Манікюри/педикюри або Які ж ми, жінки, доглянуті (2)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем jalla, 25 Травень 2015.

  1. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дівчата, а хтось має пилку Scholl для ніг? Що скажете про неї? Або може маєте якісь хороші аналоги?
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Маю. Для підтримки результату - ок. Але повноцінного педикюру вона не замінить. Принаймі для мене :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Netka

    Netka Member

    Підкажіть, а як гель лак витримує морську воду?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Витримує добре). Хібащо, якось неякісно зроблено.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хочу зробити френч. Є якісь секрети? Десь бачила інформацію, що є спеціальна камуфлююча база. Що це і чим особливе?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    це напівпрозорий ГЛ кольору, наблженого до кольору натурального нігтя. Я маю один нюдовий, який не дуже люблю, то його якось розвела (сильно) топом - вийшло наближене до камуфляжу
     
  7. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Дівчатка, шукаю ото форумлянку Пундик і видає мені що вона забанена. Підкажіть, може хто знає, як називається її салон, на Личаківській, здається. Мушу терміново зробити корекцію
     
  8. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Надивилась блогерів і вирішила перейти на необрізний манікюр. З розповідей все виглядало так легко - пару раз не відрізала, і все, кутикула більше сама не відростає. Ніколи. Це були очікування:girl_in_dreams: Реальність - три тижня боротьби, поки виграє кутикула. Виглядає це все -:girl_nea:
    До цього боролась якось сама, сьогодні вирішила записатись на манікюр туди, де раніше вже була, і враження від того салону були добрі . Пояснила, що хочу, на що мені сказали - ну то вам манікюр не робити, тільки помалювати?
    Просвітіть мене темну, що входить тоді в поняття "манікюр"? То манікюр - це відрізання кутикули, і все? І якщо я прошу її не відрізати, то це вже не називається манікюром?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Спочатку треба прийняти, що необрізний ніколи не буде виглядати, як обрізний:) далі, все дуже залежить від сухості нігтя і кутикули, навіть від форми. Щоб необрізний виглядав акуратно, треба дати час кутикулі відрости рівномірно, щоб всі задирки і нерівності заросли. Для цього в перше чергу потрібне постійне зволоження. Дівчата тут всякі цікаві засоби застосовують, я використовую просто крем для рік і масло для кутикули burt's bees, вистачає з головою. Ще маю звичку після ванни рушничком відсувати кутикулу з пластини. Валики періодично підпилюю м'якою пилкою.
    Може мені пощастило з нігтями, але кислоту використовую раз в місяць-півтора. Завжди отримую купу компліментів, які нігті акуратні:) деколи щось находить і обрізаю пару нігтів, і завжди жалію через день-два, бо вигляд стає жахливенький((
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Порадьте доброго майстра на педик'юр, бажано з Франківського району. (Можна в приват, щоб не було реклами)
     
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я здається, знайшла проблему відшаруваня гель лаку, коли він отак повністю відстає від нігтя. виявляється, треба було краще обробляти нігтики бафом. а я просто проходилась для годиться). правда, сколи все одно швидко з"являються. причому на правій, робочій, руці(((
     
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, маю два питання-прохання.
    1. хочу нарешті спробувати чи мені підходить гель лак. порадьте гарну майстриню в районі Чупринки-Коновальця-Кн. Ольги
    2. який базовий набір прибамбасів для самостійного малювання гель лаком. є якийсь такий список musthave?
    буду дуже вдячна за інформацію. б читаю вас тут як "китайську грамоту"
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    напишу свій:
    лампа (я брала кристал гібрид)
    лак-база
    кольоровий лак
    топ (наноситься поверх. я брала без липкого шару)
    рідина для зняття лаку
    фольга
    баф для полірування нігтів (в мене його просто до того не було)
    вроді все. знежирюю ніготь звичайною рідиною для зняття лаку або спиртом
     
    • Корисно Корисно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Свєршилось :girl_cool:весь набір для покриття є тепер і в мене:girl_dance: в хід того як все робиться я вже ввійшла, але може у вас дівчата є якісь секретики успішного і легкого покриття гель лаком? :d23:Бо ятрошка руко*опка, боюсь з першого разу буде не акуратно і не протримається:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не малюйте близько кутикули, бо від незвички позатікає і вигляд буде жахливенький. Відступіть міліметр, попробуйте світлим тоном перший раз. Торці гарно промалюйте. А далі зрозумієте, що до чого і вже буде краще виходити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    І ще наносьте лак дуже тонким шаром. То вроді загальновідома істина, але я зі звичайним лаком любила добре хляпнути)
    а, і обережно з дротикам до посуду. не знаю, як в кого, але вони в мене сприяли швидким сколам на торцях.
    п.с. в мене вперше гель-лак вже довше тижня. нарешті! правда відростають нігті швидко, вигляд неохайний. певно, в любому випадку 2 тижні то буде мій максимум
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    А хто що доброго на алі для нігтів замовляє? а то може і мені треба, а я не знаю :girl_crazy:
    з моїх вдалих покупок - зручний металевий пушер (з отих по 11 грн), ГЛ BornPretty (добре пігментований і дешевий), і в продавця оцього купа всяких штук за копійки. Стікери і слайдери вже випробувала і замовила ще кілограм)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Adeo

    Adeo Active Member

    Я купувала собі 2 роки назад стартовий набір десь ~1200-1400 грн. Там була LED лампа, знежирювач, бонд, база і топ, 1 лак на вибір, баф. Минулого року брала мамі, заплатила десь 800 грн, але лампа була малесенька, чисто на 1-2 нігті. Для мами зробити раз на 2-3 місяці гель-лак нормально, не скаржиться, але я б не радила брати таку маленьку. Особливо, якщо користуватися будете щотижня +-.

    Тепер постійно базу-топ беру Naomi, а лаки Adore.
     
  19. Smetankina

    Smetankina New Member

    Мені подобаються гель-лаки фірми Розалінд і гельфавор,дуже стійкі.Ще подобаються масла в олівці
    --- дописи об"єднано, 1 Серпень 2017 ---
    Дівчата порадьте топ для гель-лаку і скільки ви сушите топ?(в мене лед-лампа).
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я тут знов з порадами для неопитних)) маю таку проблему, що погано тримається гель-лак. в один із останніх разів на другий день просто зліз плівкою з торців. Я була в шокови, бо вже думала, що моя проблема відпала, коли я старанно полірувала нігтики бафом. Але виявилось, що в мене є ще одна проблема - погане знежирення. Перед маніком просто легенько протирала нігті спиртом. А виявляється робити це треба дуже старанно. Я тепер роблю протирання ацетоном, а потім вже саліциловий чи мурашиний спирт. Виявляється, що гель може погано триматись, коли нігті в принципі від природи вологі. В мене певно так і є (взагалі шкіра жирна). Плюс я фанат крему для рук і юзаю його весь час. Тепер перед нанесенням гелю за 12 год приблизно зменшую його до мінімуму.
    в мене комільфо без липкого шару. сушу 30 сек., як і всі решта шари