), парк комах (в дуже збільшеному вигляді преставлені різні комахи), парк міфологічних істот на воді (на наш смак, найменш цікава експозиція, дитина там відверто нудилася), перевернутий будинок, луна-парк (більше орієнтований на зовсім крихіток, нашій 7-ми річці цікавими були лише 2 атракціони, з тих більш доросліших).
  Луна-парк, у порівнянні з Енерджіляндією, не те, що програє - він просто не вартий уваги.
  Дорослим там буде скучно, є 2 з натяжкою «дорослих» атракціони.
  Є де перекусити.
  По цінам:
  Вхід: 60 злотих (включає всі тематичні парки і луна парк)
  Вхід для на територію Луна-парку без користування атракціонами - безкоштовно (в тематичні парки, відповідно, входу немає).
  Паркінг - 5 злотих
  Більше нічим платним не користувалися.
  Резюме: на мою суб‘єктивну думку, в Заторленд варто їхати, якщо Вашим дітям років 3-4-5. Максимум на 1 день (наші все обійшли і перекаталися на всіх атракціонах (на деяких - по 5-10 разів) до 15:00.

  Енерджіляндія:
  Тут нема ніяких тематичних парків, це є суто парк розваг - луна-парк.
  Крім власне атракціонів, є аква-парк (11 травня ще не працював, мабуть, через погоду), є шоу (наші ходили на шоу екстремальної їзди на мотоциклах, сподобалося).
  Атракціони в основному для дорослих і для старших діток (для 3-4 річок мало що є).
  Наша 7-ми річка ходила на всі атракціони, куди її пропускали по зросту (вона 125 см, для більших є ще атракціони від 130, і 140) але вона реально безстрашна дівчинка, бо було два таких, що я би, напевно, не пішла.
  одного дня цілком вистачило в комфортному режимі.
  Якби був відкритий аква-парк і зріст дозволяв більшу кількість атракціонів, то для комфортного відпочинку (не ганяти з висолопленим язиклом і відвідати все, що хочеться) треба 2 дні.
  Атракціони прикольні, цьогоріч почали діяти нові супер-екстремальні «американські гірки» Hyperion, де максимальна висота вільного падіння 60 м, максимальна швидкість - 100км/год.
  Брат один раз катнувся, казав, що було відчуття, що душа відділяється від тіла :girl_crazy:, більше не хотів :girl_haha:
  Я казала, що навіть за великі гроші туди б не пішла.
  Кому цікаво - загугліть.
  Будується ще два нових подібних атракціони і ще одна водна зона.
  Ціни:
  Вхід: повний квиток 120 зл, пільговий (до 140 см зросту) 70 зл
  Паркінг 5 зл
  Камери зберігання (є біля кожного атракціону, але не дуже зручно продумано, бо вихід з атракціонів, як правило, дуже далеко від входу) - щось 2-5 зл.
  Народу в Енерджіляндії багато, але особливих черг ні в касу ні на атракціони немає (до речі, плюс Заторленду - в будній день там мало відвідувачів, і вони так розосереджуються по паркам хто куди, що часом здається, що ви одні на цілий парк).

  Тре старатись підгадати візит на бездощову погоду, бо в обох парках в дощ не комфортно і не дуже є чим зайнятися.

  Доїзд з Кракова - 50 км, будьте уважні, бо один з двох маршрутів пролягає через платну ділянку автобану (заплатите фіксовану плату 10 злотих, а проїдете не більше 20 км, на часі доїзду не відобразиться ніяк).
  Якщо когось щось цікавить - питайте.
   
  • Інформативно Інформативно x 4
 3. Зорянівонька

  Зорянівонька Well-Known Member

  Допоможіть, не можу нормальної інфи знайти ️