Мандруємо Польщею

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Пупсик, 18 Червень 2014.

  1. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Накидаю багато питань, які мені актуальні, оскільки вперше їхатиму в Польщу (Варшаву) і зовсім нічого не знаю. Може хтось підкаже. Там матиму можливість поїздити на авто.

    Де у Варшаві найкраще (по цінах) купувати взуття-одяг-косметику? Може під Варшавою в містечках дешевше? Де саме?
    Де є хороші магазинчики польського взуття та одягу?
    Де краще купувати побутову хімію (засоби до посудомийки).
    Що цікавого можна подивитись у Варшаві в неділю - куди піти?
    Скільки потрібно мати грошей для перетину кордону по шопінг-візі, і чи це перевіряють на кордоні?
     
  2. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    центральна частина(старе място), палац науки техніки і зоопарк він трохи далі.
    можуть запитати і ще питають на скільки їдете, кажіть що на один і що маєте 300 євро(бажано їх мати готівкою)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    В мене ще ніразу не питали))Я навіть і не мала такої суми і близько)
     
  4. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Старий Мокотов і Вавельський палац, Лазєнки Крулевскі.
    --- дописи об"єднано, 24 Червень 2016 ---
    сподобалось в Аркадії на рондо Бабка, тре на знижки попасти
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

     
  7. desire

    desire New Member

    Евро?
    Тобто 300 злотих, або 100 злотих на день перебування, як вказано в правилах перетину кордону мало? І можуть не пропустити?
    І ще одне, якщо сказати що їдеш на день, а маєш при тому рюкзак чи сумку з речами-одягом як на пару днів, це не визве підозри?( планую їхати до Варшави на декілька днів по першій шопінг візі)
    І чи питають зворотній квиток, бронювання в готелі, при перетині?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я завжди суму в євро називаю.
    При собі треба мати готівку і кредитку, і бажано говорити максимально можливу суму. На карточці гроші не перевірять і це буде ваша страхівка .

    Все інше - залежить на кого попадете. Один раз перевіряли всі сумки і викидали навіть ковбасу з сумки, а один раз - пропустили валізу з 4 пляшками коньяку.
    Речі - можна сказати що везете знайомим.
    Скільки разів перетинаю кордон, стільки різних питань і різне ставлення.
     
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    А мене одного разу запитали скільки пані має грошей, відповідаю 500 євро, а він каже "і то все????", і очками кліп-кліп...
    Показала картки, сказала, що там є ще 500, тоді схвально кивнув головою(
     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    :girl_crazy:нормально,то 500 євро то для них мало?))Хай по нашому курсу переведуть,от тоді точно буде кліпати:girl_haha:
     
  11. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Дівчата, хочемо їхати в суботу зранку в Італію (на море) через Польщу. Як там зараз ситуація на Краківці, Шегині? Минулого тижня в неділю їздили в Пшемишель то стояли 3год в черзі на в`їзд, хоч було перед нами перед шлагбаумом 7 машин. Цього разу не хочемо стояти бо їдемо з дітьми. Що порадите? Куди їхати? В які години?

    І ще питання - як будуть питати ціль в`їзду в Польщу, що то казати? Дальше казати, що на закупи....але багажник буде забитий битком валізами. Хто стикався з таким, порадьте.
     
  12. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Батьки та брат їхали у вівторок ввечері через Польщу на Словаччину. Черги в Краківці не було (може, 5 машин), але їх послали на яму. Там вже чекало машин з 7 плюс автобус. Прочекали 4 години. Заглядали у всі валізи, а машину не чіпали (хіба згрубша). Але це все дуууже і дууже повільно. (Кажуть, що "повезло" зі зміною (була вредна тітка) і перед ними в автобусі щось знайшли)
    На кордоні казали, що їдуть в "якесьпольськемісто" (не знаю точно куди) до родичів в гості.
     
  13. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Ого....я вже боюся :sad: Ми в неділю їздили в Польщу, то бачили, який поляки там шмон роблять з нашими українцями(( цікаво чи вони такий шмон влаштовують з сігірЄтніками!!!?, коли була можливість - ясно, що ні....ну але то вже певно не до теми...
     
  14. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Втішу Вас хіба тим, що інша зміна (якраз за пару машин після них була перезмінка) на яму машини не посилала. Принаймні, поки вони чекали тих 4 години.
     
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    І що з Дітьми також можуть так "рискати" по машині???
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та бувало і з сігарєтніками, я сама бачила, то певно залежить від зміни. Поляки зараз так шманаюать також через той страйк...:sad:
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Hruska мабуть найкращий варіант- це таки мати бронь на готель. Можливо, знайдеться без переодплати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  18. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    та от вже, власне, порадили мені на сусідській гілці забронювати ще готель в Польщі. Тільки ті всі мутки мені додають невпевненості... :sad: а чому то так тЄжко? Це ж країна шенгену, я цю візу вже прокатала, маю вже повно інших віз не тільки польську і маю якісь обхідні путі видумувати....ой....
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Hryska не вгадаєш з тими поляками. То така трохи лотерея). Знайомий на Швецію їхав і також хвилювався але нічого не було. Та мазури зараз обозльоні трохи)) Сама хвилююсь, хоч ніби нема чого але, хто зна на кого попадеш і під який настрій.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А при чім тут мазури?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1