Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Продовження теми. Початок тут
    *************************

    Завтра нарешті хочу взути відкрите взуття, тому маю таке питання- колір нігтів на ногах і руках мають співпадати, чи можуть бути різні? Як то правильно, ану розтулкуйте чайнику.:scratch_one-s_head:
    Минулого року лакуваала одинаковим лаком. але додавала якісь нюанси, типу безімянний і середній пальчик покритий блискучим глітером, чи шось в тому роді, а на ногах просто однотонні всі нігті, чи навпаки? Але цьогоріч надумалась, може то все взагалі ще якось урізноманітнити, бо на ногах лак кладу в середньому раз в тиждень, а на руках раз в 2 дні, то мастити кожних два дні одинаковим якось скучно.:girl_nea:
     
    Останнє редагування модератором: 25 Червень 2015
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, то вже із серії "взуття і сумка одного кольору". Але бажано щоб кольори таки поєднувалися між собою і ще лак на ногах має бути темніший за лак на руках.
    На ногах на нігті великого пальця теж можна цвітуйочки малювати. :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Во-во, вже виджу шо шось не то.:girl_cool:
    Наведіть хтось приклад. Маю на хазяйстві темно-вишневий, малиновий, яскраво-рожевий, тілесно-рожевий, синій, голубий, сливово-коричневий... а і ше голубий глітер і блискучий прозорий.:girl_crazy: То як?
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну, мені здається, що малиновий+синій одночасно то трохи занадто (хіба якщо одяг дуууже яскравий), а рожеві-малинові-червоні можна спокійно поєднувати, наприклад манікюр рожевий, педикюр вишневий. Ну і ще зустрічала таку думку що можливий варіант коли на руках темний лак (напр. синій, вишневий), а педикюр тоді тілесний.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Маю вже ті лаки від Ейвон. Під впливом ажіотажу замовила аж цілих 3.
    97606 "Закоханість"(матовий) - не такий рожевий, як в каталозі, ближче до тілесного. Лягає розводами, довелось нанести 3 шари, щоб тон вирівнявся. Лакувала нігті на ногах, поки носиться (2 дні минуло), згодом напишу, скільки часу протримався.
    97609 "Червоне вино" (матовий) - колір ну просто БОМБА! наноситься краще, ніж попередній. Але нині тільки другий день, а на кінчиках вже затирається. :cry: Правда, я без бази і без топу. Тре спробувати ще з ними.
    97469 "Сливова насолода" - насичений фіолетовий з блиском. Поки що не мала, куди його нанести (бо нових лаків три, нігті ростуть тіко на руках і на ногах, а чоловік категорично відмовився надати свої нігті для експерименту:girl_blum:). Чомусь думаю, що цей з блискітками буде триматися краще. Як спробую його - відпишуся.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 2
  6. Shamna

    Shamna Мамуся

    Маю проблему, нігті покриті гель-лаком, але на одному нігті невідомо звідки з’явилася тріщина, не при корені, але все ж. Не знаю що то робити, обрізати вже, щоб сильніше не задерти, чи ходити так (на манікюр планую йти десь через тиждень, не знаю чи дотягну, щоб остаточно його не відламати). І чи переживе та тріщина зняття гель-лаку? Шкода то обрізати, бо нігті вже так добрячче відросли:girl_sad:
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Можна піти просто щоб зняли на тому нігті гель-лак, поремонтували ніготь і намалювали тим же гель лаком ще раз.
     
    Останнє редагування: 25 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  8. bessuya

    bessuya New Member

    Вместо разрозненных поломанных и стертых пилочек,куска доисторической пемзы и разболтанных ножничек решила купить хороший набор для маникюра-педикюра+средства для ножек. Посоветуйте хороший наборчик.Кстати,во всех наборах помимо пилки и ножниц много каких-то странных лопаточек,кто-нибудь ими пользуется?И вообще что лучше,набор покупать или отдельно всякие штуки?
    [​IMG]
     
  9. Mylen

    Mylen Мандаринка

    Краще купувати окремо, бо дійсно в тих наборах багато чого зайвого і не завжди воно якісне.Якщо для себе то вам буде достатньо ножничок, пушера, накожниць та пилочки. Професійні інструменти майже завжди продають там де проводять курси, а за одне і порадити зможуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. bessuya

    bessuya New Member

    Меня привлекает, то что все вместе собрано будет, а то у меня обычно такие вещи по всему дому разбросаны.
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Я собі купила пенальчик простий, і туди все поскладала. Погоджуюсь - половина в тих наборах непотрібна, і зазвичай не дуже якісно. А якщо якісно - то ціна просто захмарна.
    Мені достатньо лопаточки для кутикул, пилочки для нігтів, пилочка для полірування, різачок кутикул і та штучка обрізати нігтики.
     
  12. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Обожнюю манікюри-педикюри, тільки тоді відчуваю себе на всі 100 :d23:
    Але сама то робити не вмію, навіть форму не можу зробити :pardon:
    Раз на місяць ходжу на чистку нігтів на руках, раз в два місяці ходжу на чистку ніг. В проміжках маю ремувер для кутикули і пушер, таким чином слідкую, аби кутикула сильно не заростала.
    Лакове покриття використовую тільки на ногах, і то влітку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Я теж замовила собі два.
    Солодка ягідка і рожеве сяйво.
    Перший колір співпав з каталоговим, а другий ні. Другий більше нюд ніж рожевий, але не в тому суть.
    Другий жахливо полосить. Три шари з довгим висиханням. Ну і що один, що інший не протримались доби. Лишень з миттям рук лаки злізли як плівка. Дуже шкода, що не тримаються, бо кольори гарні.
     
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Нарешті скинула фото :), отже - лак -фініш-гель (якось так) від ейвон, які всі не так давно активно замовляли. П.с. манікюру 7 днів, посуд мила й взагалі купу всього робила. Але це тільки золотистий так тримався, а інший тон через 7 днів дістав вже маленькі потертості по краях. Ніби не критично, але все ж...
    DSC07848.JPG DSC07849.JPG DSC07850.JPG
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Shamna

    Shamna Мамуся

    Сьогодні відбувся мій дебют у зніманні гель-лаку самотужки. Знімала звичайним засобом для зняття лаку від Ноготка, спираючись на те відео, що кидали вище. Запиляла верхній блискучий шар і все дуже класно знялося,навіть в тих місцях де були блискітки. Вирішила найближчим часом гель-лаком не покривати, буду бавитися звичайними лаками, я вже за тим скучила трохи.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    то за 7 днів нігті зовсім не відросли? :nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Починаю я вже з своїми нігтями комплексувати десь в сторні, коли чую шо комусь лак тиждень тримається, комусь два...
    В мене шо вже тільки з чим на пазюрах не було і все тягне на щоденні перемальовування, максимум через день.:girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Нєа, в мене повільно ростуть :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    мені дивно, бо на 5-ий день вже маю такі "кордони", ого-го
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А мені повезло значить, бо нігті тверді й помалу ростуть. Коли хороший лак, то й більше можу "носити", не видно відрослої частини, але більше 10 днів все одно не витримую вже я - набридає колір.
     
    • Подобається Подобається x 1