Мандруємо Польщею

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Пупсик, 18 Червень 2014.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, може хтось підкаже, як можна дізнатися про розклад автобусів з Перемишля? Потрібен нарямок Перемишль-Замость, і Перемишль-Красічин. Якщо вже було схоже питання, вибачайте.
     
  2. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    e-podroznik.pl » rozkład jazdy PKS, PKP, MPK, Busy, tel.: 703 402 802

    або інші напрямки, можна купити квитки.

    або тут розклади

    Rozkład Jazdy PKS, PKP, BUSY, tel. 703 402 802

    тут потяги
    Przemyśl - rozkład jazdy PKP

    PS. я не знаю чи на форумі можна давати прямі лінки, якщо ні то поправте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    дівчаточка..маю проблему..купила білет з варшави до льввоа і недодвилася..а в полі прізвище написали мені "львів" - тобто місто...і тепер нервуюся що то буде..хочу завтра підїхати до нас на вокзал (головний Львівський) і попробувати домовитися щоб дописали мені в тому рядку прізвище..але нервуюся..в когось була така ситуація? допоможуть мені чи пошлють куди подалі? бо на тому маленькому друкованому папірчику прізвище моє є..сама себе виню бо в спішці зранку недодивилася
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Можете здати точку?)
     
  5. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Чого це пошлють?Вони тоже не додивились,що не бачили де назву міста друкували?Так що їдьте і не бійтесь.Вони теж добре натупили))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я би із задоволенням прочитала про ваші враження від мандрівки!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я б також прочитала,цікаво де побували))Можливо я там не була.Буду мати на увазі наступного разу))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    якщо збираєтесь в Варшаву, можу в ПП розповісти Вам де і на що дивитись
     
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Вітання, дівчата. Щось дійсно я нічого не написала про Варшаву.
    Як тільки ми приїхали у неділю на 16.00 я стояла у чоловіка над душею, щоб йти на ЛазЄнкі на Шопена. То маст візіт! На 12 і 16 годину у неділю у парку біля пам`ятника Шопена грають годину його твори. Я плакала... Потім погуляли там, пофоткались.
    Потім ми були у бібліотеці Варшавського університету, по дорозі бачила інтерактивні шопенівські лавки у Університетському дворі. Там був чоловік, шукав і знайшов книжку про село предків. А потім ми гуляли по дахах бібліотеки. Там вони зелені з доріжками. Прикольно.
    Ну центр само-собою, їх "площа Ринок" з русалкою. Всі їдять вафлі і морозиво.
    Сподобалась екскурсія на автобусах з навушниками. Можна де хочеш вийти і по графіку знову сісти на наступний.
    По магазинах пройшлися.
    Як їхали додому, заїхали закупитися у велику галерею Аркадія.

    Що не встигла:
    - зайти у інтерактивний музей Шопена,
    - у науково-розважальний центр Коперника,
    - пройтися по магазинах інших,
    - помочити ноги у Віслі.

    P.S.
    В принципі метою нашого візиту і була та бібліотека Варшавського Універу. Знайшли її досить швидко.
    Чоловік знайшов у їх інтернет-базі ті книжки, які йому були цікаві, ще тут в Україні. Написав їм лист заявку на абонемент для візиту. Відповіді не було... Тому були готові до гіршого варіанту...
    Коли ми прийшли під бібліотеку, то переконалися, що не попали на вихідні, це вже було добре.

    Коли почали запускати відвідувачів, то ми (ну куди ж він без мене?) зайняли чергу зліва на абонемент, чоловіка сфоткали, він щось заплатив там, пред`явив закордонний паспорт (не забути!!!) і фсьо! абонемент на рік у нього в кишені.
    Знайшов ті книги у їх компі. Потім підійшов до іншого столика, заповнив картки-заявки на 2 книги і нам сказали годину погуляти. Ми пішли там в бібліотеці в кафе поїли (дуже демократичні ціни і нормальні порції, ну як для студентів). Прийшли - книжки нас чекали. Охоронець там щось з мене хотів, я йому поулибалась, позалицялась, показала абонемент чоловіка, і він махнув рукою. Я потім вибігала розміняти паперові гроші на монети для ксероксу, щоб чоловік ксерив, що йому треба.
    І вже все зробивши, дала йому спокій і пішла звідти пішки у центр. Ми домовилися там зустрітися через пару годин.
    Чоловік був щасливий, я погуляла на самоті (як я за тим скучила) і ми обоє були приємно здивовані безпроблемністю відвідування бібліотеки. В нас би вже...
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 3
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А от ми щось ніяк не могли його зловити той автобус))Один раз побачили його і то він вже був обернутий від нас в іншу сторону і їхав...Щось не могли знайти розкладу його руху..
     
  11. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ми зайшли в туристичну інформацію ззаду отої центральної "сталінки". Там нам запропонували для екскурсії отой двоповерховий "хоп он - хоп оф" здається називається і дали рекламку з його розкладом.
    Ми вирішили сісти на початку маршруту - у центрі на зупинці, через дорогу від центрального залізничного вокзалу, біля якогось центрального готелю, не пам`ятаю назви, там зверху великими буквами, у тій брошурці написано. Автобус тоді ще запізнився, то ми трохи нервували, чи правильно стоїмо, але була старша англомовна пара, вони теж чекали на цей автобус.
    Ми так проїхались, "засікли" потрібні нам і цікаві місця, і потім вже пішки всюди ходили.
    А ще нам казали, можна купити одноденний квиток на всі види транспорту за 15 злотих і не мастити собі голову.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Що варто побачити в Кракові, за один день....?
    Без музеїв, бо дітискам скучно..
     
  13. New look

    New look Well-Known Member

    Доброго дня!
    Підкажіть будь-ласка, 26 грудня у Польщі офіційний вихідний, то і всі магазини будуть не працювати? Їхати на закупки нема сенсу?
     
  14. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Зоопарк

    Отправлено с моего OZZY через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Є окрема гілка про Краків!

    Отправлено с моего OZZY через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. karioka

    karioka Well-Known Member

    аааа заблукала...:)
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Де????

    Напишіть в тій гілці, чи знає хтось бар/кафе/ресторан в Кракові з найсмачнішими стейками?
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А є в Польщі якісь особливі кліматичні зони типу Закарпаття чи як в Угорщині?
    Хтось був в термальних водоймах там?
     
  19. karioka

    karioka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Де можна дешево зупинитись у Варшаві, якийсь гуртожиток, хостел, квартира, студіо? В ідеалі - біля Старої частини міста, тихенько місце, поруч пекарня, бедронка, і з безкоштовним місцем парковки...
    Які заклади харчування порекомендуєте типу нашої Пузатої хати?